Nechybí mi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:51
Nechybí mi

Ahoj,
rozešel jsem se na začátku měsíce s přítelkyní. Nepíšeme si, nic. Je jí 18, bude za 3 měsíce 19 mě 21.

Už jsem nemohl dále..byla na mě hnusná, nevážila si mě. A tak jsem řekl, že už takhle nemohu. Napsala mi, že mě miluje, ale že jí je takhle dobře a chybí jí to, že může chodit kam chce a nikomu se nemusí zpovídat. Že si chce užívat teď než poté, jak bude mít rodinu a děti.

Miluju jí - moc. Čekal jsem, že se ke mě vrátí, nebo jí budu chybět… ale vůbec nic. Místo toho mi do telefonu řekla, že jí nechybím a jí beze mě lépe..je blíženec a občas se v ní nevyznám..co si o tom myslíte? To na mě teď vidí jen ty chyby a to, co jsem dělal špatně?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jannovak2
Povídálka 18 příspěvků 24.01.19 14:52

Znám to.. jsem v podobný situaci :( držím palce..

Příspěvek upraven 24.01.19 v 14:55

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.01.19 14:55

Bloude, lidi se obvykle nemeni a uz vubec ne z donuceni druhymi… jste mladi, dost mozna ze je nevyzrala, nepripravena na vztah, vsak Ti to sama rekla… neboj, casem to odezni a jiste najdes nejakou jinou, se kterou to take bude fajn :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:56

Já jí ale chtěl..hrozně mi chybí. Plánovali jsme spolu rodinu, děti, bydlení.. a teď nic.

Chtěl jsem jí vzít na dovolenou a teď prostě prázdno. Já chci jí, nechci jinou :(..

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.01.19 14:58
@Anonymní píše:
Já jí ale chtěl..hrozně mi chybí. Plánovali jsme spolu rodinu, děti, bydlení.. a teď nic.Chtěl jsem jí vzít na dovolenou a teď prostě prázdno. Já chci jí, nechci jinou :(..

To prejde. Vetsinou je to z velke casti urazena jesitnost ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 15:01
@Helca83 píše:
To prejde. Vetsinou je to z velke casti urazena jesitnost ;)

Já bych jí chtěl zpět… ale když jí ani nechybím, tak nevím, co si o tom myslet. Je možné, že jí třeba za měsíc začnu chybět, nebo si to jen nalhávám? :( Já jí miluju a opravdu jinou nechci. V jejím věku holky spí kde s kým a tahle měla stejný zájmy i názory, jako já. Jen poslední dobou začala chodit na párty a podobně..více s kamarádkama.. a celkově si mě přestala vážit.. jak jí získat zpět?

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 24.01.19 15:06
@Anonymní píše:
Já bych jí chtěl zpět… ale když jí ani nechybím, tak nevím, co si o tom myslet. Je možné, že jí třeba za měsíc začnu chybět, nebo si to jen nalhávám? :( Já jí miluju a opravdu jinou nechci. V jejím věku holky spí kde s kým a tahle měla stejný zájmy i názory, jako já. Jen poslední dobou začala chodit na párty a podobně..více s kamarádkama.. a celkově si mě přestala vážit.. jak jí získat zpět?

nijak, nech ji žít.

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.01.19 15:08

Souhlas s @atominnka :potlesk:

Mozna ze ji to s Tebou az tolik nebavilo, je proste mlada a chce si uzivat, ma na to pravo a Ty nic nezmuzes, nemuzes ji nutit kdyz sama nechce.

Jana525
Kelišová 5282 příspěvků 24.01.19 15:14

Tohle co predvadis neni laska, ale zavislost. Omluvou je tvuj vek. Mladi lide jsou casto nesebejisti a potrebuji se upnout na nekoho jineho. Uz to , ze nejsi schopen akceptovat jeji nazor, ze ji proste nechybis, ukazuje na tvoji nevyzralost.
To ze chodila na party a s kamaradkama znamena, ze si te prestavala vazit ? Z toho mala, co tu pises, mne pripada, ze jsi na ni moc tlacil a nenechal jsi ji dychat. Pripadas mi, ze mas male sebevedomi a proto jsi byl zrejme i hodne majetnicky. Bal jsi se, ze ji ztratis a ono se to stalo a neumis se s tim smirit. Nech ji byt a neres, zda se k tobe vrati. Zamer se na sebe a na to, aby ti bylo dobre i bez druheho. Pak si pritahnes do zivota spravneho cloveka. A hlavne ho nebudes dusit

Tichošlápek
Extra třída :D 12251 příspěvků 24.01.19 15:14
@Anonymní píše:
Já bych jí chtěl zpět… ale když jí ani nechybím, tak nevím, co si o tom myslet. Je možné, že jí třeba za měsíc začnu chybět, nebo si to jen nalhávám? :( Já jí miluju a opravdu jinou nechci. V jejím věku holky spí kde s kým a tahle měla stejný zájmy i názory, jako já. Jen poslední dobou začala chodit na párty a podobně..více s kamarádkama.. a celkově si mě přestala vážit.. jak jí získat zpět?

Je jí 18, rozešel ses ty, ona si užívá - to je finito. Nech ji být. A pro příště nedavej kopačky někomu, koho chceš. Nejspíš sis myslel, ze se k tobě vrátí s pokorou a ono houby.

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 24.01.19 15:25
@Anonymní píše:

Jste oba ještě dost mladí ..nevaž se odvaž se… ;) V tomhle věku tomu říkám dětské lásky… :lol:

cecetka
Echt Kelišová 7877 příspěvků 24.01.19 15:33
@Anonymní píše:

A co bylo spatneho na tom, ze chodila ven s kamaradkama???
To, ze jste spolu chodili neznamena, ze s tebou musela byt 24/7. Zrejme nemela zadnou volnost, dusil jsi ji. Proto se ted citi dobre a uvolnene. Ano, mozna ji budes chybet, ale urcite se nebude chtit vratit pod tvoji nadvladu.
Pouc se z tohoto vztahu a nebud tak majetnicky vuci dalsi divce, kterou potkas :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 15:53

@Jana525 Asi je pravda, že jsem na ní byl závislý. Na druhou stranu ona na mě byla v jednu chvíli závislá také. Mě je právě nějaké užívání proti srsti - jsem na dlouhodobý vztahy…ona měla stejné názory. A nejsme spolu krátce - teď by to bylo za měsíc 2 roky přesně.

Že chodila s kámošema ven nic, ale když mi občas o tom nic neřekla a přišla třeba v půl 7 ráno, že si nic nepamatuje.. nebo jsem jí potkal, jak byla úplně na mol a válí se na chodníku.. to už bylo moc. To mi vadilo.

Jana525
Kelišová 5282 příspěvků 24.01.19 15:58
@Anonymní píše:
@Jana525 Asi je pravda, že jsem na ní byl závislý. Na druhou stranu ona na mě byla v jednu chvíli závislá také. Mě je právě nějaké užívání proti srsti - jsem na dlouhodobý vztahy…ona měla stejné názory. A nejsme spolu krátce - teď by to bylo za měsíc 2 roky přesně.Že chodila s kámošema ven nic, ale když mi občas o tom nic neřekla a přišla třeba v půl 7 ráno, že si nic nepamatuje.. nebo jsem jí potkal, jak byla úplně na mol a válí se na chodníku.. to už bylo moc. To mi vadilo.

Jo tak to chapu. Proto nechapu, proc ji chces zpatky. Partneri si maji rozumet a mi spolecne cile a ne, ze ten jeden bude druheho vychovavat. To je spatne. Ty sis proste myslel, ze ji das lekci a ono to nefunguje. nech ji byt. Neni jedina vhodna holka na svete

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:06

@Jana525 Protože to s ní bylo krásný a miluju jí. I přes ty všechny chyby, které má a myslím to s ní dobře. Záleží mi na ní..moc. A taky proto, že jsme toho spolu hodně prožili a vím, že bude dobrá matka.

Občas byla i citově nevyrovnaná a i tohle jsme zvládnuli.

Je holkou o které jsem vždy snil.. nechci o ní přijít :( nechci jinou, chci jí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >