Sex jen za odměnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MamculeVerca
Stálice 66 příspěvků 22.01.19 12:07
Sex jen za odměnu

Mám kamarádku, ta používá sex v manželství jako keksík. Za odměnu.

Jiná kamarádka spí s partnerem půl roku normálně, prý než si ho zaháčkuje a pak tak jednou týdně, dvakrát do měsíce…

Jiná kamarádka tvrdí, že jsou chlapi hovada co chtějí jen perverznosti a když mi povídala, co má za perverznost, tak jsem jako :oops: že tohle já dělám běžně ????…

Neustále čtu i tady na diskuzích, jak muži chtějí sex a ženy jsou chuderky, co musí dát…

Mám kamaráda, kterému je 50 a nesplnil si své sexuální touhy, protože nikdy nepotkal holku, co by měla sex opravdu ráda…

Můj bratr se mi svěřil, že jeho přítelkyně s ním spí, jen když se nápoje. Jinak nemá náladu a bolí ji hlava…

To je nás, které si sex užíváme a dopřává e, tak málo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 42015 příspěvků 22.01.19 12:11

@MamculeVerca tak jsou to blbci když tohle tolerují. kdyby jim naopak utáhli kohouty tak by sexu měli víc :lol: Na bolet hlavy je naopak sex super lék :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 12:11

No, tak včera jsem sex za odměnu chtěla já :-D. Celý den jsem makala jak šroubek, debordelizovala doma mrak věcí neb jsem si vzala dovču tak jsem řekla, že chci za ten den nějakou odměnu a to sex. Chlap se ani nebránil :-D. Nicméně se domnívám, že by sex byl i kdybych si neřekla ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 12:12

@MamculeVerca vidíš to a já jsem zrovná nasr..á, protože si mě můj už od soboty nevšiml. Cítím se jako časovaná bomba.

LenkaN26
Závislačka 4125 příspěvků 22.01.19 12:14

@Markéta80 jj můj chlap protáčí panenky, když řeknu, že mě bolí hlava a je to nedostatkem sexu, protože díky naší frekvenci je to celkem vyloučené :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 39483 příspěvků 22.01.19 12:15

@MamculeVerca

Ja tu zase ctu diskuze jak chlap nema zajem :D
je to lasce , pritazlivosti , porozumeni …pokud nekdo vybira rozumem a taktizuje , jak to asi muze dopadnout .

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7590 příspěvků 22.01.19 12:15

Nevím proč bych měla dávat chlapovi za odměnu něco co máme oba rádi :mrgreen: se pak o tu odměnu připravují sami ne?? Jediná výjimka je těhotenství, to nevyhledavam tak často, ale chlap to chápe že je to složitější a min pohodlný :lol:

7.straka
Kecalka 437 příspěvků 22.01.19 12:19

Já vždycky říkám, že když to ten chlap umí ženský udělat dobře, tak ona pak nemá důvod nechtít. Jenže co si budeme povídat, chlapi to mají nastavený jinak, mají to snazší. Připravený jsou hned, orgasmus mají taky v podstatě pokaždý. Pro ženskou je to kolikrát žádná nebo mizerná hudba za spoustu peněz. :nevim: Co jsme se tak bavily s holkama, tak po pár letech je to pro velkou část už prostě jen povinnost, protože jejich chlapi se zrovna nepřetrhnou.

mobilishky
Kelišová 6645 příspěvků 22.01.19 12:20

@MamculeVerca to si nemyslím :pankac: nejspíš je dost ženských i chlapů, co si ho nedokážou užít a to je škoda… Opravdu je to důležite ve vztahu i v zivote :palec: nejlepší je, když si najdeš partnera, se kterým si sednes a užíváte si společně, plnite si touhy a sny. Já na takového narazila až skoro ve 30ti a jsem za to moc ráda, že někdo sdílí mě nadšení :P takže je dost i těch co si to dokážou užít a užívají..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12159 příspěvků 22.01.19 12:22

To jsou blbiny. Projdi si byť jen diskuze tady - někde ma málo sexu chlap, někde žena, někde je experimentátor ten a jinde ten. Proste je to individuální. Ja sama si sex užívám hodně, manzel moc potřebu nema, proste se snažíme najít kompromis. Co vím od kamarádů, tak s nimi holky normálně spí a rady.

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 22.01.19 12:26

U nás je to právě naopak. Já bych chtěla a manžel ne. Takže asi tak 3× do měsíce. Posledně to bylo den před sylvestrem. Takže to jde i naopak :nevim:. Ale má toho hodně v práci, je tam i sedm dní v týdnu a já mám hroznej PMS, kdy sem ráda že nic nechce. A MS mám 10 dní. Takže já můžu tak 6 dní za měsíc a většinou se do toho netrefíme.

Příspěvek upraven 22.01.19 v 12:29

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 12:27

Taky znám pár takovych, které dávají chlapovi jen za odměnu :D nechápu, ale budiž :D ten můj to taky nemá vždycky lehké, ale spíš proto, že mi nějak litaly asi hormony a já i když jsem fakt chtěla, tam jsem tu chuť nějak nemohla nastartovat. Teď jsem podruhé těhotná a jakmile to nemám 2× denně, tak nemůžu existovat. Obávám se, že i přesto, že manžel chce pouze 2 děti.. Za těchto chtivych podmínek jich bude nejspíš víc? :D :D

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 22.01.19 12:29

@MamculeVerca nevím… to asi nejde takhle říct. Já třeba byla 12 let s ex, ten tak pár minut, polohy misionář, já nahoře a to bylo vše, občas něco jiného, ale fakt málokdy. Když jsem chtěla zezadu a nedejbože, aby mě plácnul nebo chytil za vlasy, jsem divná. Orgasmus s ním? Hahaha, za jedno se nesnažil, za druhý za 2 minuty to nestíhám :D
Pak jsem měla chlapa, který by jen zezadu a drsně, nevadilo mi to, mám to ráda tak, ale stereotyp jak prase. :nevim:
Pak zas jeden, co sex tak max 1× měsíčně a neplatilo na něj nic
No a ted to vypadá, že jsem našla svou krevní skupinu :think:

david85lbc
Kecalka 191 příspěvků 22.01.19 12:31

taky občas slýchám ale ono to bude asi i tím že ti spokojení nejsou tak slyšet jako ti nespokojení..

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 22.01.19 12:31
@Anonymní píše:
Taky znám pár takovych, které dávají chlapovi jen za odměnu :D nechápu, ale budiž :D ten můj to taky nemá vždycky lehké, ale spíš proto, že mi nějak litaly asi hormony a já i když jsem fakt chtěla, tam jsem tu chuť nějak nemohla nastartovat. Teď jsem podruhé těhotná a jakmile to nemám 2× denně, tak nemůžu existovat. Obávám se, že i přesto, že manžel chce pouze 2 děti.. Za těchto chtivych podmínek jich bude nejspíš víc? :D :D

já to ak s dcerou taky měla. aspon dvakrát denně :mrgreen: :lol: se synem zas 7m nic, chlap mi smrděl, nešlo to

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >