Najednou ztratil zájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 19:14
Najednou ztratil zájem

Ahoj, potřebovala bych poradit. V poslední době jsem se začala stýkat s jedním mužem. Neustále mi lichotil, psal první a domlouval schůzky. Pokaždé nějakým způsobem naznačoval, že se mu líbím. Na minulé schůzce jsme se, řekněme, trochu více sblížili, on byl ten který začal- k sexu ale nedošlo. Na konci se se mnou loučil a vše vypadalo v pořádku. Dnes jsem se s ním viděla znovu a choval se ke mně úplně jinak. K ničemu nedošlo, žádný kontakt a ještě mi sdělil že to, co se stalo minule nečekal a že to nemůže pokračovat, jelikož jsme přece přátelé. Jsem opravdu zmatená, opravdu se mi líbí a donedávna jemu já také. Čím by to mohlo být a jak byste se v této situaci zachovali? Pardon na anonym, par lidi v mem okolí mě tady zna

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 22.01.19 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. V poslední době jsem se začala stýkat s jedním mužem. Neustále mi lichotil, psal první a domlouval schůzky. Pokaždé nějakým způsobem naznačoval, že se mu líbím. Na minulé schůzce jsme se, řekněme, trochu více sblížili, on byl ten který začal- k sexu ale nedošlo. Na konci se se mnou loučil a vše vypadalo v pořádku. Dnes jsem se s ním viděla znovu a choval se ke mně úplně jinak. K ničemu nedošlo, žádný kontakt a ještě mi sdělil že to, co se stalo minule nečekal a že to nemůže pokračovat, jelikož jsme přece přátelé. Jsem opravdu zmatená, opravdu se mi líbí a donedávna jemu já také. Čím by to mohlo být a jak byste se v této situaci zachovali? Pardon na anonym, par lidi v mem okolí mě tady zna

Chtěl zásun, ty jsi couvla, tak ztratil zájem.

truelly
Závislačka 3035 příspěvků 22.01.19 19:18

Viděl tě nahou? Možná se mu na tobě něco nelíbilo. Něco, co nečekal…

Mutlice
Kecalka 236 příspěvků 22.01.19 19:25
@truelly píše:

Jako jestli třeba nemá péro… :mrgreen: Tomuhle příspěvku říkám cesta, jak v někom probudit mindrák… Proč zrovna hned takový důvod? :nevim: ženská nemusí být modelka a přesto se na ní můžou lepit chlapi, protože sexappeal není o tom, jak vypadá ženská nahá. Mnohem pravděpodobnější je, že chtěl zasunout a ona nic, tak už nemá zájem, jak už tady taky zaznělo. a nebo jsou taky chlapi dobyvatelé, a jakmile viděl, že je svolná a že by to šlo a že už i ona mu dává najevo náklonnost přestalo ho to bavit…

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 22.01.19 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. V poslední době jsem se začala stýkat s jedním mužem. Neustále mi lichotil, psal první a domlouval schůzky. Pokaždé nějakým způsobem naznačoval, že se mu líbím. Na minulé schůzce jsme se, řekněme, trochu více sblížili, on byl ten který začal- k sexu ale nedošlo. Na konci se se mnou loučil a vše vypadalo v pořádku. Dnes jsem se s ním viděla znovu a choval se ke mně úplně jinak. K ničemu nedošlo, žádný kontakt a ještě mi sdělil že to, co se stalo minule nečekal a že to nemůže pokračovat, jelikož jsme přece přátelé. Jsem opravdu zmatená, opravdu se mi líbí a donedávna jemu já také. Čím by to mohlo být a jak byste se v této situaci zachovali? Pardon na anonym, par lidi v mem okolí mě tady zna

Má vás rozpracovaných víc. Nedala jsi ty,, dala jiná. Příště doporučuju lepší „tah na branku“ :smile:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27842 příspěvků 22.01.19 19:36
@Mango_Lassi píše:
Má vás rozpracovaných víc. Nedala jsi ty,, dala jiná. Příště doporučuju lepší „tah na branku“ :smile:

ano, přesně tato varianta mě napadla jako první… jen ten lepší tah na branku bych nedoporučovala, já osobně bych o takového chlapa nestála… :think:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6127 příspěvků 22.01.19 19:58

Já bych spíš řekl, že od toho čekal víc (nemyslím sex). Dokud mezi nimi nic nebylo tak měl o ní určité představy a pak když na to došlo, tak byl třeba zklamán (třeba se mu nelíbí jak líbá, jak se chová…). Vždyť to znáte holky taky - někdo se vám líbí a když se necháte po čase pozvat na rande, tak zjistíte, že to není ten pravý.

Nora2
Kecalka 187 příspěvků 22.01.19 20:07
@truelly píše:

Koukám, jeden lepší názor než druhý :lol:

Lainaire8
Závislačka 2567 příspěvků 2 inzeráty 22.01.19 20:16

Asi ženáč a leknul se a chce sekat latinu :mrgreen:

Kdyby toho měl víc, tak snad naopak využije všechny ne? :lol: by byl jinak pitomej :lol:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6127 příspěvků 22.01.19 20:20
@Lainaire8 píše:
Asi ženáč a leknul se a chce sekat latinu :mrgreen:Kdyby toho měl víc, tak snad naopak využije všechny ne? :lol: by byl jinak pitomej :lol:

Jasně, kdyby mu šlo o sex (trofej) tak si to jedno dvě rande počká a zasune.

Mart81
Závislačka 3832 příspěvků 22.01.19 20:36

1. Je zadaný (buď byl celou dobu nebo se mu mezitím nějaký vztah posunul) a couvl.
2. Něco mu nesedlo (v chování, vůně, zjistil, že tam není přitažlivost z jeho strany…).

Jak reagovat těžko říct. Nejsnazší by bylo z toho vycouvat a pustit ho z hlavy. Můžete si to s ním zkusit vyjasnit, ale není pravděpodobné, že by byl upřímný, když už teď mlží.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 22.01.19 22:43
@Anonymní píše:

Ma jinou, mel vas vice a vybral jinde.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 24.01.19 16:16

Ženatý

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 24.01.19 16:18
@Anonymní píše:

Myslím, že je ženatý/zadaný.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8654 příspěvků 24.01.19 16:51

zjistil, že by z toho nebyly hezký a chytrý děti

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >