Žena jen na psaní.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Roach
Kecalka 205 příspěvků 02.01.19 20:30
Žena jen na psaní.

Ahoj. Koukám, že to tu je z mužské strany dost slabota : )

Hledám ženu, se kterou bych si občas psal. Možná časem normální korespondenční přátelství. Díky tomu, že žiji v zahraničí, je rande nebo vztah v ČR velmi komplikovaný - takže jsem realista : )

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:37

Ahojky rada pokecam teda.Muzu se zeptat co te privadi na e mimino?Ja jen pro zajimavost

Uživatel je onlineBozka007
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 16 inzerátů 02.01.19 20:37

Chlapi se sem moc nehrnou,ale občas na tento portál nějaký zabloudí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:38

Je super ze sem zavitaji i chlapi aspon je vic nazoru a pokecu

Roach
Kecalka 205 příspěvků 02.01.19 20:45

Zkousel jsem Tinder - tam ale holky posilaj ihned nejakej sexualni dotaznik, aby si zkontrolovali zda je partner s nima intimne kompatibilni a az pak se hodlaj bavit.

… to uz je na me moc. Tak jsem to odinstaloval. Pak jsem zkousel jeste par seznamek (1 placenou) a vysledky byly dost zalostne.

Pomalu se dostavam z komplikovaneho rozchodu - je to uz vic nez rok, takze uz jsem skoro OK - ale citim, ze jen tak si psat, nebyt jen zavrenej doma - je ted presne to, co potrebuju : )

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 02.01.19 20:47

Tak to tě asi chápu. Jsem na tom dost podobne. Kdyžtak napiš vzkaz. Vztah nehledám či spíš momentálně nemožný. Také žiju v zahraničí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:50

Tak to si na spravne adrese vis taky jen pokec a navic dokazu v nekterych vecech pomoct i poradit samozrejme jen jako kamaradka nic vic,nic min a pritele taky nechci a ani nehledam.Taky mam spatnou zkusenost

Roach
Kecalka 205 příspěvků 02.01.19 21:01

Špatnou … hořkosladkou. Nám se to rozbilo tak, že jsem se na ní nemohl začít zlobit. Když někoho miluješ, tak jseš holt rád, že je šťastnej i s někým jiným. Máme se pořád rádi, ale pokud se člověk nerozejde ve zlém, je to sice krásný - ale oto je to těžší toho druhého opustit. Tak s tím furt tak nějak zápasím. Sice se vidíme jen jednou do roka když přijedu na Vánoce, ale zapomenout není tak easy, když jste furt kámoši : )

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.19 21:04
@Roach píše:
Zkousel jsem Tinder - tam ale holky posilaj ihned nejakej sexualni dotaznik, aby si zkontrolovali zda je partner s nima intimne kompatibilni a az pak se hodlaj bavit.

… to uz je na me moc. Tak jsem to odinstaloval. Pak jsem zkousel jeste par seznamek (1 placenou) a vysledky byly dost zalostne.

Pomalu se dostavam z komplikovaneho rozchodu - je to uz vic nez rok, takze uz jsem skoro OK - ale citim, ze jen tak si psat, nebyt jen zavrenej doma - je ted presne to, co potrebuju : )

ono to bude tím, že Tinder je sex seznamka, nebo původně pro tento účel vznikla, jak je to nyní nvm

Roach
Kecalka 205 příspěvků 02.01.19 21:10

No … to jsem si myslel, ale z mého okolí se takhle lidi vztahově seznámili. Asi to je obojí. Vždy záleží natom, jak jí uživatel chce používat ne?

@zuracz1

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 02.01.19 21:10

:-) si napiš přes jakoukoliv seznamku..
hledat matku na e-miminu mi nepřijde úplně OK :-)

Roach
Kecalka 205 příspěvků 02.01.19 21:13

@Lucy75

Nehledám tady partnerku. Jen si chci trochu s někým psát a oklepat se. Z důvodu velké vzdálenosti je představa, že bych tady našel partnerku velmi úsměvná. Jen si chci trochu psát. Zase se dostat do normálního společensky fungujícího stavu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 21:13

Co ctu hodne na emiminu prispevky tak tady uz probehlo hodne seznamek a jsou stastni a spokojeni

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.19 21:13

@Roach
cílem je když máte oba shodu, dohodnout se na sexu a je to, ale samozřejmě to je jen myšlenka té aplikace, když si domluvíš nejprve třeba kafíčko je to na tobě
„normální“ seznamka je badoo, ale tam ti holky třeba neodpoví, protože tam můžeš v podstatě napsat komu chceš, pokud máš kredit, takže holkám lítají do pošty fotky přirození a nabídky sexu, a jsou z toho znechucené :lol:
a placenou jsi měl asi edarling ne? To jsou podvodníci to si můžeš pročíst i tady když to pohledáš

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 02.01.19 21:15

@Roach to si můžeš tu na e-miminu a na dalších asi 1000 webech psát do Alelujah a na fcb o to více 8) spíš to tipuju na zahraniční deprivaci
dej si na fcb skupinu Venkov v srdci :srdce: to tě zahřeje i vzpomínkami 8) Dobrou :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama