Poznaly jste, že vám je partner/manžel nevěrný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 00:28
Poznaly jste, že vám je partner/manžel nevěrný?

Dobrý večer.
Uvítala bych vaše zkušenosti a příběhy, jak jste poznaly, že je vám muž nevěrný.
Nechce se mi prozatím nic dopodrobna rozepisovat, ale mám po deseti letech u svého muže celkem průkazné pochybnosti a zajímalo by mě, jak jste to poznaly vy u svých.
Jen stručně, co se u nás děje. Z ničeho nic mu začal pípat neustále mobil (svádí to na práci, nikdy dřív mu ale z práce nikdo nepsal), mobil má otočen displejem dolů. Bere si mobil všude s sebou, dokonce i do vany a nebo jak si jde jen udělat pití. Byl začátkem ledna na víkendové chatě s kolegy a kolegyněmi, vše začalo od té doby. Najednou má prý i přesčasy. Začal se chovat divně a taky mi i začal vyčítat věci, které jsme vždy měli vyřešené, ale teď mu najednou vadí a jsou překážkou v normálním fungování.
Co mě donutilo napsat tady, tak je poslední zkušenost. Jel dnes do Německa za sestrou na jednu noc, odvážel jí auto, které tady měla v opravě u rodinného technika. Přišla mi zpráva ve znění „Už jedu ťunto, za půl hoďky se vidíme“. Snažil se přes telefon všelijak vymluvit, že to psal sestře, ale k ní to měl 4,5 hodiny. Ta zpráva mi došla 5 minut od chvíle, kdy vyšel z domu. Jeho sestra mi psala, že dorazil (jsme řadu let zvyklé se informovat takto), ale cesta mu trvala skoro 8 hodin.
Pro mě jsou to dostačující důkazy, už jen čekám na nějaký poslední impulz a jdu od něj.
Prosím, napište mi, jak jste to měly vy. Mi je z toho moc smutno, ještě před Vánoci jsme měli ten nejdokonalejší vztah, úžasné sedmileté dítě a jeden víkend v horách to změnil. Ten vztah jsme měli opravdu skvělý. Každý večer jsme si povídali, drželi se za ruku, měli společné zájmy, nikdy jsme se spolu nenudili…
Každopádně nejsem typ ženy, která toto odpustí, nedokážu to. Nedokázala bych s ním už nikdy spát, přitulit se, vím, že setrvat ve vztahu po nevěře by nešlo, v tom mám jasno. Už jen při té představě se mi svírá žaludek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
Epl
Stálice 59 příspěvků 27.01.19 00:38

No, presne takto vyzerá nevera… Ja by som už potrebovala dôkaz. A kľudne by som si ho odfotila a odsledovala… A potom by som sa rozhodla čo ďalej… Či navštíviť milenku alebo poslať muža k vode, alebo si nájsť niekoho tiež… Neviem…

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 24366 příspěvků 27.01.19 00:41

No tak je to snad jasný. Myslím ze další důkazy nejsou potřeba. Jestli chces odejít, už bych balila.

vejilka
Závislačka 4976 příspěvků 27.01.19 00:57

Myslím, že sama víš… Teď otázka, zda doopravdy dokážeš odejít, pokud najdeš další důkazy a předložíš mu je

elza12
Kecalka 159 příspěvků 27.01.19 01:10

Mrzí mi to, ale vypadá to tak. S bývalým to bylo podobné. Vyvolával zbytečně hádky o věcech co už byly vyřešené. Pořád se mu něco nelíbilo. Večer řekl, že jede s odtahem tam a tam a trvalo mu to mnohem déle než obvykle. A telefon pořád u sebe.Trvalo to asi měsíc a pak jsem to ukončila. Byly to nervičky. Držím palce :hug:

Příspěvek upraven 27.01.19 v 01:13

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 27.01.19 01:10

Je mi to líto. Je hnus že ti ještě lže, sedni si s ním a promluv, a trvej na tom ať ti nelže, že už stejně všechno víš… No a uvidíš co ti řekne. Bože.. Prý ťunťo.. A ještě to poslal tobě.. To je strašne… Já to poznala tak, ze si také hlídal teleoon a celý den chodil jak tělo bez duše hrozně moc stastny.. A byl zamilovaný jinde :potlesk: :palec:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 27.01.19 01:17

Taky mi to připadá jasné. To se to provalilo brzy, tak to zkus utnout hned v počátku, než se moc zaláskuje. Řekni mu, že to víš.

Znám lidi, co se jim to taky provalilo přes mobil, nejčastěji je to zapomenutá nesmazaná zpráva, pak taky zapůčení starého telefonu manželce, když měla svůj rozbitý. Osobně zkušenost nemám.

terien
Echt Kelišová 9578 příspěvků 27.01.19 01:20

Tak hlavně telefon, pořád pryč z baráku, na mě byl hnusnej, v podstatě jsem byla tak hrozná že by si pes ode mě kůrku nevzal, vyhýbal se sexu. Pak jsem mu do toho telefonu vlezla když spal a druhý den jsem se stěhovala. U tebe je to asi jasné, bohužel.

mau-mau
Závislačka 3439 příspěvků 27.01.19 06:53

Jsi teda drsná, že víš, že hned konec. To já mám pocit, že bych asi spíš o něj bojovala. Ale já mám značně jinou rodinnou konstelaci. :? Obdivuji tvůj rázný postoj. Tak pokud to máš opravdu takto, tak bych mu vzala mobil při spaní a prolustrovala ho. Nebo bych ho někdy sledovala autem, kam jede. Aby to byla fakt tutovka a ušetřili jsme si nějaké pohádky. I když myslím, že i takhle je to už jasný. A ještě bych stáhla finance správným směrem ;) Ale já osobně, jestli ještě přijímáš nějaké rady, bych tomu zkusila dát šanci, kdyby se on fakt snažil. A to kvůli vašemu dítěti. Překonat se to dá, ale musí chtít obě strany. Držím ti palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 06:55

Přesně takhle, telefon si bral pomalu na zachod, když byl v praci (jezdil kamionem) a já mu volala, tak měl skoro pořád obsazeno. Najednou se vyrojilo spousta akci kde musel být, ale nedejbože že bych se chtěla přidat. No, ale já šla o level výš, abych si to potvrdila a přesměrovala jeho mobil na ten svůj a bylo potvrzeno. Tak jsem to ukončila :wink: prosím o ponechání anonym

kve-tinka
Závislačka 4663 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 07:12

Ty nepotrebujes vedet vic, sms zpravou se provalil sam. :pocitac: i kdyz byl/je/bude schopny tvrdit ze to nic neznamena. Prvotni zalaskovani meho ex taky bylo skrz telefon: vsude s nim, displejem dolu a vyply zvuk… ubehly dva roky a ja mu mezi tim odpustila dalsich xx jasnych dukazu, porodila jsem, dokonce byla svatba :roll: , kdy po pul roce uz se ofiko zalaskoval jinde…no to by bylo na delsi psani.
Pres dva roky jsme od sebe, ja zcela stastna v novem vztahu, on se v zivote placa → jeho volba. :nevim:
Drz se :kytka:

Kukacka123
Závislačka 3079 příspěvků 27.01.19 07:25

Bohuzel se mi to zda celkem jasne :nevim: sedla bych si s nim a pokud by zatloukaly tal bych ho asi sledovala, kam jede, nebo ho neohlasene navstivit v praci pri udajnem prescasu…jinak te chapu, taky si neumim predstavit s chlapem, kterej me podvadi, zustat…neverila bych mu, nedokazala s nim nic mit a nez to, tak nic…ja nevidim duvod bojovat…o co? Ze to nekdy udela znovu? :? Kdo to zvladne jednou, je schopny znovu, ja uz bych mu tez neverila :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.01.19 07:29

Je to jasné, vyšuk.áví jinde. Víc důkazů ani nepotřebuješ. Jo, srazy a teambuildingy. To je prostě jak zkratka pro jedu si zašu.kat mimo vztah. Strašný. U vás je to úplně jasné, bohužel. Byl si zasouložit s ťuňťou.

xiaxxx
Kelišová 7400 příspěvků 27.01.19 07:48

Ve vztahu jsou mnohem horsi veci, nez nevera. Vazna nemoc treba… Mate 7 lete dite. Pokud pujdete od sebe, ublizite mu. Prime dukazy nevery nemas. Manzel se nejspis neprizna. Radím ti. Nepatrej. :nevim: . Zjistenim ublizis hlavne sama sobe :( .

Aleš T.
Kecalka 170 příspěvků 27.01.19 07:49
Nepoznala to...

Asi takhle, telefon zaheslovaný mám, beru si ho s sebou vždy a všude i na záchod a nevěrný nejsem a nebudu. Ženu jsem si bral, protože chci být jen s ní. Kdyby mi ale žena začala narušovat osobní prostor, lézt do mobilu, dělat scény, kde a proč jsem byl, dost jasně bych se ohradil. Žena, si mě myslím dost hlídá, přiměřeně žárlí, ale nevěru, by nepoznala. To bych se musel zamilovat jinde a chovat se jak idiot…? Ta minulá to nepoznala určitě a došlo k tomu dávno po tom, co vztah a manželství delší dobu nefungovalo a ona už se chtěla rozvést, dřív než já s ní… Asi se s tím těžko něco dělá…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >