Jak zjistit, zda jde o nevěru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moulinek
Povídálka 11 příspěvků 25.01.19 10:04
Jak zjistit, zda jde o nevěru

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s tím, jak odhalit partnerovu nevěru.
100% důkaz nemám, on to nepřizná, ale nějaká kontrolka mi prostě bliká v hlavě. Nějaké „příznaky“ by byly - odtažitost, nezájem se vídat, absence sexu a doteků, hádavost a útočení, špatná nálada a svádění viny na mě (že za tu náladu mohu já, že je ze mě unavený), více dbaní na sebe, zablokování účtu na fb, abych nic neviděla, pak zase totální obrat - euforická nálada (vše je najednou krásné), zase zájem o sex a zájem o mou osobu.
Potřebovala bych nějak zjistit, zda je v tom jiná holka, když on to vehementně popírá se slovy, že by mi to řekl. Ale samozřejmě se nechci snížit k tomu, že bych mu lezla do soukromí mobilu či fb konverzace.

Jinak k našemu vztahu - jsme spolu 5 měsíců, hádky mezi námi byly, ale většinou kvůli blbostem, jsme holt oba silné osobnosti a tvrdohlavci, ale pak se to uklidnilo, tenhle bytostný propad se objevil po Vánocích, kdy měl být se mnou, ale nebyl a pak se začal sekat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 25.01.19 10:08

Jej podle popisu jsem myslela, ze jste spolu minimalne několik let. To za pět měsíců prodělal slušný výkyv. K dotazu - bez hmatatelneho důkazu nebudeš mít jistotu nikdy. Takže buď mu věř a nevrtej se v tom nebo to soukromí poruš. Moc možností nemáš

Azeretereza
Závislačka 2595 příspěvků 25.01.19 10:08

Po peti mesicich resis tohle? Dovoli si na tebe bejt hnusnej po tak kratky dobe? Tam by byla nevera ten nejmensi problem. Seber se a prchej.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 25.01.19 10:10

Jste spolu 5 mesicu a hadate se? Ten prvni rok to ma bejt nejlepsi, bez hadek, max vymena nazoru jakou chcete barvu sedacky nebo kam privrtat polici. Prodreny prosteradlo… hadat se po tak kratky dobe, to bylo pro me vzdycky znameni se na to vybodnout

Černá vdova
Extra třída :D 11617 příspěvků 25.01.19 10:11

@Moulinek A až zjistíš, že je v tom jiná, tak uděláš co?
Jinak Ty nejsi silná osobnost. Kdybys byla, tak ho po tom jeho hloupém chování dávno pošleš ledu. ;)

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 25.01.19 10:11
@Moulinek píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s tím, jak odhalit partnerovu nevěru.
100% důkaz nemám, on to nepřizná, ale nějaká kontrolka mi prostě bliká v hlavě. Nějaké „příznaky“ by byly - odtažitost, nezájem se vídat, absence sexu a doteků, hádavost a útočení, špatná nálada a svádění viny na mě (že za tu náladu mohu já, že je ze mě unavený), více dbaní na sebe, zablokování účtu na fb, abych nic neviděla, pak zase totální obrat - euforická nálada (vše je najednou krásné), zase zájem o sex a zájem o mou osobu.
Potřebovala bych nějak zjistit, zda je v tom jiná holka, když on to vehementně popírá se slovy, že by mi to řekl. Ale samozřejmě se nechci snížit k tomu, že bych mu lezla do soukromí mobilu či fb konverzace.Jinak k našemu vztahu - jsme spolu 5 měsíců, hádky mezi námi byly, ale většinou kvůli blbostem, jsme holt oba silné osobnosti a tvrdohlavci, ale pak se to uklidnilo, tenhle bytostný propad se objevil po Vánocích, kdy měl být se mnou, ale nebyl a pak se začal sekat.

Pět měsíců?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jestli tohle je za tak krátkou dobu, tak radím: běž!

Ginella
Kecalka 180 příspěvků 25.01.19 10:19

Přesně jak píšou holky, po 5 měsících máte být zamilovaní, spokojení, těšit se na sebe a ne se hádat a řešit, jestli mi je nevěrný. 8o Já být tebou, tak to ukončím.

Sasanka jarní
Kecalka 137 příspěvků 25.01.19 10:29

Utíkej.

Moulinek
Povídálka 11 příspěvků 25.01.19 10:35

Očividně jen podvědomě hledám důvod k rozchodu, s nevěrou by to bylo jednodušší

thrisamanx
Kecalka 107 příspěvků 25.01.19 10:37

@Ginella @Micaella22 Nikdo nemůže říct, jak by to „mělo být“. Každý vztah je jiný. My se s přítelem hádali snad od prvního dne vztahu, neustále nám do toho někdo kecal a byly problémy. Oba jsme prostě komplikovaní a to soužití pak není jednoduché. Teď jsme spolu 6 let, z toho rok a půl manželé a čekáme dítě. Nehádáme se téměř vůbec a náš vztah je nádherný.

A hlavně každý problém jde vyřešit, nejsem zastáncem přístupu „když není vše ideální, tak nemá cenu se namáhat“. Vztah dá spoustu práce. Být tebou tak se snažím zjistit, kde je problém, jestli ho něco netrápí spíš. Pokud s tebou nebude chtít vůbec mluvit a řešit, pak je na zváženou rozchod. Zkus mu říct, ať ti teda sám ukáže telefon, fb atd., pokud nikoho nemá. Když ti to neukáže, pak je to jasné.

Hroznej puberťák
Kelišová 6152 příspěvků 25.01.19 10:37
@Moulinek píše:
Očividně jen podvědomě hledám důvod k rozchodu, s nevěrou by to bylo jednodušší

Silná osobnost jak noha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sorry, to snad nemyslíš vážně…

Josef_t
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 25.01.19 10:39

@Moulinek

Problémem je nevyrovnanost a extrémní střídání nálad.
Nevěra může být příčinou, ale stejně tak i nějaké drogy, alkohol. Prostě nic hezkého.

Myslím, že není důležité pátrat po příčině, protože z toho prostě nemůže vyjít nic dobrého.

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 25.01.19 10:40

@Moulinek Pokud máš pocit že ti je nevěrný většinou to tak je…

Markéta80
Hvězda diskuse 42106 příspěvků 25.01.19 10:43

Tohle řešíš už ted? Co budeš řešit za pár let? Vždyt je jedno jestli Vás má víc, dle popisu spokojená nejsi :?

Marta41
Povídálka 14 příspěvků 25.01.19 10:56

přesně

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >