Alespoň jsem zaměstnanec, ne jako ty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 22:29
"aspoň jsem zaměstnanec, ne jako ty"

Ahoj, mám 3 lety vztah, s přítelem jsme se chytli teď večer, zapomněl mě říct, že jsem zapomněla odeslat nájem, že mu volala majitelka bytu. Já tam příkaz dávala už 9.1.,ale peníze neodesly, to je jedno.
Tak jsem mu řekla, že mi to mohl říct hned, když mi volala v pátek. Začal na mě křičet, že ať uznam chybu, že v životě nedostanu v práci prémie, jak jsem tvrdohlava, ale že je vlastně ani dostat nemůžu, když dělám jen na DPP.

Úplně mi vhrkly slzy do očí. Ano, studuji vs, tak mám narozdil od něj jen dpp, ale dělám učitelku němčiny. 8) 8o

Prostě mě mrzí, jak tohle vůbec může říct a ponizit mě? I když to bylo v afektu. Tu moji práci ale shazuje celkove. On je ekonom, je vše.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6152 příspěvků 21.01.19 22:31
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 3 lety vztah, s přítelem jsme se chytli teď večer, zapomněl mě říct, že jsem zapomněla odeslat nájem, že mu volala majitelka bytu. Já tam příkaz dávala už 9.1.,ale peníze neodesly, to je jedno.
Tak jsem mu řekla, že mi to mohl říct hned, když mi volala v pátek. Začal na mě křičet, že ať uznam chybu, že v životě nedostanu v práci prémie, jak jsem tvrdohlava, ale že je vlastně ani dostat nemůžu, když dělám jen na DPP.

Úplně mi vhrkly slzy do očí. Ano, studuji vs, tak mám narozdil od něj jen dpp, ale dělám učitelku němčiny. 8) 8o

Prostě mě mrzí, jak tohle vůbec může říct a ponizit mě? I když to bylo v afektu. Tu moji práci ale shazuje celkove. On je ekonom, je vše.

A s někým takovým jsi zhruba proč? :roll:

KimL
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 21.01.19 22:32

Nějaký nájem nebo práce je buřt. On k tobě nemá úctu a to je základ. Já bych nemohla být s někým, kdo ke mě nemá úctu (a já k němu). Ale aspoň jsi mi připomněla, abych taky odeslala nájem, dík :dance:

KimL
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 21.01.19 22:33

@Hroznej puberťák Protože ho přece má „pořád ráda“ a když není zlej, tak „je hodnej, nebije mě nebo tak“ :nevim:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6178 příspěvků 21.01.19 22:34

Dobrý, a co chceš po nás? Politovat nebo utěšit? Nebo máme napsat jaký je to kret.n a že si tě nezaslouží? :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 21.01.19 22:38

Dej mu facku za nás :kytka:

Lex1
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.01.19 22:40

No, tak jste se pohádali (zřejmě Ti něco takového řekl poprvé) , takových hádek ještě bude :nevim:, ale je třeba si uvědomit, že to bude gradovat. Tvůj partner si Te neváží. Mně ani nikomu z mých partnerů se nestalo, že bychom druhého urazili, ani před rozvodem, a to jsem už byla X-krát v koncích, ale slušní a normální lidé, partneři by se nikdy urážet neměli. To by můj muž udělal jen jednou 8)

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 21.01.19 22:45

Neboj, když se vezmete, tak podle toho co píšeš, budou peníze na denním pořádku. Navrhuji říct domácí aby nájem řešila výhradně s tebou, a s milým si jasně rozdělit, kdo co bude financovat..

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 21.01.19 22:50
@Anonymní píše:

Prostě mě mrzí, jak tohle vůbec může říct a ponizit mě? I když to bylo v afektu. Tu moji práci ale shazuje celkove. On je ekonom, je vše.

Chybička se vloudí. Nejsi chronický neplatič. On je hulvát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 22:51

Blbec. Určitě se zamysli nad tím s kým jsi. Já bych na něj začala v tom afektu mluvit německy. Třeba by se zase cítil poníženě on.
On má taky VŠ nebo jen střední?

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 21.01.19 22:55
@Anonymní píše:
Blbec. Určitě se zamysli nad tím s kým jsi. Já bych na něj začala v tom afektu mluvit německy. Třeba by se zase cítil poníženě on.
:pankac:
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 21.01.19 22:55
@Anonymní píše:

necítil.jen by se víc naštval.komplexy určitě má. kdo vydělá víc peněz ?

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 21.01.19 22:58

Tohle jsem ve vztahu zažila taky. Když jsem dálkově studovala a chodila k tomu na brigádu, bylo to špatně, přes to, že jsme měli stejný příjem. Když jsem byla nezaměstnaná, byla to tragedie. Když jsem si našla lépe placenou a atraktivní práci, bylo to zase špatně. Vždycky to byl důvod k ponižování. Kopnout tohohle týpka do zadku, bylo moje nejlepší rozhodnutí v životě. Když si tě neváží teď, co bude za pár let?

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 21.01.19 23:02
@Janli píše:
Tohle jsem ve vztahu zažila taky. Když jsem dálkově studovala a chodila k tomu na brigádu, bylo to špatně, přes to, že jsme měli stejný příjem. Když jsem byla nezaměstnaná, byla to tragedie. Když jsem si našla lépe placenou a atraktivní práci, bylo to zase špatně. Vždycky to byl důvod k ponižování. Kopnout tohohle týpka do zadku, bylo moje nejlepší rozhodnutí v životě. Když si tě neváží teď, co bude za pár let?

jediný recept. neříkat partnerovi kolik beru. co je mu do toho. mít svůj vlastní účet, rozdělit si financování domácnosti.

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 21.01.19 23:12
@Forest_Gump1 píše:
jediný recept. neříkat partnerovi kolik beru. co je mu do toho. mít svůj vlastní účet, rozdělit si financování domácnosti.

Ani omylem. Jedinej recept je najít si partnera před kterým nemáš potřebu mít tajemství nebo před ním schovávat peníze. Co je to sakra za vztahy, že si jede každej na vlastním písečku? Než takový partnerství, to radši nic. Chci mít vedle sebe chlapa, se kterým můžu sdílet naprosto všechno a já takovýho zaplaťpánbůh mám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >