Mám přítele, kamarád mě pozval do čajovny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 17:49
Přítel, kamarád, pozvání

Zdravím holky,
jde o celkem jednoduchý dotaz. Mám přítele (3 a půl roku), spíše na dálku a vše je super. Momentálně v práci si rozumím s jedním kolegou, beru ho jako kámoše a máme některé názory stejné a hlavně humor. To samé mám i s přítelem teda. S kolegou jsme se zas nasmáli o pauze a došlo k tomu, že bychom mohli zajít do čajovny nebo někam zahrát deskovou hru. Z mé strany jde o kamarádství a pobavení a nic víc a zajímá mě, jestli byste přijaly, i když máte chlapa? Všichni tři jsme mladí, je nám okolo 24 let.
Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 20.01.19 18:08

Já bych nepřijala, protože by se mi taky nelíbilo, kdyby můj muž si vesele notoval v práci s cizí ženskou a pak s ní ještě trávil volný čas. Ale mně žádní kámoši a vysedávání s nimi po čajovnách neláká a nechybí, takže já se ničeho nevzdávám.

terien
Echt Kelišová 9504 příspěvků 20.01.19 18:10

Jsi zadaná, ne v klášteře. Nicméně to si opravdu neumíš takovou věc rozseknout sama a musíš kvůli tomu zakládat diskuzi na netu? Ani se mi nechce věřit že máš 20 pryč :think:

Paola21
Závislačka 3675 příspěvků 20.01.19 18:14
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
jde o celkem jednoduchý dotaz. Mám přítele (3 a půl roku), spíše na dálku a vše je super. Momentálně v práci si rozumím s jedním kolegou, beru ho jako kámoše a máme některé názory stejné a hlavně humor. To samé mám i s přítelem teda. S kolegou jsme se zas nasmáli o pauze a došlo k tomu, že bychom mohli zajít do čajovny nebo někam zahrát deskovou hru. Z mé strany jde o kamarádství a pobavení a nic víc a zajímá mě, jestli byste přijaly, i když máte chlapa? Všichni tři jsme mladí, je nám okolo 24 let.
Děkuji za názory.

A ten kolega ví, že z tvé strany by šlo o kamarádství a pobavení se u deskovky a nic víc? Jestli jo, tak proč ne, šla bych, ale řekla bych to i příteli, aby se to nedomákl nějak jinak, že jsem byla s jiným mužem někde a nemyslel si buhví co…

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 20.01.19 18:16

Já jdu taky zítra s kamarádem na oběd :nevim: Nic s ním nemám a ani to nemám v plánu, takže nevidím problém. A manželovi je to buřt

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 20.01.19 18:29
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Děkuji za názory.

Od té doby, co jsem si ve 24 našla posledního chlapa, jsem se žádným jiným v kavárničce nevysedávala. Kamarádství mezi ženou a mužem nevěřím. Sejít se ve skupině zadaných a svobodných, to ano, ale randíčko ve dvou ne. Protože by mě asi vadilo, kdyby „přítel“ někde o 50 km dál vyšlapoval na kávu s kolegyní z kanclu.

Andrea Cakrmen
Nováček 4 příspěvky 20.01.19 18:43

Přátelství mezi muži a ženami samozřejmě existuje. Někdo to sice neumí, ale to je škoda jen pro něj.

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 20.01.19 18:55
@Andrea Cakrmen píše:
Přátelství mezi muži a ženami samozřejmě existuje. Někdo to sice neumí, ale to je škoda jen pro něj.

Asi jako Andrejka a Brendn v Bevrly, viď? :jazyk:

BaMaK
Závislačka 2967 příspěvků 34 inzerátů 20.01.19 19:01
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Děkuji za názory.

Ja bych šla, ale příteli by h to řekla předem. Každopádně počítej s tím, že z jeho strany to nemusí být jen kamarádství.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 20.01.19 19:06
@Andrea Cakrmen píše:
Přátelství mezi muži a ženami samozřejmě existuje. Někdo to sice neumí, ale to je škoda jen pro něj.

Přesně tak :palec:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25832 příspěvků 20.01.19 19:11
@Antonie Bolavá píše:
Já jdu taky zítra s kamarádem na oběd :nevim: Nic s ním nemám a ani to nemám v plánu, takže nevidím problém. A manželovi je to buřt

S kterým :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6069 příspěvků 20.01.19 19:15
@Russet píše:
Asi jako Andrejka a Brendn v Bevrly, viď? :jazyk:

Stejně si na Brendna celou dobu myslela. Jenže von furt klátil ty zmalovaný čůzy :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 20.01.19 19:16
@Prof. Farnsworth píše:
Stejně si na Brendna celou dobu myslela. Jenže von furt klátil ty zmalovaný čůzy :mrgreen:

Ale pak mu to vpálila. Že není neodolatelnej :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 19:16

Ja taky pozvala kamaráda ze školy na víkend a můj muz byl pryc( přišel v noci z tahu). Nic se nastalo a nikdo s tím nemel problém. Ja se pro jistotu ale pojistila menzesem:flushed:. Zakezi asi na tom jak moc si partneři věří. :nevim:

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 20.01.19 19:17
@Anonymní píše:
Ja taky pozvala kamaráda ze školy na víkend a můj muz byl pryc( přišel v noci z tahu). Nic se nastalo a nikdo s tím nemel problém. Ja se pro jistotu ale pojistila menzesem:flushed:. Zakezi asi na tom jak moc si partneři věří. :nevim:

Proč, když prej přátelství mezi opačným pohlavím existuje. A někdo sexuje i při MS…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >