Chová se ochranářsky a zírá na mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:35
Chová se ochranářsky a zírá na mě

Ahoj všem,
nejde ani tak o téma „manželství partnerství“, tak pardon.
Jde o to, že nadřízený (který je mimochodem prima chlap) se ke mně chová ochranářsky a několikrát jsem ho přistihla, jak na mě zírá - párkrát mě to uvedlo do rozpaků, protože to je takový intenzivní pohled do očí.
Nechci z toho nic vyvozovat, zároveň mě to ale znervózňuje, protože je mezi námi specifické napětí - ne však negativní.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, že bych otestovala, o co vlastně jde? :mrgreen:
Z určitých důvodů radši anonym.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
Jde o to, že nadřízený (který je mimochodem prima chlap) se ke mně chová ochranářsky a několikrát jsem ho přistihla, jak na mě zírá - párkrát mě to uvedlo do rozpaků, protože to je takový intenzivní pohled do očí.
Nechci z toho nic vyvozovat, zároveň mě to ale znervózňuje, protože je mezi námi specifické napětí - ne však negativní.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, že bych otestovala, o co vlastně jde? :mrgreen:

Chce tě! 8)

aknadar
Kecalka 133 příspěvků 26.01.19 22:38

Ale no tak :mrgreen: to je přece jasné,ne? Zkus z toho něco vyvodit :mrgreen:

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 26.01.19 22:44

Je to úchyl :lol: :lol:

Serenna
Kecalka 211 příspěvků 26.01.19 22:46
@Ennny píše:
Je to úchyl :lol: :lol:

Příspěvek upraven 26.01.19 v 22:47

Serenna
Kecalka 211 příspěvků 26.01.19 22:46
@Rachel_cz píše:
Chce tě! 8)
Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:48

@Serenna ti v práci nejvíce kultivovaní, jak píšete, bývají obvykle nejhorší :lol: V top managementu je jich snad nejvíce :smile:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:48
@Rachel_cz píše:
Chce tě! 8)

To by bylo blbý…

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:49
@Anonymní píše:
To by bylo blbý…

Zkušenost…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:51
@Rachel_cz píše:
@Serenna ti v práci nejvíce kultivovaní, jak píšete, bývají obvykle nejhorší :lol: V top managementu je jich snad nejvíce :smile:

Jsem zapomněla na anonym, sakra :mrgreen:
Jako taky mě už něco takového napadlo. Navíc někteří lidé se nezdají (zkušenost). Do něj bych to ale fakt netipla. Ale láká mě zjistit, jak to je :D Ne, jestli je úchyl, ale to jeho chování, co to je…

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:58
@Anonymní píše:
Jsem zapomněla na anonym, sakra :mrgreen:
Jako taky mě už něco takového napadlo. Navíc někteří lidé se nezdají (zkušenost). Do něj bych to ale fakt netipla. Ale láká mě zjistit, jak to je :D Ne, jestli je úchyl, ale to jeho chování, co to je…

To máte fuk, anonym neanonym, já vás stejně neznám :slight_smile: a myslím, že tohle v pracinekdy zažije každá :blush: Tak ho zkuste naťuknout a bude jasno hned:thumbsup:

milktea
Kecalka 195 příspěvků 5 inzerátů 26.01.19 23:01
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

chybí informace, zda je někdo z vás zadaný? Pokud ani jeden, tak on očividně chce být :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 23:04
@Rachel_cz píše:
To máte fuk, anonym neanonym, já vás stejně neznám :slight_smile: a myslím, že tohle v pracinekdy zažije každá :blush: Tak ho zkuste naťuknout a bude jasno hned:thumbsup:

Přiznám se, že moc nevím, jak se naťukává :oops: , respektive jak to udělat nějak nenápadně :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 23:05
@milktea píše:
chybí informace, zda je někdo z vás zadaný? Pokud ani jeden, tak on očividně chce být :lol:

Já nejsem, on není ženatý ani nemá rodinu, ale nevím, jestli má nebo přítelkyni :nevim:

milktea
Kecalka 195 příspěvků 5 inzerátů 26.01.19 23:08
@Anonymní píše:
Já nejsem, on není ženatý ani nemá rodinu, ale nevím, jestli má nebo přítelkyni :nevim:

A co děláš, se na tebe dívá? Usměješ se? A co on potom?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >