Je přítel v právu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 06:22
Je přítel v právu?

Milé dámy,
mám za sebou otřesnou noc a jdu si sem pro názor “z venku”. Dopředu bych chtěla řict, že nejsme děti (ja 25 on 36), ač by se to z příspěvku mohlo zdát.
S přítelem (teď už asi ex) jsme neměli uplně pěkný vztah - on na začátku nevyřešený vztah s bývalou, pak lhaní, podvádění, já s ním zustavala, protože mě ujišťoval, že se mnou chce být, jen je zmatený. No mezitim jsem tomu ale prestala verit a byla neprijemna v situqcicj, lkdy si to asi nezaslouzil..krás­ného času bylo ale také hodně, takže jako na houpačce - toť kontext.
Momentálně jsme měli pěkné období, on je teď na 6 týdnů pracovně mimo ČR 1500km daleko, ja za nim na zacatku ledna jela, ted uz si to nemuzu dovolit jak financne tak casove kvuli skole. To bylo super.
Znate instagram? Vcera z niceho nic prisel s tim, ze si musim dat profil soukromy (tzn. mohe foto uvidi jen ten, koho schvalim) a ukazat stav aktivity (tzn ze se ostatnim zobrazo, ze jsem momentalne online nebo pred jak dlouhou dobu jsem byla online), jinak rozchod. Kvuli instagramu uz jsme se parkrat pohadali (ja si tam dala podle nej nevhodnou foto - fotka na plazi od pasu dolu s morem, ale nic vulgarniho, ale i tak jsem uznala, fotku smazala v podstate okamzite). Jde mi o to, ze nez jsem ho poznala (jsme spolu 2,5 roku), tak jsem ani o zadnym zapnuti stavu aktivity nevedela a profil jsem mela otevreny. Najednou se mi to nechtelo menit jen kvuli tomu, ze on to tak chce. Nic irazliveho tam nemam, fotky ze svahu, krajinky, sveho psa. Melo to jeden duvod, ze kde to bude mit hranice? Ted udelam pod pohruzkou rozchodu toto, priste mi to nakaze si to zrusit, pak mi zakaze jit ven s kamaradkou a nakonec mi zakaze chodit ven uplne? Je to kravina, mne o ten samotny ig nejde, jde mi o princip. Kazdopadne mi dal cas, do kdy to musim udelat, jinak konec, to jsem nesplnila, vymenili jsme si jeste par zprav a telefonatu, co obsahovalo i “si p*ca”, “kdyz tomu nebudu velet ted ja, tak at tomu veli jinej”. Zablokoval si me vsude a uplne smaznuto behem jednoho dne.
Tak nevim, je v pravu? Je to z me strany nevhodne a mela jsem ho poslechnout? Je to pro me nepochopitelny, najednou z niceho nic vyvolal obrovskej konflikt, jeste o takove pitomosti a dotlacil to az k rozchodu…citim se strasne. Anonym, protoze zna muj nick, ktery zadava do googlu, aby se podival, jestli jsem semka neco nepsala…
Děkuji za nazory a vas cas.
 R.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 23.01.19 06:31

Je to idiot. Bič a pryč

Hroznej puberťák
Kelišová 6142 příspěvků 23.01.19 06:31

To není přítel, to je magor :mrgreen:
Sorry, ale od takového psychopata utíkej co ti síly stačí :roll: To není z ničeho nic konflikt o pitomosti, to je jen blbá záminka.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 23.01.19 06:31

Ne, je to de.b.i.l 8o

arada
Neúnavná pisatelka 16592 příspěvků 23.01.19 06:33

V právu není a je to žárlivý magor. Vybodni se na něj. Nikdo nemá právo ti cokoliv zakazavot. Život s ním by bylo peklo.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7825 příspěvků 23.01.19 06:33

Není v právu, je to blb. Očividně si na tobě nahání svoje ego, má pocit že tě musí kontrolovat a já bych se teda nenechala. To že lidem hrabe ze sociálních sítí a rozchází se kuli tomu komentovat nebudu, to jsou ty nejblbější důvody k rozchodu. :roll: každopádně buď ráda že ses ho zbavila, už si mu tolerovala víc než by snesla většina jiných holek. Kdyby mě už ze začátku vztahu podváděl, pak dával ultimáta tak to by byl pro mě jasný signál k rozchodu, s někým takovým prostě být nechceš. Když si tě zablokoval to je poslední kapka, si ho zablokuj taky a už ho neřeš, kdyby dolejzal zpátky tak ho ignoruj, bez takového ti bude líp ;)

Uiii
Stálice 61 příspěvků 23.01.19 06:34

Dobře, že to za tebe vyřešil, dost ti to usnadnil. Jen by ses s ním trápila, nikdo nemá právo ti něco přikazovat nebo zakazovat. V právu rozhodně není.

Aneta.vecerova
Stálice 72 příspěvků 23.01.19 06:35

Tak o tomhle bych vůbec nepřemýšlela a už vůbec nehledala vinu na své (tvé) straně! A bez váhání bych utekla pryč..
když z tohoto dokáže vyvolat takovouhle scénu, takhle daleko od tebe a ještě ti zbytečně nadávat.. co od takového člověka do budoucna čekáš!?
Utíkej a najdi své štěstí jinde, tohle není to pravé ořechové ;)
Hodně štěstí! :kytka:

Marek_04
Kecalka 202 příspěvků 23.01.19 06:35

Myslim, ze neni nad cim premyslet, ne?

1. najdi si mladsiho nez stareho vocase
2. ze po tobe chtel zapnou soukromi na ig bych chapal, hlavne z bezpecnostnich duvodu
3. pokud uz to chtel pod pohruzkou rozchodu, tak by to bylo na uvazenou
4. pokud ti behem vecera vypisoval ze jsi pi*a, a zablokoval si te, tak tu snad neni nad cim přemyslet.

Ukončil to vicemene sam, ty vypadas, že mas v hlave, na rozdil od poloviny mistnich uzivatelu, takze uznas, ze je to pro tebe jen vyhra. To ze to skončil.

finduska
Neúnavná pisatelka 15327 příspěvků 23.01.19 06:44

Uz ten instagram zni jak z hororu :roll: Muj muz treba socialni site uplne neuznava.Tak respektuji a jeho fotky (spolecne) tam nedavams.kdyz dam jednou za cas spolecnou fotku ,zeptam se ho.Vetsinou odpoví,kdyz to mas zapotrebi :P :P Ma blbe narážky občas,ale nikdy by nezkusil takovou kok.tinu typu mi neco zakazovat 8o 8o

Vrchol u vas je to,ze si googli tve prezdivky zda neco pises nekam 8o Myslim, ze muj muz ani netusi jaky mam :lol: asi stokrat se za ma prihlasoval na emaily a fb kdyz jsem neco chtela :mrgreen: ale neni si schopen zapamatovat ani heslo.

Je to blb a bud rada,ze je konec.A nenech se ukecat!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 06:48

Děkuju moc za tolik komentářů! No napsali jste to vicemene jednohlasne. A v podstate mam uplne stejny nazor. Samozrejme ho mam porad rada, proto jsem potrebovala vedet treba i pohled z jine strany, jestli ja se opravdu nechovam nejak spatne… ale mate pravdu, mela bych byt rada, ze to za me ukoncil on, tak se k tomu tak pokusim pristoupit. Je to pro me tezky, mam za 2 tydny statnice, musim se sprtat a soustredit a toto je pro me trosku “cara pres rozpocet”… jsem trosku stresar kvuli te skole, potrebovala jsem podporu…

svapi
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 23.01.19 06:50

Po 2,5 letech vztahu tohle? Snad se nenecháš přemluvit, až začne dolejzat!!!

svapi
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 23.01.19 06:52

Podporu hledej jinde..rodina, přátelé. Náhodou ty státnice se teď náramně hodí, máš toho tolik, že nebude čas na přemýšlení. Držím palce!

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7825 příspěvků 23.01.19 06:53
@Anonymní píše:
Děkuju moc za tolik komentářů! No napsali jste to vicemene jednohlasne. A v podstate mam uplne stejny nazor. Samozrejme ho mam porad rada, proto jsem potrebovala vedet treba i pohled z jine strany, jestli ja se opravdu nechovam nejak spatne… ale mate pravdu, mela bych byt rada, ze to za me ukoncil on, tak se k tomu tak pokusim pristoupit. Je to pro me tezky, mam za 2 tydny statnice, musim se sprtat a soustredit a toto je pro me trosku “cara pres rozpocet”… jsem trosku stresar kvuli te skole, potrebovala jsem podporu…

Soustřeď se na školu ať to dobře dopadne :hug: tohle je jenom další důvod proč ho nechat, takhle někoho stresovat 2 týdny před důležitýma zkouškama se nedělá, je vidět jak je empatický :roll: opravdu buď ráda že to dopadlo jak to dopadlo a teď se starej hlavně o sebe a jeho neřeš ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 06:59

Děkuju moc za podporu…mám teď strach, spala jsem dvě hodiny, to jsem měla ještě špatný sny. On mi v noci volal a psal, že si chce dát 10 minut “rozchodový telefonát” at to může uzavřít. To jsem nechtěla. Nakonec jsem vypla mobil a usla jsem asi na hodinku..no oak jsem zjistila, ze si me oddelal z pratel na fb, zablokoval… mam se dneska naucit spoustu stranek, netusim, jak to takto nevyspana a vytekana z teto situace zvladnu…budu nejak muset, rodinu bych strasne zklamala, kdybych to nezvladla. Je to pro ne v podstate samozrejmost, neuspech se nepripousti…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >