Babička a dědeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 08:29
Babicka a dedecek

Ahojky potrebuju poradit. Jsem v tehotna vse je v naprostem poradku. Ale vztahy budoucich prarodicu uz moc ne. Manzelovi rodice se kterymi se nestykame zatim nevi ze cekame rodinu.. otazka zni rict jim to nebo ne?
Ta nekomunikace vznikla z jejich strany oni ziji s nekontrolova­telnou potrebou si zit na vysoke noze. Neustale si nekde pujcuji penize. Bohuzel do toho natahli i manzela ktery si pujcoval a i kdy se zarucili ze budou platit splatky skutek utek.. vztahy utli v okamziku kdy se jim vzeprel a rekl ze uz dalsi penize neuvidi.. a byli donuceni prodat byt a vyplatit dluznou castku.. zustalo jim hodne penez a vsak jestli si zaplatili dluhy sve nikdo nevi.. zvali jsme je i na svatbu ale neprisli ani nepoblahoprali. Je mi lito ze prcek by nepoznal prarodice ale zase se obavam aby neprisli s nejakou pujckou…

Reakce:
Monchichik
Kelišová 6464 příspěvků 26.01.19 08:33

Jestli nepřišli na svatbu ani neposlali přání, tak bych je nekontaktovala. Asi bych jim dala vědět, až se to narodí, že mají vnouče. S půjčkou by klidně mohli přijít, prostě ne a hotovo. Jedna zkušenost vám snad stačila, ne?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25832 příspěvků 26.01.19 08:50

Nech to na manželovi, jsou to jeho rodiče.

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 26.01.19 09:46

Já bych je nekontaktovala. Pokud o vas vůbec nejeví zájem, vnouče bych jim necpala, když jim nestojím ani za pohled.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 11:20

No oni ani nevi kde bydlime. Fakt je ten ze jim dite nechci cpat kontakt si rikam ze by mel byt spise z jejich strany ale zase nechci pripravit prcka o prarodice ja mam jen maminku nikoho jineho nemam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 11:21

@Monchichik
To mas pravdu jedna milionova pujcka stacila… :-)

Monchichik
Kelišová 6464 příspěvků 26.01.19 11:24
@Anonymní píše:
No oni ani nevi kde bydlime. Fakt je ten ze jim dite nechci cpat kontakt si rikam ze by mel byt spise z jejich strany ale zase nechci pripravit prcka o prarodice ja mam jen maminku nikoho jineho nemam.
Čekáš snad, že tihle dva budou fungovat jako prarodiče? Tomu teda nevěřím.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 11:30

@Monchichik
No furt si rikam ze jednou pochopi ze uplne tak spatni treba nejsou. Fakt je ten ze je mi z toho tak nejak smutno ze maji jen jednoho syna ten se s nimi nestyka. Roky jim utikaji tet jsou jeste 2 ale casem …nevim jestli jim to nedochazi ale… manzela to trapi ze dali prednost penezum pred nim.. samozdrejme to za nej resit nechci ale tak nejak jsem doufala ze se treba chytnou za nos kdyz je na ceste dalsi generace..

Monchichik
Kelišová 6464 příspěvků 26.01.19 11:33
@Anonymní píše:
@Monchichik
No furt si rikam ze jednou pochopi ze uplne tak spatni treba nejsou. Fakt je ten ze je mi z toho tak nejak smutno ze maji jen jednoho syna ten se s nimi nestyka. Roky jim utikaji tet jsou jeste 2 ale casem …nevim jestli jim to nedochazi ale… manzela to trapi ze dali prednost penezum pred nim.. samozdrejme to za nej resit nechci ale tak nejak jsem doufala ze se treba chytnou za nos kdyz je na ceste dalsi generace..

No já tě chápu, mám to s tchyní podobně, vůbec se nestýkáme, ten nejmladší jí vůbec nezná, nemá zájem, její smůla. Nevěřím, že je bude nějaká další generace zajímat, když vám nepopřáli ani ke svatbě. A možná buď i ráda, protože oni se stejně nezmění a mohli by tvého muže tlačit zase do nějaké půjčky a vydírat vás blbýma řečma a ještě se dostane do problémů. Ať si zůstanou, kde jsou.

nostress
Extra třída :D 14294 příspěvků 26.01.19 11:37
@Anonymní píše:
@Monchichik

A k čemu ti to je, aby tuto informaci obdrželi? :nevim: Oni sami přerušili kontakt se svým jediným synem, a to ještě kvůli tomu, že jim už odmítl dělat dojnou krávu.To samo o sobě vypovídá o jejich charakteru, jako to, že svému jedinému synovi ani nepopřáli ke svatbě. O takové rodiče/ prarodiče bych já osobně opravdu nestála.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >