Pokusy o vaginální orgasmus - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mausche
Povídálka 38 příspěvků 20.01.19 23:16
Pokusy o vaginalni orgasmus

Dobry vecer,

Hledam povzbuzeni, rady a nazory. :kytka:

Jako mnoho zen me trapi neschopnost dosahnout vaginalniho orgasmu - pokud vubec neco takoveho existuje (klitoralni a vaginalni jsou pry spise jen ruzne druhy stimulace, v orgasmu jako takovem rozdil pry ani moc neni). Hodne jsem o tom uz nacetla.. a myslim, ze pomoct mi uz muze jen jedno. A prave me zajima, jak to vidite vy.

Kontext: S pritelem jsme spolu pres 3 roky, za tu dobu jsem s nim ani jednou nedosahla orgasmu - tedy zadneho. Nic na nej nehraju, vi o tom. Nikdy s nikym se mi to nepostestilo, sexualni partners jsem mela 4. Pritel vi, ze i tak mam sex rada - mam rada to telesne spojeni, ten tlak dole a pocit, ze on se mnou orgasmu dosahne. :hug: :srdce:

Sama si to udelat taky umim, klitoralni orgasmus zvladam nekdy i do 30 vterin. To pritel taky vi, teda to, ze to sama dokazu, ne tu rychlost. A mel z toho uprimne radost, kdyz jsem se mu sverila. Jednou jsem se dokonce vyhecovala, ze mu to predvedu. No.. snazila jsem se nekolik desitek minut, ale proste nic. Proste me jeho pritomnost rusila. No vzdali jsme to.. :nevim:

Kdyz me dole rozmazluje rukou on, je to super a opravdu se u toho uvolnim. Je to jako krasna masaz. Ale nic vic. Kdyz se pta, jestli ma vic nebo min, kde a jak, tak me to ale vzdycky tak preladi.. hlavne mu ani neumim odpovedet. Kdyz si to delam sama, tak nejedu nejak vedome, spise jsem mimo cas a prostor a nepremyslim nad tim, co zrovna kde delam. To bych asi taky nikdy nedosahla niceho. Jo vim, ze krouzim kolem 11h v ruznem tempu a s ruznym tlakem.. ale kdyz to takto zkousi pritel, je mi to spis protivne. Nechapu to, ale je to tak. Od nej se mi libi spise hlazeni, prejizdeni atd. :dance:

Zkousela jsem ruzne veci. Nejdriv byl i ten problem, ze jsem zrejme byla fixovana na svou ruku. Naucila jsem se si to tedy delat sprchou a Satisfyerem, ale vzdy pres klitoris. Mam taky venusiny kulicky, ty nosim rada, ale stimuluji me asi 2 minuty po zasunu, pak je skoro necitim, az zase pri vyndani.

Co jsem cetla zkusenosti od ostatnich, pry by mohlo pomoci vynechat klitoralni stimulaci na nejakou dobu. To je ted moje posledni nadeje. Jenze zatim jsem to jaksi nikdy nevydrzela dele nez 4 dny. Proste jsem pak cela prezhavena, a kdyz mame s pritelem sex, kdy ja se u toho neudelam a pak si ani nepomuzu sama, tak mi to leze na mozek. Ale chci to zkusit znova - ode dneska aspon 10 dni. I proto ta diskuze..

Takze pro ty, kterym se orgasmus samotnou vaginalni stimulaci dari a kteri to kdysi meli jako ja: Jak na to? Jak se pri tom „preucovani nezblaznit“? Nebo to beru za spatny konec? :think:

Pro ty, kdo to maji podobne, jak to resite?

Dekuji za precteni..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 23:26

Hele , ja asi nejsem ten od koho hledas rady, protoze vaginalni orgasmus mam od prvniho sexu, ale presto ti chci napsat, ze muj nazor je, ze to neni tim, ze by sis to delala sama klitorialne. Ja si to delam sama pres klitoris od detstvi a presto nemam problem s vaginalnim orgasmem. Dovolim si takovy svuj maly nazor na tuhle problematiku, ja si myslim, ze je to dane intimitou mezi partnery a tim, jak moc se zenske dokaze chlapovi odevzdat a uvolnit se pri sexu. Proste muj nazor je, ze je to v psychice. Sama pises, ze si to pred partnerem neudelas ani sama, hele my, kdyz nemame energii na normalni sex, tak si to klidne udelame vedle sebe sami, jen se u toho hladime. ja bych proste ten problem hledala v tomhle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 23:27

Taky bohuzel nemuzu,dosáhnout vaginalniho orgasmu,ale kdyz se s pritelem milujeme,tak si u toho drazdim klitoris a vlastne neni o nic ochuzeny..Ne vzdy se to teda povede.Treba to pride vekem a nekdy to pujde i vaginalne.Je mi 34 let a zatím se mi to s nikym ani sama se sebou nepovedlo

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 20.01.19 23:36

Sama to píšeš - když si to děláš sama, nepřemýšlíš. Když je u toho partner, máš zapnutý mozek a nejspíš i nějakou tu úzkost a snahu. Což je vcelku spolehlivé odhánědlo orgasmu.

Potřebuješ mozek přeladit „…mimo cas a prostor a nepremyslim nad tim, co zrovna kde delam…“ i při sexu s partnerem.

Pracuje s tím to co se nazývá tantrou. Nabízí se různé párové workshopy a nebo třeba jen ženské skupiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 04:53

Kdyz si to delam sama, nejakou dobu mi zas trva se preladit na chlapa. Trva mi to dyl.
Ale u tebe mozna bude hlavne problem v hlave.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 06:08
@Mausche píše:
Dobry vecer,

Hledam povzbuzeni, rady a nazory. :kytka:

Jako mnoho zen me trapi neschopnost dosahnout vaginalniho orgasmu - pokud vubec neco takoveho existuje (klitoralni a vaginalni jsou pry spise jen ruzne druhy stimulace, v orgasmu jako takovem rozdil pry ani moc neni). Hodne jsem o tom uz nacetla.. a myslim, ze pomoct mi uz muze jen jedno. A prave me zajima, jak to vidite vy.

Kontext: S pritelem jsme spolu pres 3 roky, za tu dobu jsem s nim ani jednou nedosahla orgasmu - tedy zadneho. Nic na nej nehraju, vi o tom. Nikdy s nikym se mi to nepostestilo, sexualni partners jsem mela 4. Pritel vi, ze i tak mam sex rada - mam rada to telesne spojeni, ten tlak dole a pocit, ze on se mnou orgasmu dosahne. :hug: :srdce:

Sama si to udelat taky umim, klitoralni orgasmus zvladam nekdy i do 30 vterin. To pritel taky vi, teda to, ze to sama dokazu, ne tu rychlost. A mel z toho uprimne radost, kdyz jsem se mu sverila. Jednou jsem se dokonce vyhecovala, ze mu to predvedu. No.. snazila jsem se nekolik desitek minut, ale proste nic. Proste me jeho pritomnost rusila. No vzdali jsme to.. :nevim:

Kdyz me dole rozmazluje rukou on, je to super a opravdu se u toho uvolnim. Je to jako krasna masaz. Ale nic vic. Kdyz se pta, jestli ma vic nebo min, kde a jak, tak me to ale vzdycky tak preladi.. hlavne mu ani neumim odpovedet. Kdyz si to delam sama, tak nejedu nejak vedome, spise jsem mimo cas a prostor a nepremyslim nad tim, co zrovna kde delam. To bych asi taky nikdy nedosahla niceho. Jo vim, ze krouzim kolem 11h v ruznem tempu a s ruznym tlakem.. ale kdyz to takto zkousi pritel, je mi to spis protivne. Nechapu to, ale je to tak. Od nej se mi libi spise hlazeni, prejizdeni atd. :dance:

Zkousela jsem ruzne veci. Nejdriv byl i ten problem, ze jsem zrejme byla fixovana na svou ruku. Naucila jsem se si to tedy delat sprchou a Satisfyerem, ale vzdy pres klitoris. Mam taky venusiny kulicky, ty nosim rada, ale stimuluji me asi 2 minuty po zasunu, pak je skoro necitim, az zase pri vyndani.

Co jsem cetla zkusenosti od ostatnich, pry by mohlo pomoci vynechat klitoralni stimulaci na nejakou dobu. To je ted moje posledni nadeje. Jenze zatim jsem to jaksi nikdy nevydrzela dele nez 4 dny. Proste jsem pak cela prezhavena, a kdyz mame s pritelem sex, kdy ja se u toho neudelam a pak si ani nepomuzu sama, tak mi to leze na mozek. Ale chci to zkusit znova - ode dneska aspon 10 dni. I proto ta diskuze..

Takze pro ty, kterym se orgasmus samotnou vaginalni stimulaci dari a kteri to kdysi meli jako ja: Jak na to? Jak se pri tom „preucovani nezblaznit“? Nebo to beru za spatny konec? :think:

Pro ty, kdo to maji podobne, jak to resite?

Dekuji za precteni..

S pritelem mam orgasmus jen kdyz me prsti. Pri bezn styku taky ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 06:31

Ja pri sexu nemam orgazmus skoro nikdy. Kdyz jsem byla mladsi, tak jsem si myslela, ze to vubec nepujde, ted na prahu 40citky jednou za uherak orgazmu dosahnu, kdyz jsem ja nahore.

V cem je ten rozdil, fakt nevim. Nekdy to jde a pak treba 10-15× nic. Manzel o tom taky vi, rikam mu, ze mi na tom nezalezi a je to taky pravda. Ja bych klidne mohla existovat do konce zivota bez orgazmu, mam velmi nizke libido.

Ja se teda neudelam ani klitorialne, bohuzel. A nemyslim si, ze kdyz si to nejaky cas nebudes delat, ze se neco zmeni. Zkus polohu nahore a netlacit na pilu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 07:35

Mám také zvláštní zkušenost. Měla jsem vztah více jak 10let, partner byl jak to nazvat mírně neohrabanéjší v sexu, spíše chladnější, bez vynalézavosti, bez těch blbinek a neznosti, ale sex byl celkem často a téměř vždy jsem měla orgasmus vaginální i přes klitoris. Teď mám chlapa, je nejen v sexu pozorný, vymýšlí zpestření, má rád prádlo, vůně, dělá mi masáž,on si s tím tělem hraje, je vidět jak ho to baví, taky v posteli se často smějeme a nic. Vaginalni orgasmus jsem s ním zažila jednou, za čtyři roky. Nechápu čím to je. Technika, velikost.. To je všechno v pořádku, myslím že problém je ve mně a nevím jaký.

Mausche
Povídálka 38 příspěvků 21.01.19 07:51

Dekuji moc za otevrene nazory na toto intimni tema :kytka:

Dodam ze je mi 30.

Odevzdani partnerovi nevylucuju, je mozne, ze tam je taky problem. Ale zase jsme spolu uz 3 roky a necim si spolu prosli. Nevim, jak bych toto resila, kdyby nedostatek odevzdani byl ten hlavni problem.

Ano, pomahat si u sexu s partnerem rukou me napadlo. Ale nevim, pri kazde poloze to nejde a kdyz to jde, tak to pusobi tak neohrabane, ze na orgasmus muzu hned zapomenout.

Moje libido je prave docela velke.. proto jsem zatim nevydrzela abstinovat. Orgasmus prozivam silny, ale sama :,(

Ale zda se mi, ze pomaloucku jsem u sexu dole citlivejsi, a kdyby se mi to podarilo jeste vystupnovat, mohlo by to vyjit. Jen teda krom abstinence a kulicek nevim, jak toho dosahnout. A cetla jsem na diskuzich tady, ze ta abstinence by neco prinest mohla.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 21.01.19 09:23

Ja teda nevim… Ja abstinovala i nekolik mesicu a efekt na orgasmus to nemelo zadnej. Vaginalni orgasmus jsem nemela nikdy a vubec me to nevadi. Spousta zen to tak ma. Staci to prijmout a nehonit se za necim, co proste nebude, ani kdyby se clovek pretrh. :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:34

Já mám dojem, že ta citlivost je u každé ženy vrozená. Mě je 37 a také jsem nikdy neměla vaginální orgasmus. Jen klitoriálrní. Měla jsem sexuálních partnerů několik a vaginální orgasmus se nepovedl ani jednomu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 13:44

Abyste se udělali vaginalne,tak to chce něco dovnitř a zároveň se dělat i z venku,jestli chápete :P :mrgreen:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 19135 příspěvků 21.01.19 13:49
@Elephantka píše:
Ja teda nevim… Ja abstinovala i nekolik mesicu a efekt na orgasmus to nemelo zadnej. Vaginalni orgasmus jsem nemela nikdy a vubec me to nevadi. Spousta zen to tak ma. Staci to prijmout a nehonit se za necim, co proste nebude, ani kdyby se clovek pretrh. :P

Přesně tak. Nevím, co je orgasmus a je mi dobře :muscle:

vikavika
Stálice 57 příspěvků 21.01.19 14:13

Já mám třeba ten vaginální až s manželem, pokaždý a několikrát během soulože, ale předtím jsem ho s ex neměla (jen ten klitoridální jo). Myslím, že je to dáno tím, že si s manželem prostě rozumíme, známe se, uvolníme se na maximum a jsme v pohodě, sex je pak jak divočina, tak jindy romanťárna a zábava, ale jde to vždycky. Určitě to není tím, že si to děláš sama, někomu to prostě jde a někomu ne.. ale jak se píše už výše, máš problém si to udělat sama před ním a nedokážeš se pak uvolnit, takže v tom bude asi zakopanej pes - v hlavě. Ale cvik dělá hodně, změna poloh, ať víš, kdy tě to nejvíc dráždí, dát si předtím vanu, pomazlit se, trochu to v posteli oživit, ať jsi víc nažhavená, třeba by to taky pomohlo :)

warita
Extra třída :D 11746 příspěvků 21.01.19 14:15
@Mango_Lassi píše:
Přesně tak. Nevím, co je orgasmus a je mi dobře :muscle:

ale chut mas, ze?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama