Jít do vztahu, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:28
Jít do vztahu nebo ne?

Dobrý den, prosím o anonym, nechci aby mě to někdo poznal. Jde o to, že jsem si začala psát s jedním klukem, píše mi hezké zprávy a je milý. Říkala jsem si, že bych to s ním zkusila. Ale jde na všechno rychle. Po týdnu psaní mi píše, že až budeme u sebe spát apod. Nepřijde vám to taky moc rychlý?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivculka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 22.01.19 22:36

No tak nejdřív nějaké rande,procház­ky,kino, večeře…a uvidíš…trochu ho poznáš a uvidíš,jestli mu jde jen o jedno :zed: Kolik vám je?

tomashr
Nováček 6 příspěvků 22.01.19 22:37

Znáte se v reálu nebo jen přes zprávy? Pokud jen přes internet, tak bych opravdu neriskoval. Tohle může být nebezpečné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:38

Jen přes zprávy. Je nám 19

ivculka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 22.01.19 22:40

Rande na veřejném místě, to je jasný a pak uvidíš. Nikam s ním nechoď do bytu!

pecenaBrokolice
Kecalka 127 příspěvků 22.01.19 22:40

Tak pokud po týdnu psaní (!) píše, že u sebe budete spát, nevím, ale mám silný vnitřní pocit, že mu jde jen o to… O to jedno. Být na tvém místě, už si s nim nepíšu.
Napiš mu, co cítíš, že je to na tebe všechno rychlé a nechceš zrovna po týdnu psaní řešit přespávání. Uvidíš, jak zareaguje. :palec:

samer1976
Povídálka 32 příspěvků 22.01.19 22:44

ahojky,no jak tady už bylo naznačeno,nejprve se sejít a pak se uvidí,jak jste se vlastně poznali?přes seznamku?nebo jak ?Navrhuju sejít se někde,kde je dostatek lidí,dnešní doba je zlá a člověk musí být hodně opatrný :pankac:

růžový achát
Kelišová 6200 příspěvků 22.01.19 22:50

Pokud to neni afričan, tak není co řešit ne?

Russet
Extra třída :D 14046 příspěvků 22.01.19 23:13
@Anonymní píše:
Jen přes zprávy. Je nám 19

Tak to prrr.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 22.01.19 23:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o anonym, nechci aby mě to někdo poznal. Jde o to, že jsem si začala psát s jedním klukem, píše mi hezké zprávy a je milý. Říkala jsem si, že bych to s ním zkusila. Ale jde na všechno rychle. Po týdnu psaní mi píše, že až budeme u sebe spát apod. Nepřijde vám to taky moc rychlý?

přijde. psal jsem si s jednou přes chat, potom jsem za ní jel, no hezká teda nebyla. neměl jsem kde spát, takže byl sexík. od té doby co nevidím a neslyším - nezajímá..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 22.01.19 23:30

neriskoval bych to ani na veřejnosti, fakt není o co stát. Spíš bych se šel podívat. Přijít na domluvenou schůzku o půl hodiny dřív a jen sledovat. Čekal bych na reakci v mobilu, když bych byl doma..

Kelen
Kecalka 351 příspěvků 23.01.19 07:02
@růžový achát píše:
Pokud to neni afričan, tak není co řešit ne?

Kam se poděl tvůj inteligentní humor? Nevěřím, že zrovna tohle vypadlo z tebe. To je spíš vtip hoden starý zapšklý rasistický důchodkyně, ne?

růžový achát
Kelišová 6200 příspěvků 23.01.19 07:12
@Kelen píše:
Kam se poděl tvůj inteligentní humor? Nevěřím, že zrovna tohle vypadlo z tebe. To je spíš vtip hoden starý zapšklý rasistický důchodkyně, ne?

Proč rasistický? Kdyby to byl afričan, tak ať ho podrobí třeba delšímu zkoumání. Mimochodem mě nazývat rasistou by bylo hodně odvážné 8)

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 6150 příspěvků 23.01.19 07:16
@Anonymní píše:

Holka holka, jestli si necháš radit tady od těch starých zapšklých vran, tak skončíš jako stará panna :mrgreen: :mavam:

růžový achát
Kelišová 6200 příspěvků 23.01.19 08:34
@Hroznej puberťák píše:
Holka holka, jestli si necháš radit tady od těch starých zapšklých vran, tak skončíš jako stará panna :mrgreen: :mavam:

Ale furt by jí bylo lépe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >