Mladší partner - založení rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma81
Nováček 1 příspěvek 20.01.19 21:22
Mladší partner ,založení rodiny

Dobrý den, rada bych se s Vámi podelila o své dilema.
Je mi 37 let a poprvé jsem otěhotněla už v 17,mám 19 leteho syna, ale na druhé dítě už nedošlo, manžel nechtěl, nakonec jsme se rozvedli po 14 letech.Pote jsem se seznámila s mužem (45) ten měl už také dvě velké děti 16 a 17,mě bylo v te době 35 a uvědomovala si ze mi tikají hodiny a když přišlo na tema dítě, bylo mi řečeno ze on už do toho jit nechce, ze už je starý na to, ze dvě děti už má a chce konečně žít a ne se zase omezovat.Byl to hodný chlap a tema děti a po te jeho životní styl ze už jsme má některé věci staří skončilo rozvodem.
Po tom jsem poznala současného přítele.
Teď přijde to nejdůležitější, je mu 23.
Ale on mě uchvátil. On byl ten který měl zájem a snažil se. Najddnou jsem tomu propadla bylo to jiné než predtim, přitahovala mě ta energie co z něho vyzařovala, ať me každý zavřene teď, ale je to úplně jiný vztah než s minulým partnerem které mu bylo 45.Citim od něho takové to ze mě má rad, miluje mě a nebojí se to dat najevo, když jsem s nim cítím se zase jako zamilovaná pubertačka, zamilované smsky, je strašně pozorný, stále mě něčím překvapuje, zkratka otočil můj život vzhuru nohama.
Dokáže se i postarat má dobre zaměstnáni v ničem nestradame.
Ale teď řeším mě biologické hodiny, chtela bych ještě jedno miminko skoro po 20 letech.
Byla jsem u doktora, řekl mi ze to ještě půjde, ale není na co čekat.
Mluvili jsme o tom s přítelem on souhlasí ze by semnou rodinu chtěl, ze všechno zvládne ze se o nás postará, ale ve mě se najednou začali objevovat pochyby jestli je to správná věc udělat si mimino s tak mladým klukem, bojím se ze brzo zestarnu, ze se muže stát cokoliv…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 20.01.19 21:24

@Emma81 jdi do toho, žijeme jen jednou..

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 20.01.19 21:28
@Emma81 píše:
Dobrý den, rada bych se s Vámi podelila o své dilema.
Je mi 37 let a poprvé jsem otěhotněla už v 17,mám 19 leteho syna, ale na druhé dítě už nedošlo, manžel nechtěl, nakonec jsme se rozvedli po 14 letech.Pote jsem se seznámila s mužem (45) ten měl už také dvě velké děti 16 a 17,mě bylo v te době 35 a uvědomovala si ze mi tikají hodiny a když přišlo na tema dítě, bylo mi řečeno ze on už do toho jit nechce, ze už je starý na to, ze dvě děti už má a chce konečně žít a ne se zase omezovat.Byl to hodný chlap a tema děti a po te jeho životní styl ze už jsme má některé věci staří skončilo rozvodem.
Po tom jsem poznala současného přítele.
Teď přijde to nejdůležitější, je mu 23.
Ale on mě uchvátil. On byl ten který měl zájem a snažil se. Najddnou jsem tomu propadla bylo to jiné než predtim, přitahovala mě ta energie co z něho vyzařovala, ať me každý zavřene teď, ale je to úplně jiný vztah než s minulým partnerem které mu bylo 45.Citim od něho takové to ze mě má rad, miluje mě a nebojí se to dat najevo, když jsem s nim cítím se zase jako zamilovaná pubertačka, zamilované smsky, je strašně pozorný, stále mě něčím překvapuje, zkratka otočil můj život vzhuru nohama.
Dokáže se i postarat má dobre zaměstnáni v ničem nestradame.
Ale teď řeším mě biologické hodiny, chtela bych ještě jedno miminko skoro po 20 letech.
Byla jsem u doktora, řekl mi ze to ještě půjde, ale není na co čekat.
Mluvili jsme o tom s přítelem on souhlasí ze by semnou rodinu chtěl, ze všechno zvládne ze se o nás postará, ale ve mě se najednou začali objevovat pochyby jestli je to správná věc udělat si mimino s tak mladým klukem, bojím se ze brzo zestarnu, ze se muže stát cokoliv…

Chápu, že se s 23 letým mladíkem cítíš jako zamilovaná puberťačka, ale neměla by ses tak i chovat. Dala bych na svoje pocity a intuici. Máš pravdu, stát se může cokoliv. Jsi připravená i na tu variantu, že budeš to dítě vychovávat sama?

Diana69
Kecalka 332 příspěvků 20.01.19 21:31

Jdi do toho!!! :) hodně stesti :)

Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 20.01.19 21:31

Za 15 let pro něj budeš stará, ať to teď je, jak to je :nevim: máma se se svým o 15let mladším přítelem seznámila ve 42 letech, láska jako trám a jak se jí přehoupla padesátka, už nebyla tak atraktivní. Přidal se přechod, změny nálad, změna vzhledu. A to byla pořád štíhlá a pěkná ženská, ale prostě pro něj stará. Navíc, starší ženy těmhle zajíčkům imponují, jsou zkušené, obětavé, zvlášť, když mají už děti. Ale nevěřím, že to může vydržet :nevim:

Domino111
Kecalka 193 příspěvků 20.01.19 21:32

Nesla bych do toho. Ty zestarnes, on bude jeste mlady…ten vztah asi nevydrzi, ruzove bryle spadnou, bohuzel u nej driv.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.19 21:34
@nostress píše:
Chápu, že se s 23 letým mladíkem cítíš jako zamilovaná puberťačka, ale neměla by ses tak i chovat. Dala bych na svoje pocity a intuici. Máš pravdu, stát se může cokoliv. Jsi připravená i na tu variantu, že budeš to dítě vychovávat sama?

To se jí může stát i se starším partnerem.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.19 21:35
@Domino111 píše:
Nesla bych do toho. Ty zestarnes, on bude jeste mlady…ten vztah asi nevydrzi, ruzove bryle spadnou, bohuzel u nej driv.

To se také může stát i se starším partnerem, že uteče za mladým masem.

Sworley
Generální žvanilka 20764 příspěvků 20.01.19 21:38

https://www.emimino.cz/…huje-338976/

Hned jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi.
K tématu…za mě osobně ani omylem

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.19 21:39
@Aduš8 píše:
Za 15 let pro něj budeš stará, ať to teď je, jak to je :nevim: máma se se svým o 15let mladším přítelem seznámila ve 42 letech, láska jako trám a jak se jí přehoupla padesátka, už nebyla tak atraktivní. Přidal se přechod, změny nálad, změna vzhledu. A to byla pořád štíhlá a pěkná ženská, ale prostě pro něj stará. Navíc, starší ženy těmhle zajíčkům imponují, jsou zkušené, obětavé, zvlášť, když mají už děti. Ale nevěřím, že to může vydržet :nevim:

A vidíš, mojí tetě to vydrželo, a to jí je 55let..mému muži je stejně jako jejímu a klape to na obě strany..Já mám o 13let staršího a ona o 13let mladšího, každá si přišla na to svý :D

Příspěvek upraven 20.01.19 v 21:43

vejilka
Závislačka 4976 příspěvků 20.01.19 21:40

Mě to připadá bláznovství. Nedávno tu byla diskuse od chlapa, který řešil problém, že o několik let starší partnerka ho přestala přitahovat. Na jednu stránku, když nad tím tak přemýšlím, tak bych třeba i do toho šla, pokud se v případě, že to nevyjde dokážeš o dítě postarat sama. Za mě je to ale má noční můra, všechno od začátku, když je dítě už dospělé a nastal můj čas :lol:

Domino111
Kecalka 193 příspěvků 20.01.19 21:40

To ano. Ale o tolik mladsi muz si myslim nevydrzi do konce sveho zivota s o tolik starsi pani. Ji bude 50 a jemu 36. Muj nazor. :nevim:

Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 20.01.19 21:42

@Oplatečka můj manžel je také o 15 let starší, než já a čekáme druhé dítě. Mně je 30,ale osobně bych dítě s 23 letým klukem nechtěla. A tvoje teta s ním ještě zakládala rodinu? To je totiž podstatný rozdíl, když te v padesáti opustí s puberťákem na krku, než když odejde jen od tebe :nevim:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 20.01.19 21:43

teď nedávno tady byla diskuze, že borec si našel v 28 svoji budoucí ženu 40 a za 5 let zjistil, že už ho nepřitahuje :zed: nešla bych do toho.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.19 21:49
@Aduš8 píše:
@Oplatečka můj manžel je také o 15 let starší, než já a čekáme druhé dítě. Mně je 30,ale osobně bych dítě s 23 letým klukem nechtěla. A tvoje teta s ním ještě zakládala rodinu? To je totiž podstatný rozdíl, když te v padesáti opustí s puberťákem na krku, než když odejde jen od tebe :nevim:

Pardon, jsem to opravila-o 13let, ale to už asi nehraje roli..Ne, rodinu nezakládali,on právě děti nikdy nechtěl.Spíš poukazuji na to že za 15let vztahu se mu neomrzela, stále jsou takoví puboši :D Já bych taky s tak mladým nechtěla, mě naopak vždy přitahovali starší muži.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >