Pozitivní test týden po nechráněném sexu

Anonymní
23.5.21 11:28

Pozitivní test týden po nechráněném sexu

Ahoj holky. Je možné 8 dní po sexu mít pozitivní test a aby to i doktor potvrdil na utz nebo musí být těhotenství starší? Díky moc za odpovědi :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18031
23.5.21 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je možné 8 dní po sexu mít pozitivní test a aby to i doktor potvrdil na utz nebo musí být těhotenství starší? Díky moc za odpovědi :palec:

Starší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22388
23.5.21 11:36

Určitě starší. Test bývá pozitivní až tak 14 dni po, aby tam Dr něco viděl, tak ještě dyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
23.5.21 11:47

8 dní po bych řekla že je opravdu brzy. Já měla pozitivní test až nějak po dvou týdnech, takže počítám, že jsem zapadla někdy na začátku měsíce :D
Jinak doktor na ultrazvuku něco uvidí až po pár týdnech. Já sama jsem teď 5+1, na gyndu jdu shodou okolností ve středu kvůli preventivce a pochybuju, že tam něco uvidí :nevim:
Taky hlavně nějakou dobu trvá, než se uhnizdi vajíčko atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
23.5.21 11:55

Doktor něco uvidí až 21DPO, takže 14 dni si ještě musíš počkat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 11:57

Moc děkuji :*

• Citovat
  • Nahlásit
64439
23.5.21 12:05

Po 8 dnech fakt nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 12:30

Menstruace-14 dni prichod ovulace-7 den po 1.dnu ovulaci hnizdeni-14 dni druha menstruace…Druha kdyz se nedostavi je to jasne. Zjistitelny tehotenstvi UTZ je az v 6 tydnu.
Veskere pozitivni testy i z krve jsou jen naznak hnizdeni, kdy se oplodnene vajicko uchycuje v deloze. Pockala bych do 6 tydne a potvrdila tehotensti jestli je spravne v deloze a je to tehotenstvi.Coz je asi druhy tyden po ocekavane menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 13:10

Doktor objednává až tak na 8tt. Tzn 6 týdnů po oplodnění.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 13:20

Na testu byli dvě čárky jak dálnice- 3 den spoždění. Den na to mi doktor těhotenství potvrdil a prý tak 4tt, byl tam jen malý váček. Tak mě zajímalo jestli těhotenství může být ze styku týden před testem nebo starší. Dík moc holky

• Citovat
  • Nahlásit
9600
23.5.21 14:26
@Anonymní píše:
Na testu byli dvě čárky jak dálnice- 3 den spoždění. Den na to mi doktor těhotenství potvrdil a prý tak 4tt, byl tam jen malý váček. Tak mě zajímalo jestli těhotenství může být ze styku týden před testem nebo starší. Dík moc holky

Ne, tatínek bude ten dřívější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.21 18:40

@JancaS84 presne to me napadlo :D :D jak z filmu Dite Bridget Jones :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4682
25.5.21 13:00
@boruvkaa90 píše: