Milování v každém věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 11:35
Milování v každém věku.

Když mi bylo 32-let tak jsem se oženil. S manželkou jsme zplodili dvě děti-kluka a holčičku. Manželé jsme byli 19-let. Měsíčně jsme se spolu milovali a měli sex - 19krát. Po rozvodu jsem měl asi dvou roční pauzu. Ono sem tam bylo něco, ale nic moc. Našel jsem si přítelkyni, poznali jsme se, jsme stejný ročník-59, vše jsme si o sobě řekli, co kdo má rád a co ne. Šlo mi hlavně o sex neb jsem byl zvyklý mít s ženou tělesný poměr. Sex, udržuje partnerství. Přítelkyně prohlásila že má ráda taky sex a je schopna se milovat a dovádět v posteli třeba celou noc. Tenkrát jsem si pro sebe řekl- tak to je ona!! Začali jsme spolu sdílet jednu domácnost. První měsíc roku 2013-říjen byl ten nejkrásnější v mém životě. A pak z ničeho nic byly ze strany partnerky samé výmluvy, sliby, ….. Její slovo bylo vždy-zítra!! Která žena odmítne muže který jí řekne-mám na tebe chuť, pojď!!! Mi bylo řečeno-už zase stejná písnička. Přítelkyně je sice po operaci plotýnek a kyčle, a děložního čípku, ale to ji přece nebrání mít styk s mužem. Aspoň se ji dotknout, vidět ji obnaženou-nepřipadá v úvahu-vždy hlídá kde jsem když se chce převléknout. Nechci být nevěrný a nikdy jsem ji nebyl-přísahám. Stále jen čekám a čekám-nyní bude tomu 6-let čekání v říjnu. Uvažoval jsem taky, že si najdu bokovku, ale mám svou hrdost. Jsem ještě akční, ale bez protějška. Co mám dělat? Je to můj osud a ten se mi pořádně vymstil ve všem. Na internetu píšou o sexu, ejakulátu, co to je, co obsahuje, co způsobuje u ženy a co způsobuje u muže. Odpověď mé partnerky zní–PÍŠOU HOVADINY,, NA INTERNETU TAKY JSOU LŽI. Poradí mi někdo kdo bude tyto řádky číst? Děkuji. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26530 příspěvků 24.01.19 11:40

Ahoj, předpokládám, že partnerka je v tomto věku po přechodu. Sexuální apetit se asi snižuje - hormony nejsou na hladině kde bývaly kdysi. Sex je záležitost dvou lidí, né jen jedince. Nemůžeš k sexu nutit.

Jste dospělí, promluvte si - úplně normálně. Sděl ji své potřeby a i ona by je měla nějak pochopit a vyjít vstříc. Najděte kompromis vyhovující oběma.

Není v tom žádná věda. :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 24.01.19 11:44

No, když ptáčka lapají. Ale docela se divím, že jsi to tak dlouho vydržel a neřešil dřív, když to bylo takové skoro od začátku.

No, co poradit, nevím. Přítelkyni asi určitě nezměníš. Nebo řekl jsi jí to, tak jak to píšeš tady? Že ti sex opravdu chybí ?? Nevím, ono záleží, jestli si ní chceš být i dál. Já bych asi nestrkala hlavu do písku a přiznala, že přemýšlím o sexu jinde a čekala, jak se k otmu postaví. Mám známé, kteří spolu už dlouho intimně nežijí, ale muž má partnerku na sex a manželka to toleruje, protože přiznala, že jí to nebaví. Mají svoje pravidla ale funguje to. A taky už jsou jen spolu, děti velké, takže žádný problém

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 24.01.19 11:45
@Anonymní píše:
Když mi bylo 32-let tak jsem se oženil. S manželkou jsme zplodili dvě děti-kluka a holčičku. Manželé jsme byli 19-let. Měsíčně jsme se spolu milovali a měli sex - 19krát. Po rozvodu jsem měl asi dvou roční pauzu. Ono sem tam bylo něco, ale nic moc. Našel jsem si přítelkyni, poznali jsme se, jsme stejný ročník-59, vše jsme si o sobě řekli, co kdo má rád a co ne. Šlo mi hlavně o sex neb jsem byl zvyklý mít s ženou tělesný poměr. Sex, udržuje partnerství. Přítelkyně prohlásila že má ráda taky sex a je schopna se milovat a dovádět v posteli třeba celou noc. Tenkrát jsem si pro sebe řekl- tak to je ona!! Začali jsme spolu sdílet jednu domácnost. První měsíc roku 2013-říjen byl ten nejkrásnější v mém životě. A pak z ničeho nic byly ze strany partnerky samé výmluvy, sliby, ….. Její slovo bylo vždy-zítra!! Která žena odmítne muže který jí řekne-mám na tebe chuť, pojď!!! Mi bylo řečeno-už zase stejná písnička. Přítelkyně je sice po operaci plotýnek a kyčle, a děložního čípku, ale to ji přece nebrání mít styk s mužem. Aspoň se ji dotknout, vidět ji obnaženou-nepřipadá v úvahu-vždy hlídá kde jsem když se chce převléknout. Nechci být nevěrný a nikdy jsem ji nebyl-přísahám. Stále jen čekám a čekám-nyní bude tomu 6-let čekání v říjnu. Uvažoval jsem taky, že si najdu bokovku, ale mám svou hrdost. Jsem ještě akční, ale bez protějška. Co mám dělat? Je to můj osud a ten se mi pořádně vymstil ve všem. Na internetu píšou o sexu, ejakulátu, co to je, co obsahuje, co způsobuje u ženy a co způsobuje u muže. Odpověď mé partnerky zní–PÍŠOU HOVADINY,, NA INTERNETU TAKY JSOU LŽI. Poradí mi někdo kdo bude tyto řádky číst? Děkuji. :mavam:

to je cele nejake divne 8o

co je toto : Manželé jsme byli 19-let. Měsíčně jsme se spolu milovali a měli sex - 19krát .

