Vaše zkušenosti se vztahy s výrazně staršími muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 23:01
Vaše zkušenosti se vztahy s výrazně staršími muži

Poslední dobou slyším samé negativní názory na vztahy mladé holky s výrazně starším mužem. Myslím třeba 19 a 40. Co si o takových vztazích myslíte vy? Máte někdo takový vztah nebo jste měli?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 23:07

Nemám a ani bych to nechtěla. Nepřitahují mě starší muži, navíc o tolik let starší je pak nevýhoda ve stáří.

Russet
Extra třída :D 14001 příspěvků 24.01.19 23:12
@Anonymní píše:
Poslední dobou slyším samé negativní názory na vztahy mladé holky s výrazně starším mužem. Myslím třeba 19 a 40. Co si o takových vztazích myslíte vy? Máte někdo takový vztah nebo jste měli?

Je to jejich věc, ale sama bych to nechtěla.

bigl
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 24.01.19 23:14

19 a 40 je podle mě hoodně velký rozdíl. Nikdy jsem neměla výrazně starší ani mladší muže zkušenost nemám. Ale tak každému vyhovuje něco jiného. Připadá mi to přirozenější, než naopak - výrazně starší žena a mladší muž. I když i takový případ znám, ona 45, rozvedená, 3 děti, on 30 let, bezdětný, dali se dohromady a už jsou spolu asi 10 let a vypadá to, že jim to klape.

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 24.01.19 23:15

tak to bych teda nedala. 40catnik by mi v 19 neimponoval. Sex bych si s nim vubec nedokazala predstavit, co bych asi vrhla.

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 24.01.19 23:22

Mám s partnerem 21let rozdíl.Názor na to mám tedy pozitivní :mrgreen:

Janli
Kelišová 7247 příspěvků 24.01.19 23:32

Nešla jsem do takovýho vztahu. Byla jsem si dost jasně vědoma toho, že se nechci jednou změnit z milenky na ošetřovatelku… A když toho muže sleduju teď po patnácti letech, je mi naprosto jasný, že by mě tahle metamorfóza neminula…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 23:34
@Meredithx píše:
Mám s partnerem 21let rozdíl.Názor na to mám tedy pozitivní :mrgreen:

A jak jste se dali dohromady? Jestli jste spolu dyl tak jak vám to funguje po letech? :)

hanullllka
Kecalka 132 příspěvků 24.01.19 23:53

@warita on není 40cátník a 40cátník. Nějaký taťka s pivním pupkem asi ne, ale je spousta mužů, co jsou ve 40 letech fakt kocouři. Spousta zajíčků se jim nevyrovná, problém je když ztratí jiskru a zfotrovatěj, to se pak s ženy stává pečovatelka. Ale za sebe můžu říct, že v 19ti by se mi kolena z takového kocoura podlomily, ale na dlouhodobý vztah to pro mě není, i když takovýto pár osobně znám a klape jim to. :nevim:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 24.01.19 23:58
@Anonymní píše:
Poslední dobou slyším samé negativní názory na vztahy mladé holky s výrazně starším mužem. Myslím třeba 19 a 40. Co si o takových vztazích myslíte vy? Máte někdo takový vztah nebo jste měli?

Mám o 21 let staršího manžela a klape nám to. Máme 2 holky. 6,5 a 4 měsíce.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 24.01.19 23:59

No ale plus může být v tom. že se 2× vdáš. Jednou za starýho jako mladá, a potom za dalšího jako vdova..

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 25.01.19 00:01
@Anonymní píše:
A jak jste se dali dohromady? Jestli jste spolu dyl tak jak vám to funguje po letech? :)

Přes známou, jiskra přeskočila hned a bylo to jasný. Spolu 4,5 let. Je to každého věc a pokud je ti 19 a ne 14 :lol: a nikomu tím neubližujete tak proč ne, že? :nevim:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 25.01.19 00:05
@Meredithx píše:
Přes známou, jiskra přeskočila hned a bylo to jasný. Spolu 4,5 let. Je to každého věc a pokud je ti 19 a ne 14 :lol: a nikomu tím neubližujete tak proč ne, že? :nevim:

přesně. když je jim dobře, není co řešit. Musí se to brát jak to je. Nikde není psáno, že se nebudu starat o stejně starého manžela, kterého skolí třeba mrtvice

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 25.01.19 00:08

@Forest_Gump1 nebo paradoxně on o ní, i když je mladší. Člověk má žít přítomnosti, dělat, co je mu příjemné a milé, nestarat se o to, co si pomyslí jiní. Je to každého věc a nikdo by nikoho neměl odsuzovat.

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 25.01.19 00:11
@Forest_Gump1 píše:
přesně. když je jim dobře, není co řešit. Musí se to brát jak to je. Nikde není psáno, že se nebudu starat o stejně starého manžela, kterého skolí třeba mrtvice

Pokud zakladatelka stojí dejme tomu o normální vztah, ale neplánuje s dotyčným rodinu atd. nemusí tyto věci zatím ani řešit. Z hlediska dlouhodobého vztahu stojí za to se zamyslet nad rozdílem, který bude ve stáří jen znatelnější.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >