Partner, milenec - najde se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 16:17

Partner, milenec - najde se?

Dobrý den, pánové a dámy,
jsem zajištěná zralá žena, vzhledově pinupka, v kondici, 92-10-15000, běžně mi hádají o jeden až tři roky méně. Hledám muže za účelem přátelství a nějakého toho rošťačení. Kdekoli v ČR - mám dopravu zdarma.
Předejte prosím i svým manželům. Snad se někdo chytne. Už jsem zoufalá.
Seznamku jsem zkoušela. Pracuji s fotošopem. Ale prý sorry, nejsem geront. Nebo ahoj zmačkanej alobale :nevim:.
Ta čísla: věk - délka nehtů (na těch si opravdu zakládám) - zůstatek na spořícím účtu.
Zn. něžná dračice.

Tak piš, piš, piš, ať tě nesní… :oops: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3283
2.11.21 16:19

Tak určitě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
2.11.21 16:21
@Anonymní píše:
jsem zajištěná zralá žena, vzhledově pinupka, v kondici, 92-10-15000, běžně mi hádají o jeden až tři roky méně. Hledám muže za účelem přátelství a nějakého toho rošťačení. Kdekoli v ČR - mám dopravu zdarma.
Seznamku jsem zkoušela. Pracuji s fotošopem. Ale prý sorry, nejsem geront. Nebo ahoj zmačkanej alobale :nevim:.
Ta čísla: věk - délka nehtů (na těch si opravdu zakládám) - zůstatek na spořícím účtu.
Zn. něžná dračice.Tak piš, piš, piš, ať tě nesní… :oops: :D

Netuším, kdo je pinupka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
2.11.21 16:43

Věk 92let?
Nehty 10 čeho? 10cm? No nazdar!
A 15.000,– Kč na spořícím účtu? To ti nestačí ani jako první záloha na plyn v DPI.
Takhle chlapa nesbalíš, začni znovu a lépe, času máš dost, celý život máš teprve před sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
2.11.21 19:12

8o no tvl, to je google překladač, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.21 22:01
@Anonymní píše:

Ahoj, moc rad te poznam :-) napis do vzkazu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
2.11.21 22:07
@Anonymní píše:

A kód diagnózy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.21 09:05

Jsi tu

Ahoj jmenuji se Petr jsem z Prahy Západ bydlím ve vlastním rodinném domě se svou tříletou dcerou Aničkou kterou mám plné péči jsme spolu už rok a půl to však neznamená že hledám chůvu umím se o svou dceru postarat sám minulý rok chodila do jesliček a já do práce tento rok chodí do školky a já taky do práce hledám opravdu partnerku do života která má ráda děti tak pokud chceš a máš zájem napiš budu se těšit hezký den Petr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat