Ozvat se mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 17:59
Ozvat se mu?

Ahoj, omlouvam se za anonym, ale na vlnu cour nejsem pripravena.
Mela jsem sex „na jednu noc“.
Seznamili jsme se vcera vecer v baru, ja to sedm mesicu nemela. Takze vyvoj situace se stoupajici hladinou alkoholu byl jasny.
Ve tri rano jsme sli ke mne. Bylo to super. Uzila jsem si to. Nejakym omylem nechal svuj mobil v tom baru, takze si ode ne zkousel zavolat. Tim padem ja mam jeho cislo, on ma moje. A ted mi reknete.. Ozvaly byste se mu? Nekdo, kdo by mi obcas vymetl pavuciny by se hodil… Zase pokud by me chtel videt, tak me cislo ma. Jsem na vazkach.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Kuniiss
Stálice 76 příspěvků 27.01.19 18:03

Já bych se mu ozvala, nic za to nedáš. Pokud ti neodepíše, tak to je vyřešené a nemusíš se tím už zabývat :D

rokris
Kelišová 7009 příspěvků 27.01.19 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvam se za anonym, ale na vlnu cour nejsem pripravena.
Mela jsem sex „na jednu noc“.
Seznamili jsme se vcera vecer v baru, ja to sedm mesicu nemela. Takze vyvoj situace se stoupajici hladinou alkoholu byl jasny.
Ve tri rano jsme sli ke mne. Bylo to super. Uzila jsem si to. Nejakym omylem nechal svuj mobil v tom baru, takze si ode ne zkousel zavolat. Tim padem ja mam jeho cislo, on ma moje. A ted mi reknete.. Ozvaly byste se mu? Nekdo, kdo by mi obcas vymetl pavuciny by se hodil… Zase pokud by me chtel videt, tak me cislo ma. Jsem na vazkach.

Ne, nemusí hned vědět, že tak potřebuješ „vymetat.“ :D Pokud to i pro něho bylo tak super, ozve se určitě sám.

Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 27.01.19 18:06

Zkusila bych napsat, buď se ozve, nebo ne… Možná mu ani nedošlo, že si od tebe volal a tím pádem tvé číslo má.. Je to chlap :lol:

Honza82
Kecalka 219 příspěvků 27.01.19 18:11

Z psychologického hlediska je lepší počkat na něj. Pokud se mu to líbilo, ozve se + tím, že nereaguješ první, získáš v jeho ocich na hodnotě i kdyby se mu to tak moc nelíbilo ;-)

Kuniiss
Stálice 76 příspěvků 27.01.19 18:12
@Honza82 píše:
Z psychologického hlediska je lepší počkat na něj. Pokud se mu to líbilo, ozve se + tím, že nereaguješ první, získáš v jeho ocich na hodnotě i kdyby se mu to tak moc nelíbilo ;-)

No ale pak jsou muži, kteří zase ocení a imponuje jim, když se žena ozve jako první.. takže :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 18:15

Dekuju za reakce. Tak ja to cislo vymazala, urcite by mi cukala ruka. Tak budu doufam :mrgreen:

ontar
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 27.01.19 18:16

Nevolat naživo, ale poslat nezávaznou, ale jasnou SMS…tím mu dáš možnosti odpovědět a nebo to nechat plavat bez trapasů…a hlavně budeš vědět na čem jsi, třeba má podobné dilema…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12212 příspěvků 27.01.19 18:17

Ja bych se tedy ozvala - lina huba, plno pavucin :mrgreen:

rokris
Kelišová 7009 příspěvků 27.01.19 18:17
@Anonymní píše:
Dekuju za reakce. Tak ja to cislo vymazala, urcite by mi cukala ruka. Tak budu doufam :mrgreen:

Tak nechat sis ho mohla. Pro případ nouze nejvyšší. :) :kytka:

Honza82
Kecalka 219 příspěvků 27.01.19 18:19
@Kuniiss píše:
No ale pak jsou muži, kteří zase ocení a imponuje jim, když se žena ozve jako první.. takže :nevim:

Žádnýho takovýho neznám.. Pokud má chlap něco, co bych nazval „koule“ (v slušném slova smyslu), je ze své podstaty lovec a ženský postoj „neozvu se jako první“ mu imponuje ;-) Ale můžeš mít pravdu; když se on sám neozve, muze mu vždy v rámci pobidnutí napsat něco ve smyslu, že si to užila :-)

ivašot.
Kelišová 7034 příspěvků 27.01.19 18:20
@Anonymní píše:
Dekuju za reakce. Tak ja to cislo vymazala, urcite by mi cukala ruka. Tak budu doufam :mrgreen:
Škoda. Ja bych se klidně ozvala a bylo by jasno
rokris
Kelišová 7009 příspěvků 27.01.19 18:22
@Tichošlápek píše:
Ja bych se tedy ozvala - lina huba, plno pavucin :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :kytka:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 18:26

Ja jsem v principu dost konzervativni (az na to, ze jsem vcera spala s cizim clovekem), takze uz to, ze jsem to udelala, libilo se mi to a navic bych si to chtela zopakovat, je pro me uplne moralni dno :mrgreen: Ale pokud k tomu ma dojit, at k tomu dojde, protoze to inicioval on. Jenze, az si dam vecer dve deci vina, tak budu hrozne silna v kramlekach a budu mu psat prasacke smsky. Coz nechci. Tak proto jsem to cislo smazala. Aby me ovladala frnda. :)

Honza82
Kecalka 219 příspěvků 27.01.19 18:34
@Anonymní píše:
Ja jsem v principu dost konzervativni (az na to, ze jsem vcera spala s cizim clovekem), takze uz to, ze jsem to udelala, libilo se mi to a navic bych si to chtela zopakovat, je pro me uplne moralni dno :mrgreen: Ale pokud k tomu ma dojit, at k tomu dojde, protoze to inicioval on. Jenze, az si dam vecer dve deci vina, tak budu hrozne silna v kramlekach a budu mu psat prasacke smsky. Coz nechci. Tak proto jsem to cislo smazala. Aby me ovladala frnda. :)

Tos dobře udělala ;-) prasacke sms by mne na jednu stranu imponovaly (asi jsem byl fakt samec), ale na druhou spíše odehnaly (Jestli ty náhodou nejsou moc lehká a dostupná). A ta druhá varianta by tu první převálcovala ;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >