Manželka mě už nepřitahuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 19:32
Manželka mne už nepřitahuje

Asi mne mnoho lidi bude pokládat za divného a možná jsem, každopádně když jsem pozval svou nynější ženu, bylo mi 28, ji 40. Byla to krasna zrala žena krev a mléko, ktera mela životní náhled a věděla, co od života chce. První chviličku jsme byli jen milenci, ale zamilovali jsme se takřka ihned a ja věděl, že ji chci více než jen do postele. Ona to mela stejne a zanedlouho jsme spolu začali zit. Dítě jsme meli každý jedno z předešlých vztahu, tak jsme nic neřešili a vrhli se do toho po hlavě. Byla tak krásná, jako z jižanského filmu. Neresila, kolik má na facebooku lajku (žádný facebook nemá) ani jestli je pri sexu dokonale oholena. Byla opak mych všech předešlých partnerek. Neočekávala, že na naší první dovolenou ji vezmu hned někam do exotiky (i když dovolit bychom si to mohli ) raději jsme jeli na chatu na Šumavu a bylo nám krasne. Nepotřebovali jsme chodit do hogo fogo restauraci a dávat si fotky pokrmů a nás vyfesakovanych na sociální síte. Žili jsme si prostě pro nás, sadili muškáty do oken, snídali venku, milovali se u kuchyňské linky… Po 2 letech jsem ji pozadal o ruku. Ona Hodně resila věkový rozdíl. Ze prej az mi bude 40 a budu chlap v plne sile, ona bude stárnoucí žena v přechodu. Já neviděl, neslyšel, prostě jsem ji chtěl…
No, ted je mi 33, ženě 45. Bohužel za tech 5 let Hodně přibrala a z ženy krev a mléko je žena s nadváhou. V sexu už mne moc nebere. Tak nějak se ji tělo velmi rychle dost vyrazne změnilo. Musím přiznat, že nekdy se s ni nudim. Chodíme Hodně ven, jakože kino, divadlo, ale vůbec se nechodíme bavit. Třeba na ples, na normální parbu s alkoholem (ne ze bych to potřeboval, ale jednou za rok by mi vůbec nevadilo se společné opít a byt jako puberťáci ). Žena Hodně zvaznela, zpohodlnela. Mela úraz, od te doby ji pořád boli záda, do toho ji snad už přes rok porad boli zuby. Téměř není den, kdy by byla bez ibalginu nebo něčeho takového. Je často unavena. Proste nějak už v ni nevidím tu jiskru, kterou mivala. Dokonce ji vadi i návštěvy, třeba konkretne moje máma, prej je u nás vždy moc dlouho a žena chce mit svuj klid… Když nás pozvou sousedi na grilivacku, nechce se ji. Nakonec teda jdeme, ale ty řeči kolem toho… Já jsem ten typ, co mi bývali spolužáci říkají, že od maturity jsem se nezměnil, což je celkem pravda, vypadám mladší, než ve skutečnosti jsem. Moje žena vypadá na svuj vek a ta kila navíc ji moc atraktivity nepřidávají… Už jsme spolu o tom mluvili, velmi setrne, od září 5kg zhubla. Ale i tak proste jde ten věk už hodně vidět. Začíná se ji dělat druha brada. Když potkám kámoše a chtějí vidět naše foto, většinou jak jim ho ukážu, je ticho. Žádný takový to "je, vám to spolu slusi " spíše se každý divi a snaží se to zachránit tím, jee, tva žena vypadá velmi mile /sympaticky. Vím, co jde čekal. 12 let je 12 let. Ale nečekal jsem, že žena se vizualne zmeni tak rychle. A bohužel nejen vizualne. Nechci byt povrchní a hnusný, ale někdy když proste vidím kámoše s jeho 30 letou ženou, říkám si, zda jsem neudělal chybu. Párkrát si nás (třeba v obchode, restaurací ) spletli za matku a syna… (Jak říkám, spousta lidi mi hada 25 maximálně ) např. Byli jsme v obchode s mou roční neteri, žena platila a pani prodavačka říka "ještě že ty babičky máme, že " zasmáli jsme se tomu, ale když se to stane vícekrát, člověku to asi přijde lito.
Vím, mám co jsem chtěl. Ženu opustit nechci, nehodlám, vazim si ji a vím, že žádný vztah není ideální a ten náš je vlastně krásný, jen asi pusobime zvláštním dojmem…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9733 příspěvků 01.01.19 19:39

A co čekáš, že ti poradíme chytrého? Přesně takto většina vztahů s věkovým rozdílem v neprospěch ženy končí. Proti věku není léku. Všechny páry z mého okolí, kde byla starší žena o 7 a více let se rozvedly nebo má chlap mladé milenky a žena tiše trpí.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 01.01.19 19:41

Obcas si pomerne protirecis :nevim: mam o dvacet let starsiho manzela - on pivni pupek,sedivy,ale neuveritelne charizma :srdce: ja hubena blondynka,malokdo mi hada muj vek,spise mene a uz vubec mi nechteji verit,ze je dcera moje (ze jsem mlada a na mem tele se tehotenstvi temer vubec nepodepsalo) :lol: pohledy a narazky okoli neresim,nikdy jsem to neresila,ptze jsem stastna a co je komu do toho s kym? :mavam:

mofiz
Závislačka 2699 příspěvků 01.01.19 19:42

Hlavně si myslí že by jste si měli promluvit. Pokud hodně přibrala, sama se necítí dobře, proto ani nikam nechce chodit. Záda ji bolí už pro nadváhu. Takže redukce váhy je na prvním místě. Zuby přeci pořeší zubař :lol:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 01.01.19 19:42

Bohužel, většina žen nevypadá v 45ti jako Dara Rolins v tomhle věku :nevim: Ženu opustit nechceš takže jiné řešení než smíření není.

Hroznej puberťák
Kelišová 5800 příspěvků 01.01.19 19:43

To je nějaký divný. Ženský tady všude houfně píšou, jak prej chlapi dědkovatí, tloustnou, jen sedí po gaučích s lahváčem, nic nedělají, kdežto ženské jsou furt krásné, aktivní, v kondici a nestárnou, a ty tohle. Jen jestli to není nějaká provokace :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 19:43

Jen chci jeste dodat, ze spolu prozivame pekne dlouhe vecery, kdy si povidame u vina, jezdime na prodlouzene vikendy, mame si co rict, jen ta sexualni strana a stranka urcite zabavy, spolecneho dobrodruzstvi vazne… vim, ze neni co mi na to napsat, jen jsem se potreboval vypovidat…

Bubla_Bučková
Závislačka 4506 příspěvků 01.01.19 19:44
:lol: :lol: :lol:
divine woman
Echt Kelišová 9733 příspěvků 01.01.19 19:45

@mofiz Tak jen pro nadváhu záda rozhodně nebolí. Mně bolela, když jsem byla hodně hubená. Od té doby co jsem oplácaná mám klid. :palec:

warita
Echt Kelišová 9058 příspěvků 01.01.19 19:45

No a otazka zni jak?

Jestli tohle neni prispevek od trola, ktery chce jenom rozpoutat vasnivou diskuzi, tak bych proste zkusila zapracovat:

1. at dal hubne
2. coze to ma se zuby, ze ji chronicky boli a navsteva zubare to nespravi?
3. rozhodne to chce vytahnout partnerku na nejakou akci, aby se probrala trochu z te letargie.

Jinak, to ze se ji nechce na grilovacku je mozna proto, ze se sama stydi a citi z tebe to, ze ty se za ni taky stydis.

g.sandova
Závislačka 3923 příspěvků 01.01.19 19:45

Ženská udělala chybu, neměla do toho jít. Myslím, že vám to nemůže vydržet. Teď by měla ještě šanci si někoho najít a ty taky

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 01.01.19 19:47

Ona ti to říkala. :nevim: myslím, že byste oba potřebovali jiného partnera… Ona bude čím dál pohodlnější, ty čím dál otravenejsi. Když se ti bude snažit stačit, bude zase nešťastná ona. A jak to tak vidím, ona se už tak trochu premaha (grilovačlky, kam nechce,…) A nedělá to dobrotu. Asi bych volila rozvod, dokud to půjde ještě v dobrém.

teerax
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 01.01.19 19:47
@Twixinka píše:
Obcas si pomerne protirecis :nevim: mam o dvacet let starsiho manzela - on pivni pupek,sedivy,ale neuveritelne charizma :srdce: ja hubena blondynka,malokdo mi hada muj vek,spise mene a uz vubec mi nechteji verit,ze je dcera moje (ze jsem mlada a na mem tele se tehotenstvi temer vubec nepodepsalo) :lol: pohledy a narazky okoli neresim,nikdy jsem to neresila,ptze jsem stastna a co je komu do toho s kym? :mavam:

jenže ty ho asi miluješ, tak tě i přitahuje, ať vypadá jak vypadá a okolí je ti fuk.
Já mám dojem, že zakladatel byl zamilovaný hlavně do jejího vzhledu a když se změnila, tak skončila i láska :nevim: už se holt nemá před okolím čím chlubit :nevim:
kdyby jí měl fakt rád tak mu je fuk co okolí.

A jinak o věku to podle mě až tak není. Stárne a mění se každý, i mladá holka po dětech nevypadá pak vždy jako před dětma. Vždycky se najde nějaká hezčí a mladší, ale když člověk miluje, tak i s tím. A to tady chybí.

andelka83
Generální žvanilka 20424 příspěvků 01.01.19 19:52

Bohužel když je starší žena,není to totéž jako starší muž. Tak to je,a že jsi překvapený jak rychle ta změna nastala, chápu,ale je to prostě tak. Že si ji spletli s babičkou..no vždyť má věk na to,aby tvoje neteř byla její vnučka. Ne každá žena vypadá mladší než je. Já třeba jo, odjakživa,ale je mi 35, tak kdoví jak dlouho to ještě bude trvat. Znám ženy,co těsně před 50 vypadají sotva na 40. Mám ale obecně dojem že kolem té 40-45 se ženy dost mění,hormony neosalis. Moji kamarádi ve tvém věku mají mladšího nebo stejně staré partnerky, zakládají rodiny..to je rozdíl oproti párům kde mají partneři kolem 45 let. 12 let v neprospěch ženy je opravdu dost. Radu nemám, máš co sis vybral. Jediná změna může být začít novou etapu,s věkově bližší partnerkou . :nevim:

amka.82
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 01.01.19 19:53

Rozved se

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >