Partner pro ženu s těžce postiženým dítětem

13
6.1.19 09:55

Partner pro ženu s těžce postiženým dítětem

Mám dobrou kamarádku (je jí 40 let), která vychovává sama těžce mentálně postiženého syna. Otec je opustil a o syna nejeví zájem. Kamarádka už dlouho hledá spřízněnou duši, ale zatím každý chlap prchl, protože se nedokáže popasovat s tím, že by si s ní musel přibrat postižené dítě. Kamarádka je báječná ženská! Přesto, co jí život uchystal, je plná optimismu, je s ní sranda, výborně vaří :) A tak mě napadlo, i když být dohazovačkou se mi příčí, jen se poptat, jestli tady není nějaký tatínek, který se třeba také stará o postižené dítě, který by dokázal přijmout ženu i s jejím dítětem, který ví, co péče o nemocného potomka obnáší… A chtěl by najít někoho, s kým může strávit víkend nebo dovolenou… Kamarádka je z Jindřichohradecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
6.1.19 09:59

Je to o tebe ušlechtilé. Ale dle mého bohužel nereálné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.1.19 10:02

@terinka4444 Za zkoušku nic nedám. Třeba je někde smutno nějakému bezva taťkovi… Uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
6.1.19 10:07

Byla tady diskuze..manzelskx par s autistickym chlapeckem hledali kamarada pro sve dite na vylety,dovolene atd.,ze by jezdili spolecne rodiny.

Zkus pohledat…ikdyz to neni primo partner pro kamaradku,je to aspon moznost mit zname s podobnym osudem… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.1.19 10:15

@Kralikcek Děkuju za tip, poptám se kamarádky, jestli by měla zájem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6174
6.1.19 10:21

Hele zazraky se deji. Ja znam minimalne dve mamcy s postizenyma detma, ktere nasly novy vztah. Ta jedna ma s dalsim partnerem zdrave dite a ta druha ma dve postizene deti a nasla bezva chlapa, Americana a ten je miluje vsechny tri.

Kamaradce preji, at ma take takove stesticko , zatim je super, ze ma aspon tebe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
6.1.19 10:36
@terinka4444 píše:
Je to o tebe ušlechtilé. Ale dle mého bohužel nereálné.

Nechápu proč by to mělo být nereálné. Co je tohle za názor? :roll: :?

Osobně znám muže, který vychovává s partnerkou lehce mentálně postižená dvojčata a nemají to s nimi vůbec jednoduché. Děti nejsou jeho, jsou partnerky. On ji i děti miluje a chová se k nim jako opravdový táta. Kdybych nevěděla, že nejsou jeho, tak to ani nepoznám. :hug:

Držím palce aby kamarádka brzy našla opravdového partnera a tatínka pro chlapečka :kytka: Určitě to reálné je :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
6.1.19 10:40

@Yasmina21 prostě můj názor. Co to je za řeči, co je tohle za názor? Každý máme nějaký. A můj názor je, že je nereálné, aby si nějaký muž začal vztah se ženou, která má TĚŽCE mentálně postižené dítě. lehce postižené a těžce postižené je nesrovnatelný rozdíl. Já to nepíšu té ženě, píšu to tady její amarádce, že je to sice ušlechtilé od ní, ale podle mě moc nereálné, najít takového muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
6.1.19 10:44

@terinka4444 Zvláštní názor, ale já vám ho samozřejmě neberu :mavam: Takových mužů je, kteří vychovávají mentálně postižené nevlastní děti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4230
6.1.19 10:48

Ha a ono reálné je. Můj tatínek si takovou paní s postiženým chlapečkem našel. Musím tedy dodat, že je to opravdu hodně náročné, takže jistě nebude úplně jednoduché najít chlapa, který by to s těžce postiženým zvládnul. Jeho přítelkyně je opravdu báječná ženská a mají se moc rádi.

@hanahana40 Moooc držím palce, aby se kamarádce podařilo najít nějakého fajn chlapa a je opravdu super, že má takovou kamarádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2067
6.1.19 14:18
@Yasmina21 píše:
@terinka4444 Zvláštní názor, ale já vám ho samozřejmě neberu :mavam: Takových mužů je, kteří vychovávají mentálně postižené nevlastní děti. :kytka:

Takových mužů je ? :think: Ja tedy neznám ani jednoho a že mi za život přoslo pod rukama tisíce a tisíce lidí. Neříkám,že o každém jsem vždy věděla všechno,ale dovolím si tvrdit,že u několika tisíc znám osudy a nevzpomínal si,že by někdo vychovával cizí,těžce mentálně postižené dítě. Musím souhlasit s nazorem,že pro takovou ženu je téměř nereálné najít životního partnera. Fakt teď přemýšlím, jestli jsem se někdy v životě s někým takovým setkala :think: Tady řeší ženské se zdravým dítětem,že léta nemůžou najít partnera… Nicméně náhoda je blbec,takže neříkám,že je to naprosto nereálné a přeju jí hodně štěstí, musí to být těžké. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
20.2.19 10:06

Mám chlapečka, těžká epilepsie, STMR, CVI, opožděný vývoj, 4 stupeň závislosti … našla jsem si nového přítele, pomáhá mi s ním, miluje ho, reálné to je!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
20.2.19 18:38

No s malým dítětem toho partnera ještě najít lze. Protože ten partner si nedovede představit do čeho jde, a hlavně, jak to bude vypadat za několik let, až ten těžce postižený vstoupí do puberty.
Samo jsou různá postižení a nikdo není stejný.

Ale třeba případy autistických dětí pak taky vypadají tak, že 16 letý postižený několikrát za den masturbuje, kdykoli a kdekoli. A pak jsou taky případy, kdy fyzicky silný (často jsou tihle lidé silní) 20 letý postižený sexuálně napadne a znásilní svou upracovanou 45 letou mámu. Opakovaně.

Viz https://www.reflex.cz/…tistovi.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama