Partner rozhazuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 19:37
Partner rozhazuje

Ahoj holky, chtěla bych znát další názor. Je mi již hodně přes 30, partnerovi 40. Jsme spolu rok, oba bezdětní a svobodní. Bydlíme spolu půl roku a pořád se hádáme. Partner utratí všechny peníze, které vydělá a nic nenašetří. Nemá auto, žádné úspory nic. Nastěhovali jsme se do bytu a já zaplatila veškeré vybavení, s tím, že když se rozejdeme, vše zůstane mně. Utratíme až 8000 za jídlo a jedeme i s nájmem přesně půl na půl. Tento měsíc mi dal partner na jídlo jen 3000, a když peníze nevyšly a žádala jsem o další, řekl mi, že si po mně přepočítá účty za jídlo, protože to špatně počítám. Chtěla bych založit rodinu, ale s tímto přístupem partner nezvládá finance ani ve dvou, natož kdybych byla na mateřské. Zůstali byste s takovým mužem?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
truelly
Závislačka 3015 příspěvků 27.01.19 19:39

Ani omylem…a sorry..Ani bych si s takovým, co ve svém věku není finančně gramotný nezačínala :mavam:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 27.01.19 19:39

Tohle delal muj ex… ex z neho byl pak hodne rychle. Chtel lepsi kanaly na tv, lepsi net, jidlo, ale ze by navalil pulku za nakup nebo ho rovnou celej zaplatil? Na zadku mel prd, ale 20k umel rozfofrovat rychle… kasli na nej, nepredelas ho

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 27.01.19 19:40

Z tvého popisu je podle mě ten vztah dávno pryč. Jste spolu pouhý rok a už se hadate. Chlapa, co ve 40 nemá korunu a musí se nechat živit a hádá se o účty za jídlo, bych také nechtěla. Ukončila bych to.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 27.01.19 19:40

Mozna zustala, ale rozhodne bych si s nim neporizovala dite.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25832 příspěvků 27.01.19 19:40

ne

arinecka
Kelišová 5600 příspěvků 27.01.19 19:40

Tak atˇsi kupuje jídlo sám a máš vystaráno, beztak toho sní určitě víc než ty :mrgreen: rodinu bych s takovým chlapem ale nezakládala, těžko se změní :nevim: Za co ty peníze utrácí?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17701 příspěvků 13 inzerátů 27.01.19 19:43

Ne, takový vztah nemá perspektivu. Zodpovědnost je pro rodinu klíčovou hodnotou. Tvůj partner není zodpovědná ani trochu a navíc se svou nezodpovědnost snaží házet na tebe a hledat pseudoproblém ve tvém údajném špatném počtaření.
Ono obecně vztah, kde se jede na moje tvoje, žádná velkorysost a partneři si přepočítávají, kdo snědl víc rohlíků nebo prosprchoval víc vody, nemá z dlouhodobého hlediska žádnou perspektivu. Protože v životě se prostě objevují situace a momenty, kdy jeden prostě nemá na to jet finančně půl na půl. Rodina je o my, né o já a ty.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 27.01.19 19:47

Ne když už bych s někým takovým byla tak bez dětí (když budeš bez práce na RD budete v háji) a platil by si každý svoje, bydlení pěkně napůl a jídlo co každý sní. Proč bys měla ještě živit 40 letého chlapa?? Ale byl to vztah spíš takový rozptýlení, na postel, výplň času, ale pro někoho komu táhne na 40 a chce děti bych to nedoporučila :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 19:49

myslím, že jsi našla důvod, proč do svých 40 let není ženatý, toho odkopla každá a ty budeš další jestli nejsi padlá na hlavu

nostress
Extra třída :D 14294 příspěvků 27.01.19 19:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych znát další názor. Je mi již hodně přes 30, partnerovi 40. Jsme spolu rok, oba bezdětní a svobodní. Bydlíme spolu půl roku a pořád se hádáme. Partner utratí všechny peníze, které vydělá a nic nenašetří. Nemá auto, žádné úspory nic. Nastěhovali jsme se do bytu a já zaplatila veškeré vybavení, s tím, že když se rozejdeme, vše zůstane mně. Utratíme až 8000 za jídlo a jedeme i s nájmem přesně půl na půl. Tento měsíc mi dal partner na jídlo jen 3000, a když peníze nevyšly a žádala jsem o další, řekl mi, že si po mně přepočítá účty za jídlo, protože to špatně počítám. Chtěla bych založit rodinu, ale s tímto přístupem partner nezvládá finance ani ve dvou, natož kdybych byla na mateřské. Zůstali byste s takovým mužem?

Mazal by do oběhu.

ontar
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 27.01.19 19:55

To snídáte kaviár se šampaňským…teda měsíčně 8000,– jen za jídlo je teda ve 2 dost…nauč se lépe hospodařit a chlapa vyměň…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 20:03

@ontar my dame ve dvou + batole za jidlo klidne 10 tisic mesice :mrgreen:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 27.01.19 20:11

Si to po sobě přečti a zeptej se znovu… :zed:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29692 příspěvků 27.01.19 20:13
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >