Partner děti nechce, já ano

Anonymní
23.5.21 18:50

partner děti nechce. Ja ano

Ahoj. Holky chtěla bych se zeptat. Moc bych si přála miminko. Ale partner mi dokola opakuje že děti nechce. A ja nevím jestli mám počkat jestli si to rozmyslí nebo jestli najit nekoho kdo by me mel rad a zároveň chtěl mit i dítě.. nevím co si mám myslet nechce semnou ani spát. Tak sem z toho zmatená. 😕 💜 🤯

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
633
23.5.21 18:51

Z čeho jsi zmatena? On je k tobe upřímný, toho bych si vážila a našla si někoho se stejnou vizi do budoucna. Snahou ho předělat to dotahnes tak maximálně k dvěma nešťastný lidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
23.5.21 18:56

Jestli chces dite víc než současného partnera, tak by bylo dobře si najít někoho jiného, s kým si ho poridis. Teda nevím, kolik ti je let

Příspěvek upraven 23.05.21 v 18:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32817
23.5.21 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj. Holky chtěla bych se zeptat. Moc bych si přála miminko. Ale partner mi dokola opakuje že děti nechce. A ja nevím jestli mám počkat jestli si to rozmyslí nebo jestli najit nekoho kdo by me mel rad a zároveň chtěl mit i dítě.. nevím co si mám myslet nechce semnou ani spát. Tak sem z toho zmatená. 😕 💜 🤯

Tak to bych hledala jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22455
23.5.21 18:57

A kolik vam je? Jestli je hodně mladý, tak bych chvíli pockala, jestli dozraje. Pokud ti tikají hodiny, hledej jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15964
23.5.21 18:57
@Anonymní píše:

On nechce - ty chces. Neshodnete se v zakladni otazce vaseho vztahu. Neni co resit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
23.5.21 18:58

Važ si toho že ti to řekl narovinu, než aby ti vešel buliky na nos.. Na nic nečekej a najdi si někoho kdo mimčo chce tohle asi nemá budoucnost a pokud ano tak asi bez dětí coz nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866

To s tebou nespi, protoze se boji, ze ho podvedes a otehotnis i tak? Tak to uz bych byla pryc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426

To nebude fungovat, ty si myslíš, že se změní. Hledala bych jiného nebo se smíříš s životem bez dětí. Taky po pár letech může změnit názor a najde si jinou, se kterou bude dítě chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13629
23.5.21 19:01

Neshodnete se. Jestli si život bez dětí nedokážeš představit, tak se s ním rozejdi. Mužů, kteří chtějí děti je dost. Přeji štěstí k lepšímu výběru partnera. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 19:02

@Misasisi
On jeden čas říkal jak by je chtěl ale že se musime zabydlet. Teď po roce kdyz uz jsme zabydleny. Tak je nechce a jediná věta kterou mi na to rekne je parchanty nechci akorat mi zkur*i život.. jsme spolu 5let.

• Citovat
  • Nahlásit
2391
23.5.21 19:05

Holka tak to je signál aby jsi šla pryč.. Takovyho chlapa bych nechtěla… Já měla vztah to samé 7 let furt bude, bude… Nebylo… Teď mám skvělého partnera čekáme miminko a já sem neskutečně šťastná 🙂udělej ten první krok a najdi si někoho kdo za to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
23.5.21 19:05

Chlapa jen tak nezlomíte, pokud nechce dítě (je to i můj případ), tak prostě nechce dítě. Ví proč a jen tak měnit to nehodlá. Neznamená to však, že by vás nemohl milovat z celého srdce. Pokud vaše touha po dítěti je tak silná, jako chlapův odpor, tak rozchod bude pro vás tím nejlepším řešením. V budoucnu by z toho byly jen samé problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
23.5.21 19:06
@Anonymní píše:
@Misasisi
On jeden čas říkal jak by je chtěl ale že se musime zabydlet. Teď po roce kdyz uz jsme zabydleny. Tak je nechce a jediná věta kterou mi na to rekne je parchanty nechci akorat mi zkur*i život.. jsme spolu 5let.

8o 8o 8o 8o
Tak tohle snad nechceš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
23.5.21 19:07

@K2 8611 to může říct jen buran 🙄 🙄 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek