Nemiluju svého přítele, ale nemůžu bez něj být.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:46
Nemiluju svého přítele,ale nemůžu bez něj být.

Mám dilema mám skvělého přítele mám ho moc ráda němužu bez něj být, ale chybí mi k němu láska. Jsem těžce nemocná trpím schizofrenií. Uz jsem se s ním i jednou rozešla, ale strašně moc mi chyběl. Řekla jsem mu že ho nemiluju, ale že s ním chci být. Presto chce se mnou být i já s ním jen ho nemiluju a nedávám mu tolik pozornosti kolik on potrebujr.Ja asi ani kvůli nemoci milovat neumím. Dokonce jsem si všimla že tady asi i přítel psal že ho to trápí je možné udržet vztah bez lásky jednoho partnera? vztah z rozumu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 20:49

Dle mě to bude hodně těžké, protože oba dva potřebujou lásku.. čas od času to partnerovi začně vadit, že lásku od tebe nedostává i když za to nemůžeš.. :)

terien
Echt Kelišová 9504 příspěvků 21.01.19 20:49

Je to možné, pokud je tam respekt, úcta tak to možné je. Pokud člověk ví, že toho druhého má rád a potřebuje ho tak proč se s ním rozcházet, ovšem asi to nepůjde pokud budeš partnerovi vykládat jak ho nemiluješ a podobné věci které asi nikdo neslyší rád.

pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 21.01.19 20:52

Tak si to tady vyjasněte, když už jste se tu tak pěkně sešli.

rokris
Kelišová 6999 příspěvků 21.01.19 20:54
@Anonymní píše:
Mám dilema mám skvělého přítele mám ho moc ráda němužu bez něj být, ale chybí mi k němu láska. Jsem těžce nemocná trpím schizofrenií. Uz jsem se s ním i jednou rozešla, ale strašně moc mi chyběl. Řekla jsem mu že ho nemiluju, ale že s ním chci být. Presto chce se mnou být i já s ním jen ho nemiluju a nedávám mu tolik pozornosti kolik on potrebujr.Ja asi ani kvůli nemoci milovat neumím. Dokonce jsem si všimla že tady asi i přítel psal že ho to trápí je možné udržet vztah bez lásky jednoho partnera? vztah z rozumu.

Tak mu aspoň neříkej, že ho nemiluješ. Je dost velké riziko, že bude chtít najít časem někoho, kdo ho milovat bude.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 21.01.19 20:57

Mas ho moc rada, nemuzes bez nej byt, ale nemilujes ho a dokonce mu to reknes? Nejak nechapu… to te zivi a bez nej by jsi byla na ulici nebo co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 21:01

Občas mu to řeknu zvlášt když má horší dny.Ta nemoc je fakt hnus kdo nezažil nepochopí.Mě stačí ho vidět jednou týdně on by mě rád viděl každý den.Já se díky nemoci dost straním i kamarádky vídám jen jednou za několik dní i tydnu .Jsem momentálně hospitalizovaná donesl mi svuj vlastní mobil jezdí za mnou každých pár dní vozí mi i malého syna.Snaží se k němu chovat jako by byl jeho.Jen ta láska furt nic.Nechci o něj přijít jen kvuli tomu že ho nemiluju:( .Nikoho lepšího sem nepotkala.Jak se o mě stará utrací za mě peníze a já mu ty city dát nemužu.Jsem z toho strašne smutná. :( Mám ho moc moc ráda.

elibro
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 21.01.19 21:03
@Anonymní píše:

A čo vy si představujete po takým slovom „milovat“, Kefalín?

Máš ho ráda, vážíš si ho, nemůžeš a nechceš bez něj být a žít. Co ti to chybí k tomu, aby to byla opravdovsky opravdovská láska? Mě to zní jako dost slušná definice skutečné lásky - což s nějakým mámivým zamilováním prvních dnů a měsíců ňáko moc nesouvisí. A jak to celé pro tebe souvisí s tvým duševním stavem?

bambulka beruska
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 21:04

Pokud partnerovi budes vykladat nesmyly,nedas mu najevo uctu,pohlazeni,do­tyk apod tak hrozi ze si najde nekoho jinehp.Zkus tvemu pritelovi trosku vic davat najevo aspon vdecnost nejakyma malickostma.A neboj urcite schyzofrenii dostanes pod kontrolu a budrs aspon castecne v pohode.Drzim palecky at vam ten vztah vyjde a vydrzi.

sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 21.01.19 21:05

Podle mě ho máš ráda, jinak by jsi neměla tyhlety výčitky. Možná by to chtělo jen nejak upravit hladinu serotoninu a třeba bys zase mohla milovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 21:07

Muzu se zeptat kdo ti hlida synka?Kolik mu je roku?A neboj urcite to zvladnes

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 21.01.19 21:09

Takze on se ti stara dokonce i o tve dite kdyz ty nemuzes? Uf…

Uprimne, jestli te miluje i pres tvoji tezkou diagnozu, stara se o cizi dite jako o vlastni a jeste snasi tvoje vylevy o tom, ze ho nemilujes, ale potrebujes ho (penize, chuva, opora) tak je bud sam slusne zoufalej, anebo svatej a mela by jsi stastna za to, ze ho mas. Jak dlouho jste spolu?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 21.01.19 21:12
@sediza píše:
Podle mě ho máš ráda, jinak by jsi neměla tyhlety výčitky.Možná by to chtělo jen nejak upravit hladinu serotoninu a třeba bys zase mohla milovat.

Nebo se proste jednoduse boji, ze ji vezme roha. :nevim: Takoveho hodneho troubu aby jeden pohledal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 21:13

Bamulka když prijde tak drzeni za ruku a hlazení i ty pusy to problém neni,Ale problem je když mi rekne že me miluje a ja to rict nedokazu tak reknu ze mam te rada,ale nemiluju te. A to mu hodně vadí. Anonymní Rok Tatka má ho v péči díky mé nemoci musí mít opatrovníka.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 21.01.19 21:14
@Anonymní píše:
Bamulka když prijde tak drzeni za ruku a hlazení i ty pusy to problém neni,Ale problem je když mi rekne že me miluje a ja to rict nedokazu tak reknu ze mam te rada,ale nemiluju te. A to mu hodně vadí. Anonymní Rok Tatka má ho v péči díky mé nemoci musí mít opatrovníka.

Tak to ze ho nemilujes mu nerikej. Proc to musis dodavat, kdyz se rozejit nechces? Bavi te ho trápit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >