Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je možné 8 dní po sexu mít pozitivní test a aby to i doktor potvrdil na utz nebo musí být těhotenství starší? Díky moc za odpovědi
Starší
Určitě starší. Test bývá pozitivní až tak 14 dni po, aby tam Dr něco viděl, tak ještě dyl.
8 dní po bych řekla že je opravdu brzy. Já měla pozitivní test až nějak po dvou týdnech, takže počítám, že jsem zapadla někdy na začátku měsíce ![]()
Jinak doktor na ultrazvuku něco uvidí až po pár týdnech. Já sama jsem teď 5+1, na gyndu jdu shodou okolností ve středu kvůli preventivce a pochybuju, že tam něco uvidí ![]()
Taky hlavně nějakou dobu trvá, než se uhnizdi vajíčko atd.
Doktor něco uvidí až 21DPO, takže 14 dni si ještě musíš počkat ![]()
Menstruace-14 dni prichod ovulace-7 den po 1.dnu ovulaci hnizdeni-14 dni druha menstruace…Druha kdyz se nedostavi je to jasne. Zjistitelny tehotenstvi UTZ je az v 6 tydnu.
Veskere pozitivni testy i z krve jsou jen naznak hnizdeni, kdy se oplodnene vajicko uchycuje v deloze. Pockala bych do 6 tydne a potvrdila tehotensti jestli je spravne v deloze a je to tehotenstvi.Coz je asi druhy tyden po ocekavane menstruaci.
Na testu byli dvě čárky jak dálnice- 3 den spoždění. Den na to mi doktor těhotenství potvrdil a prý tak 4tt, byl tam jen malý váček. Tak mě zajímalo jestli těhotenství může být ze styku týden před testem nebo starší. Dík moc holky
@Anonymní píše:
Na testu byli dvě čárky jak dálnice- 3 den spoždění. Den na to mi doktor těhotenství potvrdil a prý tak 4tt, byl tam jen malý váček. Tak mě zajímalo jestli těhotenství může být ze styku týden před testem nebo starší. Dík moc holky
Ne, tatínek bude ten dřívější.
@JancaS84 presne to me napadlo
jak z filmu Dite Bridget Jones
![]()
@boruvkaa90 píše:
@JancaS84 presne to me napadlo![]()
jak z filmu Dite Bridget Jones
![]()
bohužel ne jen z filmu, takových diskuzí je tu několik do měsíce ![]()
Ahoj,
potřebovala bych poradit. Měla jsem před týdnem pohlavní styk. Beru pravidelně hormonální antikoncepci ( Violetta). Bohužel trpím na záněty močového měchýře už od mala. Teď po tom týdnu se mi dostavili příznaky takové jako nucené močení a motání hlavy. Test jsem si dělala a je negativní. Myslíte si, že bych se měla obávat těhotenství nebo je to spíš zánět? Děkuji za každou radu.
Ahoj holky. Je možné 8 dní po sexu mít pozitivní test a aby to i doktor potvrdil na utz nebo musí být těhotenství starší? Díky moc za odpovědi