A toto ? Stále jen čekám a čekám-nyní bude tomu 6-let čekání v říjnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 11:52
FreeLady12

Díky za rychlou odpověď. Ano-je po přechodu. Několikrát jsem jí sděloval své potřeby, vždy ovšem z negativním výsledkem. Jsem si plně vědom, že hormony jsou někde dole, ale když jsem jí to tenkrát dělal orálně-třeba ústy-zvlhčená byla jak osmnáctka. Nechci sex zas tak často, ale někdy to na mne přijde že bych chtěl sex tři krát za týden a někdy pět krát za měsíc. K sexu nebo milování jsem nikdy ženu nenutil a nutit nebudu, ale jen naznačuji a stejně vše jde v niveč. :,(

Lama Lama
Hvězda diskuse 50675 příspěvků 4 inzeráty 24.01.19 11:53

A proc milenku? Proč prostě otevřené neukoncis vztah?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 11:58
Venetia

Asi jste nepochopila můj odstavec a nebo ho špatně četla. Cituji-co je to-manželé jsme byli …. a pak znovu otázka-A toto? Stále jen čekám… JSEM ROZVEDENÝ!!!! S MANŽELKOU NEJSEM ALE JSEM S PŘÍTELKYNI!!!!!

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 24.01.19 12:00
@Anonymní píše:
Díky za rychlou odpověď. Ano-je po přechodu. Několikrát jsem jí sděloval své potřeby, vždy ovšem z negativním výsledkem. Jsem si plně vědom, že hormony jsou někde dole, ale když jsem jí to tenkrát dělal orálně-třeba ústy-zvlhčená byla jak osmnáctka. Nechci sex zas tak často, ale někdy to na mne přijde že bych chtěl sex tři krát za týden a někdy pět krát za měsíc. K sexu nebo milování jsem nikdy ženu nenutil a nutit nebudu, ale jen naznačuji a stejně vše jde v niveč. :,(

tak ono po sdelovani potreb prejde chut skoro kazdou ani nemusi byt po prechodu .
Normalne se rozejdete , deti spolu predpokladam uz nemate .

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 24.01.19 12:02
@Anonymní píše:
Asi jste nepochopila můj odstavec a nebo ho špatně četla. Cituji-co je to-manželé jsme byli …. a pak znovu otázka-A toto? Stále jen čekám… JSEM ROZVEDENÝ!!!! S MANŽELKOU NEJSEM ALE JSEM S PŘÍTELKYNI!!!!!

to byl dotaz na dve vase vety .
1. pisete , ze jste byl zenaty 19 let ..sex mesicne ..19 x . Tak tomu nerozumim …19× mesicne nebo 19 x za manzelstvi .

2. tam nerozumim tomu, ze cekate 6 let na sex ????

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 24.01.19 12:05

Nemá na to už v tomto věku chuť, to se stává. Jděte od toho a zkuste si najít jinou paní

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 24.01.19 12:07

Hledala bych jinou partnerku, jen bych tedy doporučila vynechat fráze - mam na tebe chuť, pojd a poucovani o prospěšnosti ejakulatu. To by mne totiž dokonale odradilo i ve třiceti

samá práce
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 24.01.19 12:07

Tak to dopadá, když si někdo nabrkne starou brécu a ještě navíc rozbitou. Je dobrý, že na to nevlastníš techničák a tudíž nemusíš platit šrotovné. Nechal bych to někde na louce svému osudu. ;)

free333
Generální žvanilka 21874 příspěvků 24.01.19 12:09

Záleží i, jestli jsi pro ni stále ještě přitažlivý, to taky může být problém… :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 24.01.19 12:13
@free333 píše:
Záleží i, jestli jsi pro ni stále ještě přitažlivý, to taky může být problém… :nevim:

tipla bych si , ze zcela zasadni :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:14
Lama Lama

Ukončit vztah-píšete. Po pětiletém soužití s ženou, která ztratila kdysi dávno zaměstnání, přišly nemoci, od různých institucí nedostávala ani korunu, - ze sociálky, na podporu v nezaměstnanosti, z úřadu práce atd.atd. Dostala jen na měsíc příspěvek na bydlení a to v částce -129KČ!!!!! Ano!!! 129KČ!!! od státu!!!!!! Věděla tenkrát že jsem byl v insolvenci ( už nejsem) vzala mne k sobě. Já platil insolvenci, nájem a vše co k bytu patří. Má taky starší auto. Začátky byly moc ale moc hezké-no nyní to je stereotyp partnerství. Nyní sice pobírá částečný invalidní důchod-ale to nestačí na pokrytí domácnosti. Můžu o sobě říci-nejsem hovado, abych někoho opustil a nechal ho ve sračkách. Já pomáhal celý život každému. Je sice pravdou že jsem se pak dostal do nezáviděné situace, ale to jen díky mé ex-manželky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >