Zatajování a lži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:00
Zatajovani a lzi

Jak by jste resili tuto situaci..? Manzel tajne jezdi po zabavach a vy se to dozvite uplnou nahodou a navic, ze to nebylo jednou ani dvakrat.. Vy jste doma s malym ditetem na rizikovem tehotenstvi.. Kdyz na nej uhodite, tak se vam vysmeje, otoci to proti vam, ze s toho delate kovbojku. A navic teda nevite co jeste nevite.. Diky za anonym!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 9495 příspěvků 20.01.19 21:06

Jak tajně, to nepoznáš že celou noc propaří místo aby byl doma? Proč to musí dělat tajně?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 20.01.19 21:06

a co podle něj v té době dělá?

Ennny
Závislačka 2556 příspěvků 20.01.19 21:09

A oficiálně je kde? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:10

@terien chodi pravidelne do hospody. Takze ja naivka si vzdycky myslim, ze je s chlapama tam a pritom tam neni

terien
Echt Kelišová 9495 příspěvků 20.01.19 21:12
@Anonymní píše:
@terien chodi pravidelne do hospody. Takze ja naivka si vzdycky myslim, ze je s chlapama tam a pritom tam neni

No a to je taková tragédie, že si šel třeba zatancovat na diskotéku místo sezení v hospodě? Není to jedno?

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 20.01.19 21:13
@Anonymní píše:
@terien chodi pravidelne do hospody. Takze ja naivka si vzdycky myslim, ze je s chlapama tam a pritom tam neni

Dobry vyber partnera :palec:
Edit adminem: prosím bez urážek

muffin98
Kecalka 108 příspěvků 20.01.19 21:15

Že by si šel na zábavu bych asi překousla, pokud by to byl i můj zájem, mrzelo by mě, že jít nemůžu. Ale aby mi to tajil a pak se mi vysmál na rizikovém, to bych si řekla, co za pacholka to mám doma.
Odjela bych třeba na víkend za rodiči bez toho, abych mu cokoliv řekla, kdyby volal, nebo psal, napsala bych mu sms, at z toho nedělá kovbojku, že vp ondělí budeš zpět.
Ono by mu to mělo dojít. Pak bych to začla řešit, jestli ho nechceš pouštět vůbec, asi to není úplně dobré, nechala bych ho sem tam jít, ale s tím, že ti to řekne, nebude ti lhát, dělat např. že má noční, nebo tak.
Jinak.. těžko radit, jsou ženy, co zkousnou pro udržení rodiny všelicos, přenesou se přes to a jedou dál, já bych takového, kterému bych nemohla věřit, nechtěla, partner na celý život to asi není.

Ještě by chtělo tatíka zapojit do chodu domácnosti, nepíšeš, jak to u vás funguje, ale to neuškodí nikdy ničemu, jsi na rizikovém, nemůžeš dělat těžké věci, at je dělá za tebe, pohraje si s dítětem, vezme ho na hřiště, nebo jděte spolu.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 20.01.19 21:16

bohužel, když jste si to tak nastavili, že on si dělá co chce.. dítě nedítě :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:16

@terien a ze se to stalo x krat a nerekl mi o tom a jeste k tomu chlasta jedine do bezvedomi, ptz jinak to neumi, takze si nic nepamatuje.. Takze ani nevi co kde s kym delal a nedelal, to myslis, ze je v pohode?

Ennny
Závislačka 2556 příspěvků 20.01.19 21:18
@Anonymní píše:
@terien a ze se to stalo x krat a nerekl mi o tom a jeste k tomu chlasta jedine do bezvedomi, ptz jinak to neumi, takze si nic nepamatuje.. Takze ani nevi co kde s kym delal a nedelal, to myslis, ze je v pohode?

Hele co sis vybrala to máš a ještě si sním uděláš dvě děti :zed:

terien
Echt Kelišová 9495 příspěvků 20.01.19 21:20
@Anonymní píše:

Na mě se tu nerozčiluj, já s ním dítě nečekám. Mě nejde do hlavy proč ti to neřekl, tobě by to vadilo? Ty mu nevěříš, že pořád zmiňuješ co kde s kým dělal?

muffin98
Kecalka 108 příspěvků 20.01.19 21:20
@Ennny píše:
Hele co sis vybrala to máš a ještě si sním uděláš dvě děti :zed:

Toto tu vidím často, však jsi to musela vědět, do čeho lezeš, ne ?
Ne, fakt nemusela, oni chlapi se dokážou chovat jako někdo úplně jiný, ve fázi namlouvání, to se třeba alkoholu ani nedotkne, s kamarády jde jednou za čtvrt roku, umyje nádobí, pak svatba, dítě, už se začne projevovat, už má tu svou putku jistou, pak další dítě a už je to 100% on.
Nebo se prostě naučí pít až během vztahu, to nikdy nevíš, co bude z partnera za rok, za pět, za deset

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:21

Kdyz mu cokoliv zakazu, tak on to na truc udela schvalne a o to horsi.. Aby mi jako ukazal, ze si nic zakazat nenecha. Proto ma takovou volnost.. Ptz ja s tim nic nezmuzu i kdyz se mi to nelibi. Myslela jsem si, ze kdyz bude mit co chce, tak o to min katastrof se stane nez zakazovat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:23

@terien nerozciluju se na tebe.. No minulost ma pestrou a incident s neverou uz tu byl kdysi taky + chlast..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >