Jak na něho zapomenout a už ho nekontaktovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 08:47
Jak na nej zapomenout a uz ho nekontaktovat?

Vim, ze to chce vsechno cas, potrebuju se z toho spis vypsat.. mela jsem pritele, byli jsme spolu 7 mesicu. Vztah byl bez problemu, udajne jsem pro nej byla největší láska atd.. nicmene poslední dobou cim dal min komunikoval, kdyz jsem se ho ptala, jestli ho neco trapi, tak pry ze ne. Oba jsme časově dost zaneprázdnění, proto jsme si vazili kazde chvilky, kdy jsme byli spolu. Posledni dobou se stavalo, ze malo komunikoval a dokonce kdyz jsme se měli sejit, zrusil to.. pry ze ma moc prace. Ted je to uz treti den, co se mi vubec neozyva a ja nevim, co mam delat :(. Jsem strasne zklamana, planovali jsme společnou budoucnost, deti… chapu, ze ma hodne prace. Ale napsat sms nebo na messengeru snad muze :(. Nemuzu uverit, ze by se na me takhle vykaslal. A hlavne, proc mi to nerekl? Ze uz treba dal pokracovat nechce? Zadna hadka neproběhla, prostě nic, kvuli cemu by mel důvod přestat komunikovat. Trosku mi to přijde, ze jsem ho prestala bavit:(. A citim se strasne ponizena :(

Reakce:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 21.01.19 09:00

Spis bych rekla,ze jsi zacala komunikovat na jeho vkus az moc…nejsi moc upovidana?nekteri muzi to nemusi,nemaji radi,treba ani neumi…tak ted dava latku na sve tempo…

Ja bych po 7mi mesicich taky moc nebyla nadsena planovanim deti :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:00

možná si nasel lepší zábavu. Možná i slečnu.

Hanney
Závislačka 2721 příspěvků 21.01.19 09:12

Hmm..nepříjemná situace. Někteří z nás nejsou nastaveni na přímé jednání, možná sám neví, možná to tak vážně nebral nebo se zalekl zodpovědnosti, možná potkal jinou, kdoví… asi bude nejlepší ho opravdu nějaký čas nekontaktovat. Dej na svůj instinkt a svůj pocit.

Diaceny
Stálice 88 příspěvků 21.01.19 09:38

Chce se rozejít, ale je zbabělý a nechce ti to říct přímo, tak to nechá vyšumět. Proč, to nevím, důvodů může mít spoustu. Nepátrej po důvodu a nehloubej nad tím, ještě se tím budeš užírat. Pro tebe by mělo být teď hlavní, že pokud se ti přestane ozývat a takovým způsobem je schopen s tebou ukončit vztah, je to blbec a můžeš být ráda, že se projevil teď a ne až po dětech. Každý má právo se rozejít, ale to, jak to udělá, vypovídá o charakteru člověka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >