Jak odejít od agresivního přítele a nárok na ochranu ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:42
Jak odejít od přítele a nárok na ochranu ?

Dobrý večer. Už delší dobu chci odejít od přítele, neustále mu to říkám, ať me nechá v klidu odejít..nenechá, je agresivní a vyhrožuje mi vším možným. Ma na me páku, kam půjdu, ze nic nemám ATd. Ano ma pravdu, bohužel k příbuzným nemám kam jít a finanční podporu mám jen z materske. Život me nebaví, dite si taky neužívám tolik jak bych chtěla..je to opravdu život o ničem (dite ale miluju nejvíc na světě :srdce: ) s výchovou nepomáhá, je bordelar ATd.. a ted mám par otázek 1) když se rozhodnu odejít je jiná možnost než azylak? Pomaha nějak stát abych s materskou dokázala i bydlet?

1. když to neumí pochopit je možné domu přijít s nějakým “pracovníkem” který děla ochranu prave matkám co nemohou odejít domluvou? (Policii zatím tahat nechci)
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mrav
Generální žvanilka 23163 příspěvků 23.01.19 20:47

A co tví rodiče? Ti by ti ze začátku nemohli pomoct? Třeba kdyby jsi na nějaký čas bydlela u nich.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29763 příspěvků 23.01.19 20:49
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Už delší dobu chci odejít od přítele, neustále mu to říkám, ať me nechá v klidu odejít..nenechá, je agresivní a vyhrožuje mi vším možným. Ma na me páku, kam půjdu, ze nic nemám ATd. Ano ma pravdu, bohužel k příbuzným nemám kam jít a finanční podporu mám jen z materske. Život me nebaví, dite si taky neužívám tolik jak bych chtěla..je to opravdu život o ničem (dite ale miluju nejvíc na světě :srdce: ) s výchovou nepomáhá, je bordelar ATd.. a ted mám par otázek 1) když se rozhodnu odejít je jiná možnost než azylak? Pomaha nějak stát abych s materskou dokázala i bydlet?
  1. když to neumí pochopit je možné domu přijít s nějakým “pracovníkem” který děla ochranu prave matkám co nemohou odejít domluvou? (Policii zatím tahat nechci)

selhala antikoncepce a pak se změnil :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:52

@mrav bohužel ne. U maminky není místo a otec není . Šla bych jinak hned

Kriss Tina
Echt Kelišová 7821 příspěvků 23.01.19 20:52

Můžeš pak požádat o příspěvek na bydlení, ale to musíš nejdřív bydlet, mít smlouvu a trvalý pobyt. Kauce, prvni nájem atd bys musela zaplatit sama. U té dvojky, kam domu bys chtěla s někým přijít? Jako tam kde bydlíš teď s mužem? Nebo na co ochranu?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29763 příspěvků 23.01.19 20:53
@Kriss Tina píše:
Můžeš pak požádat o příspěvek na bydlení, ale to musíš nejdřív bydlet, mít smlouvu a trvalý pobyt. Kauce, prvni nájem atd bys musela zaplatit sama. U té dvojky, kam domu bys chtěla s někým přijít? Jako tam kde bydlíš teď s mužem? Nebo na co ochranu?

ochrana měla být použita hned na počátku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:53

@Burj Chalifa ano vždy jsem těmto holkam říkala to stejný , “ty husy co si myslely” a pak sup člověk viděl jen co chtěl a stalo se. Dite jsem chtěla a toho nelituji, ale víc než ted řešit minulost me spis zajímá jak řešit přítomnost - budoucnost. Když nemáš odpověď na toto tema, dal nepis . Dekuju :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:57

@Kriss Tina myšleno tak, ze bych přišla s tím abych si v klidu mohla sbalit věci bez toho aby do me strkal, slovně napadal apod. Aby už pochopil ze je konec . Je to směšný, je mi to jasný, mužu si za to sama, ale nikdo není dokonalý a nemá hold hned štěstí na pravou lásku :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8540 příspěvků 23.01.19 21:00
@Anonymní píše:

Ahoj,

pokud je na tebe a dítě agresivní vyhrožuje ti, tak jedině azylák. Jdi na sociálku a řeš to - na szylák se čeká, u nás je šílený pořadník!! Není to ze dne na den.
A nedokážu si představit žádnou takovou ochranu. Max ho vyhodí z bytu (kdyby ti ublížil) a i v tomto případě ti nikdo nebude stát před domem!!!

Kriss Tina
Echt Kelišová 7821 příspěvků 23.01.19 21:00
@Anonymní píše:
@Kriss Tina myšleno tak, ze bych přišla s tím abych si v klidu mohla sbalit věci bez toho aby do me strkal, slovně napadal apod. Aby už pochopil ze je konec . Je to směšný, je mi to jasný, mužu si za to sama, ale nikdo není dokonalý a nemá hold hned štěstí na pravou lásku :lol:

Tak si zbal když je v práci, popřípadně dej někam dítě hlídat a jdi s nějakou kamarádkou ať ti pomůže. Jinak jedině tu policii, nějaká sociální pracovnice tě nebude bránit před agresivním chlapem…

ewes
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.01.19 21:01

Dopredu si to naplanuj, klidne nejaky ten azylak a odejdi ( sbal se) kdyz nebude doma. Chodi do prace? Hodne stesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 21:02

Můžeš přes polici požádat o vykázání přítele z bytu na dobu 14 dní, kdy ob se k domu nesmí ani přiblížit. Mezitím by jsi se mohla sbalit. Krom toho azylák je v tvém případě asi teď nejlepší varianta. Nebo máš našetrene peníze na kauci a nájem? Pak nábytek taky něco stojí, ale určitě se dá něco sehnat za odvoz (aspoň do začátku). Nic lepšího ti asi neporadím. P.S: V tvém případě se to určitě bez policie neobejde.

mrav
Generální žvanilka 23163 příspěvků 23.01.19 21:03
@Anonymní píše:
@Kriss Tina myšleno tak, ze bych přišla s tím abych si v klidu mohla sbalit věci bez toho aby do me strkal, slovně napadal apod. Aby už pochopil ze je konec . Je to směšný, je mi to jasný, mužu si za to sama, ale nikdo není dokonalý a nemá hold hned štěstí na pravou lásku :lol:
Čtu tě a snažím se do tvé situace vžít. Zkus si na internetu vyhledat Bílý kruh bezpečí. A zavolej tam. Udělal bych to ale jen v nejnutnějším případě. :mavam:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29763 příspěvků 23.01.19 21:03

běž do hospody, šoupni pár stovek 2 - 3 svalnatým vylepaným Ukrajincům, mohou jen mlčky přešlapovat pře domem, bytem.

unuděná
Kelišová 5973 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 21:04
@Anonymní píše:
@mrav bohužel ne. U maminky není místo a otec není . Šla bych jinak hned

nedovedu si predstavit situaci,kdy by me mamka v nouzi nevzala k sobe.I kdyby do 1kk na molitan :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >