Manžel mě podvádí se svojí šéfkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 16:33
Manžel mě podvádí se svojí šéfkou

Dneska jsem zjistila, že mě manžel podvádí se svojí šéfovou v práci. Ta ženská je o 15 let starší než je on! Skoro ji táhne na 50. Jsem z toho úplně v hajzlu, celej den tu brečím. Naší malou jsem dala babičce a čekám až manžel přijde večer z práce. Je mi na zvracení z toho, že si to tam spolu teď třeba… :poblion: Nechápu jak nám tohle mohl udělat. Vůbec nevím co mu mám říct až přijde :,( Co byste udělaly vy? Máme spolu skoro tříletou holčičku a já mám podezření, že jsem možná těhotná :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5611 příspěvků 25.01.19 16:35

Jak jsi to zjistila?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 16:39
@arinecka píše:
Jak jsi to zjistila?

Napsal mi to jeden jeho kolega, nechtěla jsem mu věřit, ale pak mi poslal i fotky :zed: A když jsem o tom pak přemýšlela tak tomu manželovo chování napovídalo :,(

cecetka
Echt Kelišová 7864 příspěvků 25.01.19 16:40

1. Jak to vis?
2. Vis to 100%?
Pokud ano, tak se ho primo zeptej. Zjistila jsem tak a tak, ze soulozis se svoji sefovou. Je to pravda? Co bude dal?

Šarlota4
Extra třída :D 10436 příspěvků 25.01.19 16:41
@Anonymní píše:
Napsal mi to jeden jeho kolega, nechtěla jsem mu věřit, ale pak mi poslal i fotky :zed: A když jsem o tom pak přemýšlela tak tomu manželovo chování napovídalo :,(

A je to opravdu jiste? Nechtel ho kolega poskodit? Jsou fotky opravdu kompromitujici, nebo tak jen vypadaji?

cecetka
Echt Kelišová 7864 příspěvků 25.01.19 16:42
@Anonymní píše:
Napsal mi to jeden jeho kolega, nechtěla jsem mu věřit, ale pak mi poslal i fotky :zed: A když jsem o tom pak přemýšlela tak tomu manželovo chování napovídalo :,(

Tak mu ty fotky preposli a zeptej se, co na ne rika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 16:43
@Šarlota4 píše:
A je to opravdu jiste? Nechtel ho kolega poskodit? Jsou fotky opravdu kompromitujici, nebo tak jen vypadaji?

Ty fotky jsou úplně jasný.

pristelepe
Povídálka 45 příspěvků 25.01.19 16:46

Je mi Te líto. Já vím, ze bych s nim už být nemohla. Další dítě bych mu také neporodila. On by ti totiž nijak nepomohl, i když to bude slibovat. 50 ka potřebuje výkonného hřebce, Ne taťku s miminkem. Takže by bylo vše na Tobě.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17505 příspěvků 25.01.19 16:47
@Anonymní píše:
Dneska jsem zjistila, že mě manžel podvádí se svojí šéfovou v práci. Ta ženská je o 15 let starší než je on! Skoro ji táhne na 50. Jsem z toho úplně v hajzlu, celej den tu brečím. Naší malou jsem dala babičce a čekám až manžel přijde večer z práce. Je mi na zvracení z toho, že si to tam spolu teď třeba… :poblion: Nechápu jak nám tohle mohl udělat. Vůbec nevím co mu mám říct až přijde :,( Co byste udělaly vy? Máme spolu skoro tříletou holčičku a já mám podezření, že jsem možná těhotná :zed:

Zeptej se ho, co hodlá dělat a a podle toho se zařiď. Bude zapírat. Důkazy předlož až později, až se dostatečně ztrapní zapíráním. Drž se :kytka:

Alušáček
Závislačka 3399 příspěvků 25.01.19 16:47
@Anonymní píše:
Ty fotky jsou úplně jasný.

Jak jasný? Kolega byl s nima v posteli a fotil je u toho?

1mila2
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 25.01.19 16:49

Drž se :hug:
Zkus se v klidu zeptat co zamysli dal. Jasne, v klidu to asi nebude, ja bych silene rvala! Ale jeste si promysli co chces ty. Chces s nim zustat? Nechces ho uz nikdy videt? To je pro tebe ted nejdulezitejsi. Az budes vedet co chces ty, tak pak te teprve muze zajimat co chce on. Snad se nejak dohodnete. Treba to oba budete chtit zachranit za kazdou cenu :oops: nebo uz jsi rozhodnuta to ukoncit, ikdyz bude slibovat hory doly?

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 25.01.19 16:50
@Alušáček píše:

Taky by mě zajímala, jak takové jednoznačné fotky vznikly .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 16:50
@1mila2 píše:
Drž se :hug:
Zkus se v klidu zeptat co zamysli dal. Jasne, v klidu to asi nebude, ja bych silene rvala! Ale jeste si promysli co chces ty. Chces s nim zustat? Nechces ho uz nikdy videt? To je pro tebe ted nejdulezitejsi. Az budes vedet co chces ty, tak pak te teprve muze zajimat co chce on. Snad se nejak dohodnete. Treba to oba budete chtit zachranit za kazdou cenu :oops: nebo uz jsi rozhodnuta to ukoncit, ikdyz bude slibovat hory doly?

To asi ne, už kvůli malý a možná tomu miminku. :zed: Ale nevím jestli to půjde, teď se mi hnusí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 16:52
@ivašot. píše:
Taky by mě zajímala, jak takové jednoznačné fotky vznikly .
@Alušáček píše:

V posteli ne, načapal je v kanceláři :poblion:

divine woman
Extra třída :D 10213 příspěvků 25.01.19 16:53

Drž se. :hug: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >