Otevřela jsem se známosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 08:44
Otevřela jsem se známosti

Dobré ráno, prosím o uchování anonymity z důvodu, že sem chodí na příbuzná, chtěla mě jen pomlouvá, závidí a lže.
Nebo, prosím, o smazání.

Jsem silný introvert, po 3 měsících známosti jsem otevřela své srdce a řekla věci, které nejsou příjemné. I věci, které mě před lety srazily na dno. Mé otevření se týkalo toho, že si vedle něj případam jak tupec, nemám takový přehled jako on (na to mi říká, že on zas neví to co já, že se není za co stydět, každý je nějaký a potom mluví o své bývalé švagrové, že je nepoužitelná a kolegové take - tak co si mám vybrat???myslet???), že před lety mi ublížil přítel, mám na sebe vysoké nároky, neumím přijímat dary (odmítám od něj drahé dárky a on je z toho špatný) atd

Pak jsem se omluvila. Chápala jsem to, že ho tím otravují… A jeho odpověď: není co promíjet, beru to jako dokonalou tvoji upřímnost.

Přítelovi je starší, než já. Jak tu jeho reakci mám chápat??? Mám složitou povahu, nikdy jsem se nesverovala. Spíš byla ta vrba. Nikdy jsem neměla potřebu být obletovaná, dostávat dary atd. A zase se začínám zahrabávat do své ulity a být samotář…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5069 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 08:46

navštiv psychologa

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 21.01.19 08:57

Cetla jsem to dvakrat a nechapu dotaz…

Proste jsi mluvila o sve minulosti a jak s tim souvisi to,ze bys mela byt tupec?

Je celkem logicke,kdyz je starsi,ze ma i vic zkusenosti v mnoha smerech i ohledech…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:00

@stinga Díky za tvoji radu, ale vzhledem k tomu, že pracují u PČR a mám za sebou různá vyšetření, tak není potřeba. A ani nemám potřebu.

Stejně tak já nemám potřebu mluvit o sobě, svých problémech, minulosti. Spíš jsem ta co poslouchá.

Asi jsem napsala špatně svůj dotaz, v rychlosti v autě a po noční.

Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 21.01.19 09:01
@Anonymní píše:
Dobré ráno, prosím o uchování anonymity z důvodu, že sem chodí na příbuzná, chtěla mě jen pomlouvá, závidí a lže.
Nebo, prosím, o smazání.

Jsem silný introvert, po 3 měsících známosti jsem otevřela své srdce a řekla věci, které nejsou příjemné. I věci, které mě před lety srazily na dno. Mé otevření se týkalo toho, že si vedle něj případam jak tupec, nemám takový přehled jako on (na to mi říká, že on zas neví to co já, že se není za co stydět, každý je nějaký a potom mluví o své bývalé švagrové, že je nepoužitelná a kolegové take - tak co si mám vybrat???myslet???), že před lety mi ublížil přítel, mám na sebe vysoké nároky, neumím přijímat dary (odmítám od něj drahé dárky a on je z toho špatný) atd

Pak jsem se omluvila. Chápala jsem to, že ho tím otravují… A jeho odpověď: není co promíjet, beru to jako dokonalou tvoji upřímnost.

Přítelovi je starší, než já. Jak tu jeho reakci mám chápat??? Mám složitou povahu, nikdy jsem se nesverovala. Spíš byla ta vrba. Nikdy jsem neměla potřebu být obletovaná, dostávat dary atd. A zase se začínám zahrabávat do své ulity a být samotář…

Hele, po třech měsících bych taky těžko přijímala drahé dary. Myslím, že ti to řekl dobře, určitě nejsi tak tupá, jak se vidíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:02

@Kralikcek Nebylo to jen o mé minulosti, řekla jsem mu i to, že nemám takový všeobecný přehled jako on, a že se cítím mimo, špatně když mě zkoušíš. Narovinu cítím se jak idi.ot, ale to jsem mu nezmínila.

Pak jsem svoje otevření chtěla vzít zpět, proto jsem se omluvila ( už nikdy nechci mluvit narovinu o sobě, beru to, že druhé obtěžují ) a on reagoval, jak reagoval.

Uživatel je onlinesamá práce
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 21.01.19 09:03

Máš souložit a nekecat. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:05

@Russet Mám sice titul, ale přehled, který jsem měla je dávno pryč, jazyky to samé. Pracuji ve státní složce, mým koníčkem je sport. A podle toho teď nyní vypadá :roll:

Jinak ohledně dárků. Ano, připadám si nesvá. Raději mi udělá radost květina. Ještě jsem zkouška k Vánocům, svátku oblečení. Ale včera chtěl zase nakupovat: kabát, náušnice a foťák (budu mít narozeniny, tak ten proto). Nakonec koupil obraz Hradčan. :roll:

Není asi lakomý. Jenom že se cítím nesvá. Beru to jako závazek, možná i vydržování ......

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 21.01.19 09:06
@Anonymní píše:
@Kralikcek Nebylo to jen o mé minulosti, řekla jsem mu i to, že nemám takový všeobecný přehled jako on, a že se cítím mimo, špatně když mě zkoušíš. Narovinu cítím se jak idi.ot, ale to jsem mu nezmínila.Pak jsem svoje otevření chtěla vzít zpět, proto jsem se omluvila ( už nikdy nechci mluvit narovinu o sobě, beru to, že druhé obtěžují ) a on reagoval, jak reagoval.

Ta reakce jeho byla divna…ale mohl tim i Ti chtit naznacit,jak vypadaji nepouzitelne zeny a ze treba Ty takove rozhodne nejsi…

Ale ja bych si to asi taky vzala osobne :D …doporucuji Duska a jeho neberte si nic osobne :lol: …

arada
Neúnavná pisatelka 16543 příspěvků 21.01.19 09:09

O kolik je starší? Abych pravdu řekla, nějak ti nerozumím. Nemáte si o čem povídat? když o něčem mluví, tak ty vlastně nemáš páru o čem? Pracuješ u PČR, tak snad až tak tupá nebudeš, i když se to o policajtech říká.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27813 příspěvků 21.01.19 09:14
@Anonymní píše:
Nebo, prosím, o smazání.

tak nechápu, v čem je problém… jedině snad ve tvém malém sebevědomí, proto si bereš všechno nějak moc osobně, hledáš problémy tam, kde nejsou, vidíš za vším něco jiného, než tam skutečně je… nesmíš být tak vztahovačná…
K té jeho reakci… myslím, že je to od něho hezké, jak ti dal najevo, že se nemáš omlouvat, že si váží tvé upřímnosti… čili že je rád, že mu tak důvěřuješ… a ty za tím vidíš spíš něco jiného…
Možná by bylo lepší nad každým slovem tolik nepřemýšlet a víc si užívat…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27813 příspěvků 21.01.19 09:15
@samá práce píše:
Máš souložit a nekecat. ;)

výjimečně s tebou musím souhlasit… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:15

@Kralikcek Nemluvili jsme o tom poprvé. Pořád tvrdí, že vím jiné věci, které on neví. Když jsem mu poprvé řekla o příteli a jak se choval bylo to po dlouhé době, kdy to že ne doloval, ale já odmítala a až pak jednou jsem našla odvahu a napsala mu SMS. Odepsal mi , děkuji ,. A od té doby o tom nemluví ........

Předtím, když pro změnu ze mě doloval jiné věci, tak proto prý, aby mě pochopil, aby věděl jaký život žijí :roll:

Jinak ohledně té mé inteligence a mého schazovani. Prý to není, tak hrozně jak se vidím, že jsem v mezích, že nevybočují. Ale třeba že ho mrzí to, že mu nezamavam při loučení.

Prostě, nevím, držím si od lidí celý život odstup a po něm bývalém vztahu tuplem.

S těmi dárky - sám má kolegyně, které tam jedou po kolegach. Dárečky, vydržování a když nesypou, tak jdou k dům dál. A on takové nechce. Tak proč nakupuje mě ??? Ale i platí, když někam jdeme. Opravdu se cítím špatně. Nemám takový plat jako on a nikdy mít nebudu, snažím se to kompenzovat: beru auto, teď jsem mu koupila něco o čem mluvil, předtím jsem mu oživila šatník ....... A to je další věc: má pár kusů oblečení. Doslova. Přitom peníze má. Nevím, nevím co si myslet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:16

@Regina Hero Buďte bez obav i to děláme. Ale kupodivu je schopný se mnou být i celý den a jen být na výletě. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:17

@Regina Hero Asi máš pravdu.
Problém je ten, že jsem si vždycky držela odstup a v rámci mezi nevěřila lidem. Ale po zkušenosti s bývalým chlapík nevěřím asi už vůbec, sebevědomí je občas nízké. :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >