Partner lhal o citech k bývalé

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
9.11.21 00:00

Partner lhal o citech k byvale

Ahoj,
s partnerem jsme spolu 2 roky a ja mam na zacatku unora rodit.
Problem je v tom, ze mi od zacatku naseho vztahu tvrdil, ze byl pred nasim seznamenim pul roku bez sexu a rok od byvale pritelkyne s kterou ma 5 letou dceru a psa ve stridave peci tyden/tyden. Dale tvrdil, ze o zadnou zenu v zivote uz nestal, ze chtel byt sam, protoze ex mu zahybala, ale ze do me se tolik zamiloval ze byl ochotny to jeste zkusit.
Pravda je ovsem takova ze jeste mesic pred nasim seznamenim s byvalou spal a snazil se ji neuspesne dostat zpet, coz jsem se dozvedela od zname a partner se posleze priznal.
Vsechno do sebe zacalo zapadat: popirana zarlivost na byvalou, neustale uprednostnovani a zastavani se ji.

• navic od doby co ex vi o mem tehotenstvi asi zacala i ona zarlit a dela naschvaly. Taha z dcery informace o nasem souziti a dava nam ji s horeckami i pres doporuceni lekare, pze nechce chodit na ocr, kdyz ja jsem doma kvuli rizikovemu a muzu se o malou i psa postarat.

Jak to vidite vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22523
9.11.21 00:15

Nijak, že seš jen náplast, stačí aby kývla a má ho zpátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.21 00:31
@terien píše:
Nijak, že seš jen náplast, stačí aby kývla a má ho zpátky

Pokud to tak je tak co dal? Co mimi? :( Zmenila jsem kvuli nemu bydliste i praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
9.11.21 05:42

To je tak, kdyz se ti lide po skonceni vztahu nevyhoji a bolest utisi tim, ze si zvednou sebehodnotu tim, ze si najdou nekoho jineho. Takhle to dopada.

A samozrejme, ze keca, protoze je presne ten typ cloveka, co byt sam neumi. A jeste do toho zatahne dalsi dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
9.11.21 06:07

Toto te mozna plus minus ceka.

https://www.emimino.cz/…inku-445666/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
9.11.21 06:23

No, není to nejlepší situace, ale předpokládám, že ex ho už nechce, jinak by to řešila dřív. Pokud je střídavá péče týden/ týden, nevidím nic špatného na tom, že pokračuje i během nemoci. Rodiče se podílí na péči stejně a dítě je jeho i nemocné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22523
9.11.21 07:16
@Wendysss píše:
Pokud to tak je tak co dal? Co mimi? :( Zmenila jsem kvuli nemu bydliste i praci.

To musíš vědět ty, co jsi ochotná snést. Buď se rozejdete, což je v tvé situaci úplný nesmysl nebo to neřeš a ber to tak, že ty jsi jeho partnerka. Důležité je, jestli vám to klape

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
9.11.21 07:36

Další do sbírky - jsem s ním chvíli, čekáme dítě, problémy…proč jsi si s ním hned dělala dítě? Doufej v to, že se k sobě nevrátí a ty nebudeš samoživitelka. Prostě asi nikdy nepochopim, proč si ženský dělají děcka po krátké známosti :roll: ano, někomu to vyjde, ale kolik jich je? Dneska se fakt už asi nenosí, že se má dítě narodit do stabilního pevného svazku dvou milujících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65240
9.11.21 07:37

Byl nesmysl do s ním hned pořizovat dítě.. jako pokud on se vůči ex nevymezi, ty toho moc neuděláš. Nějaké takové, že ty se můžeš postarat o dítě o psa, to bych je oba poslala hodně rychle do háje :think: to ti jako chlap řekne, že pohoda, že to zvládneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34191
9.11.21 07:49

Zažila jsem, ale z pozice té bývalky. Taky mě chtěl zpět. Vidět se, že lituje a vždycky mě bude mít rád a bla bla bla. A přitom chrápal s jinou o které mi tvrdil, že je kamarádka. Ještěze jsem na to nekývla, páč už v tý době byla ona pravděpodobně těhotná. Hnus no. :nevim: co na to říct. To je tím, že chlapi líp než my oddělují city a sex. Pro ně je často sex jen sex. A city můžou mít někde jinde.
Nevim jestli bych chtěla být náplast. Nebyla bych šťastná, kdybych věděla že to chlapa táhne k ex a ještě když spolu mají dítě ve střídačce twl. Peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
9.11.21 08:05

Nikdo tady nevíme, jak on to má, co k tobě cítí a co cítí k ex. Každý navíc milujeme jinak, s jinou hloubkou, pro jiné věci a hodnoty. Já bych byla zklamaná pouze z toho, že mi lhal. Chtěla bych, aby mi slíbil, že lhaní se už nebude opakovat. Jinak bych se snažila pečovat o sebe a vztah. Abyste měli spoustu super zážitků a domácî pohodu. Kašli na to, co bylo. Žije teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
9.11.21 08:44

A ty se v pozici partnerky cítíš jak? Cítíš se jako náplast, když ho ex nechtěla? Nebo se cítíš milovaná, i když teď s tebou cloumá zklamání ze lži?
Dá se nad tím vlastně mávnout rukou, co bylo - bylo, jestli od vašeho seznámení jde jeho láska a energie do vašeho vztahu. Čekáte spolu dítě a není na místě vyvozovat nějaké zbrklé závěry z bývalé lži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
9.11.21 09:21

Jenom postřeh: Z vlastní zkušenosti i z mnohých diskuzí tady vidím, že chlapovo blábolení, jak je ona ta jediná, květnaté vyznávání lásky apod. nemá s jeho láskou k ní nic společného, naopak to často používají nevěrníci, chlapi, co v sobě nemají uzavřenou ex, chlapi, kteří jsou ve skutečnosti orientovaní „nějak jinak“ (nemyslím jen gaye)… Taky jste si toho všimli? Mně kdyby vykládal chlap to, co zakladatelce, začne mi blikat velká, fakt velká varovná kontrolka. Za chlapa mluví činy, ne kecy.
Jinak k problému - v těhotenství výrazně klesá imunita a Ty jsi navíc na rizikovém. Měla bys být hodně opatrná, abys něco nechytla, tyhle letošní virózy fakt nejsou nic moc. Pokud je u vás nemocná dcera, měl by se o ni starat táta, to se nedá nic dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.21 09:27

@Petule030
Ja se citila dobre. Az na to, ze se ze me stala chuva zdarma. Vsechny naznaky toho, ze neco nehraje jsem pripisovala svym hormonum a tomu, ze pritel je dobrak….
Opustila jsem kvuli nemu super misto v Mnichove, abych vzala podradnou praci na vesnici.
Tvrdil, ze se mu ex uz davno zhnusila a ze to s zenskyma vzdal. Nekolikrat jsem ho konfrontovala, jestli je opravdu, tak zasadovy (, jestli opravdu byl pripraveny a mel vyreseno - tak jako ja) a stale dokola me presvedcoval ze je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
9.11.21 09:32

„Dale tvrdil, ze o zadnou zenu v zivote uz nestal, ze chtel byt sam, protoze ex mu zahybala, ale ze do me se tolik zamiloval ze byl ochotny to jeste zkusit.“

Promin, ale tohle je snad nejstarsi pohadka… citila bych se zklamane, duvera by byla nalomena, tezko si to budete vyrikavat, zvlast pokud ex zacina vyuzivat toho, ze ho to k ni jeste tahne, byt ho sama nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat