Dcera chodí s našim kamarádem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 11:50
Dcera chodí s našim kamarádem

Dobrý den, píšu protože máme doma teď problém. Dcera se nám přiznala, že chodí s našim kamarádem. Oba jsme to s manželem už chvíli tušili takže jsme to vzali celkem dobře. Je mezi nimi sice docela velký věkový rozdíl, dceři je 18 a kamarádovi je 37,ale to je u spousty vztahu co fungujou. Problém nastal, když se to dozvěděli ostatní z party kamarádů se kterými se bavíme. Je mezi nimi i kamarádova bývalá manželka, se kterou se rozvedl asi před rokem. No a všichni si myslí, že v tom určitě hraje roli naše dcera. Ona mi, ale řekla, že spolu začali chodit až potom. No i tak to prostě lidi kolem nás nemůžou zkousnout a pořád je strašný dusno. Nevíme co s tím dělat. Ostatní do nás hučí ať ji ho rozmluvíme, že to přece takhle nejde, ale já si nemyslím, že bychom jim do toho měli mluvit. Vypadají spolu vážně šťastně a spokojeně. Co byste v naší situaci dělali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
katulka.k
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 24.01.19 11:54

Trápí tě, že mate dusno mezi kamarády, co si o vás myslí, ale to, že tvá čerstvě dospěla dcera chodí s chlapem, který by mohl být jejím otcem ti přijde v pořádku? 8o

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 24.01.19 11:55

Nazory druhych by me nezajimaly. A protoze to huceni od druhych byva kolikrat priserne, jasne a durazne bych vsem rekla, at se do „mladych“ nepletou.
Pokud to nevadi vam rodicum, ostatnim je do toho prd :nevim:

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 24.01.19 11:58

Nic, nechala bych to být. Oni se stejně rozejdou. Buď si on uvědomí že je na ní moc starý, nebo si ona uvědomí, že si chce užívat. Je jí 18, půjde někam na vysokou, nebo půjde pracovat?
Já bych tomu dala čas.
Jak se k tomu staví on?
Jinak, tím že ti řekla že s ním začala chodit až potom bych řekla, že spolu máte dobrý vztah. Nrvymlouvala bych ji ho, ale ani bych ho vyloženě neschvalovala. Nechala bych to na ní.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 24.01.19 11:58

Známým bych řekla že jsou oba dospělí a vy jim do toho nemáte co mluvit. Tohle je jen období než si všichni zvyknou na novou situaci :nevim: nejhůř to asi ponese kamaradova exmanželka, ale i ta si časem zvykne. Rozhodně bych dceři nekecala do toho a kým chodí pokud by to tedy nebyl nějaký šmejd…osobně se řídím tím že čím víc bych vymlouvala,tím víc by se zabejčila :nevim: a to za to nestojí ;)

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 24.01.19 11:58

@katulka.k jsou oba plnoletí ,tak co s tím asi jako udělá ikdyby chtěla :zed: naštěstí má rozum a nekeca jim do toho

Zakladatelko , vykašli se na okolí je jim do toho houby :kytka:

Demi
Závislačka 4242 příspěvků 24.01.19 11:59

Myslím, že věkem dospělé dceři nemáte co rozmlouvat. Problém nemáte ani vy, ani oni dva, ale mají je vaši kamarádi - tak nechť si je vyřeší sami. Časem si zvyknou. Pokud bude tvá dcera s tím mužem ve vztahu šťastná a bude se to u nich vyvíjet dobře, není důvod jim kázat. Ani teď není důvod. Sdělit jí svůj názor můžeš, ale nic víc. Stejně si to rozhodne sama. A pokud se spálí, bude to její zkušenost pro její další život.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 24.01.19 11:59

Pokud vám nevadí ten vztah tak ostatní nereste. :hug:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 24.01.19 11:59

A to vám tolik záleží na názoru lidí okolo? :think:

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 24.01.19 12:00

@katulka.k a ty myslíš, že ji to může zakazat?

Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 24.01.19 12:01

To věřím že je dusná atmosféra. Když pominu, že je mezi nimi generační rozdíl, tak předpokládám, že má z předchozího manželství děti. No nevím jestli v 18 letech má tohle nějakou budoucnost.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 24.01.19 12:01
@Ennny píše:
@katulka.k jsou oba plnoletí ,tak co s tím asi jako udělá ikdyby chtěla :zed: naštěstí má rozum a nekeca jim do tohoZakladatelko , vykašli se na okolí je jim do toho houby :kytka:

Já jsem neřekla, ze by ji to měla zakazovat. To by se stejně otočilo proti ni, ale premyslela bych nad tím rozhodne více než co si mysli známí. Já nemám nic proti většímu vekovemu rozdílu, ale u 18ti létě dcery bych měla veliký vykricnik

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:03
@FreeLady12 píše:
A to vám tolik záleží na názoru lidí okolo? :think:

Tak jelikož jsou to naši blízcí kamarádi tak ano, záleží mi na tom co si myslí a jak se cítí. Chápu kamarádovu ex, protože si pořád myslela, že se k sobě nakonec stejně vrátí a tohle ji prostě dostalo. Tím pádem ji všichni litujou a chtějí abysme ho dceři rozmluvili. Ale já ji do toho přece nemůžu a ani nechci mluvit :(

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 24.01.19 12:03
@Anonymní píše:
Dobrý den, píšu protože máme doma teď problém. Dcera se nám přiznala, že chodí s našim kamarádem. Oba jsme to s manželem už chvíli tušili takže jsme to vzali celkem dobře. Je mezi nimi sice docela velký věkový rozdíl, dceři je 18 a kamarádovi je 37,ale to je u spousty vztahu co fungujou. Problém nastal, když se to dozvěděli ostatní z party kamarádů se kterými se bavíme. Je mezi nimi i kamarádova bývalá manželka, se kterou se rozvedl asi před rokem. No a všichni si myslí, že v tom určitě hraje roli naše dcera. Ona mi, ale řekla, že spolu začali chodit až potom. No i tak to prostě lidi kolem nás nemůžou zkousnout a pořád je strašný dusno. Nevíme co s tím dělat. Ostatní do nás hučí ať ji ho rozmluvíme, že to přece takhle nejde, ale já si nemyslím, že bychom jim do toho měli mluvit. Vypadají spolu vážně šťastně a spokojeně. Co byste v naší situaci dělali vy?

nic, nechala bych to, neomlovala to, nevyjasnovala, oni i budou stejně myslet svoje, zvlášt ex, holka je plnoletí, když na ni budete tlačit, taky může prásknout dveřmi a odstěhovat se k němu, jen bych apelovala na to, aby se nezbláznila a věnovala se škole jako doposud, co manžel na to, že jeho kamarád chodí s jeho dcerou, máte v něho důveru, je zodpovědný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:04
@katulka.k píše:
Já jsem neřekla, ze by ji to měla zakazovat. To by se stejně otočilo proti ni, ale premyslela bych nad tím rozhodne více než co si mysli známí. Já nemám nic proti většímu vekovemu rozdílu, ale u 18ti létě dcery bych měla veliký vykricnik

Kdybychom ho neznali tak bychom strach měli, ale vím, že je to slušnej chlap a nic ji nehrozí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >