Partner pro ženu s těžce postiženým dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanahana40
Povídálka 13 příspěvků 06.01.19 09:55
Partner pro ženu s těžce postiženým dítětem

Mám dobrou kamarádku (je jí 40 let), která vychovává sama těžce mentálně postiženého syna. Otec je opustil a o syna nejeví zájem. Kamarádka už dlouho hledá spřízněnou duši, ale zatím každý chlap prchl, protože se nedokáže popasovat s tím, že by si s ní musel přibrat postižené dítě. Kamarádka je báječná ženská! Přesto, co jí život uchystal, je plná optimismu, je s ní sranda, výborně vaří :) A tak mě napadlo, i když být dohazovačkou se mi příčí, jen se poptat, jestli tady není nějaký tatínek, který se třeba také stará o postižené dítě, který by dokázal přijmout ženu i s jejím dítětem, který ví, co péče o nemocného potomka obnáší… A chtěl by najít někoho, s kým může strávit víkend nebo dovolenou… Kamarádka je z Jindřichohra­decka.

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 06.01.19 09:59

Je to o tebe ušlechtilé. Ale dle mého bohužel nereálné.

hanahana40
Povídálka 13 příspěvků 06.01.19 10:02

@terinka4444 Za zkoušku nic nedám. Třeba je někde smutno nějakému bezva taťkovi… Uvidíme :)

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.01.19 10:07

Byla tady diskuze..manzelskx par s autistickym chlapeckem hledali kamarada pro sve dite na vylety,dovolene atd.,ze by jezdili spolecne rodiny.

Zkus pohledat…ikdyz to neni primo partner pro kamaradku,je to aspon moznost mit zname s podobnym osudem… :kytka:

hanahana40
Povídálka 13 příspěvků 06.01.19 10:15

@Kralikcek Děkuju za tip, poptám se kamarádky, jestli by měla zájem. :kytka:

Jana525
Kelišová 5074 příspěvků 06.01.19 10:21

Hele zazraky se deji. Ja znam minimalne dve mamcy s postizenyma detma, ktere nasly novy vztah. Ta jedna ma s dalsim partnerem zdrave dite a ta druha ma dve postizene deti a nasla bezva chlapa, Americana a ten je miluje vsechny tri.

Kamaradce preji, at ma take takove stesticko , zatim je super, ze ma aspon tebe :srdce:

Yasmina21
Kecalka 482 příspěvků 06.01.19 10:36
@terinka4444 píše:
Je to o tebe ušlechtilé. Ale dle mého bohužel nereálné.

Nechápu proč by to mělo být nereálné. Co je tohle za názor? :roll: :?

Osobně znám muže, který vychovává s partnerkou lehce mentálně postižená dvojčata a nemají to s nimi vůbec jednoduché. Děti nejsou jeho, jsou partnerky. On ji i děti miluje a chová se k nim jako opravdový táta. Kdybych nevěděla, že nejsou jeho, tak to ani nepoznám. :hug:

Držím palce aby kamarádka brzy našla opravdového partnera a tatínka pro chlapečka :kytka: Určitě to reálné je :*

terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 06.01.19 10:40

@Yasmina21 prostě můj názor. Co to je za řeči, co je tohle za názor? Každý máme nějaký. A můj názor je, že je nereálné, aby si nějaký muž začal vztah se ženou, která má TĚŽCE mentálně postižené dítě. lehce postižené a těžce postižené je nesrovnatelný rozdíl. Já to nepíšu té ženě, píšu to tady její amarádce, že je to sice ušlechtilé od ní, ale podle mě moc nereálné, najít takového muže.

Yasmina21
Kecalka 482 příspěvků 06.01.19 10:44

@terinka4444 Zvláštní názor, ale já vám ho samozřejmě neberu :mavam: Takových mužů je, kteří vychovávají mentálně postižené nevlastní děti. :kytka:

Janita3
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 06.01.19 10:48

Ha a ono reálné je. Můj tatínek si takovou paní s postiženým chlapečkem našel. Musím tedy dodat, že je to opravdu hodně náročné, takže jistě nebude úplně jednoduché najít chlapa, který by to s těžce postiženým zvládnul. Jeho přítelkyně je opravdu báječná ženská a mají se moc rádi.

@hanahana40 Moooc držím palce, aby se kamarádce podařilo najít nějakého fajn chlapa a je opravdu super, že má takovou kamarádku :srdce:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 06.01.19 14:18
@Yasmina21 píše:
@terinka4444 Zvláštní názor, ale já vám ho samozřejmě neberu :mavam: Takových mužů je, kteří vychovávají mentálně postižené nevlastní děti. :kytka:

Takových mužů je ? :think: Ja tedy neznám ani jednoho a že mi za život přoslo pod rukama tisíce a tisíce lidí. Neříkám,že o každém jsem vždy věděla všechno,ale dovolím si tvrdit,že u několika tisíc znám osudy a nevzpomínal si,že by někdo vychovával cizí,těžce mentálně postižené dítě. Musím souhlasit s nazorem,že pro takovou ženu je téměř nereálné najít životního partnera. Fakt teď přemýšlím, jestli jsem se někdy v životě s někým takovým setkala :think: Tady řeší ženské se zdravým dítětem,že léta nemůžou najít partnera… Nicméně náhoda je blbec,takže neříkám,že je to naprosto nereálné a přeju jí hodně štěstí, musí to být těžké. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >