Políbil jsem expartnerku, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 07:45
Přítomní,vas nazor ocenim...

Zdejší pritomni, zadam o nazor. Rozesli jsme se s pattnerkou, rekla mi, ze mne nemiluje, mame maleho syna..par spatnych situaci po rozchodu, ale ted…vcera kdyz sem predaval synka, dali jsme s ex polibek, rekl sem jestli o to stojis pockam na tebe, ujasni si vse…večer mi prisel email se znenim: mam te rada, jsi otec syna a syn te potrebuje…a ted nevim jak si prebrat to mam te rada a ty polibky…diky, vim, ze sem jak pubertak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 07:49

Znamená to, že Tě má ráda. Nic víc bych v tom nehledal.

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 07:51
@Roach píše:
Znamená to, že Tě má ráda. Nic víc bych v tom nehledal.

Dekuju,asi si delam plane nadeje,diky

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 07:52

@Sufurski Tak se jí zeptej. Jste už oba dospělí ne?

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 24.01.19 07:53

@Sufurski To, ze spolu nedokazete zit jako partneri neznamena, ze se nemate dale radi. Muzete dal budovat dobre vztahy, protoze to v budoucnu oceni predevsim vase dite, kdyz nebude muset vnimat hadky rodicu o alimenky, stridani pobytu u matky a u otce.
Sam vis, proc jste se rozesli. Myslis, ze by se to neopakovalo?

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 07:54

@cecetka souhlas

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 07:55
@Roach píše:
@Sufurski Tak se jí zeptej. Jste už oba dospělí ne?

Zeptal sem se do oci ji rikam chces se nekdy vratit,stojim o tebe,par chyb sem udela,a chci je napravit. Rekla nevim,fakt nevim…syn spatne nese rozchod,rikame mu ze musim do prace,zacina byt agresivní,ma 3roky a divim se ze to tak vnima

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 07:57
@cecetka píše:
@Sufurski To, ze spolu nedokazete zit jako partneri neznamena, ze se nemate dale radi. Muzete dal budovat dobre vztahy, protoze to v budoucnu oceni predevsim vase dite, kdyz nebude muset vnimat hadky rodicu o alimenky, stridani pobytu u matky a u otce.
Sam vis, proc jste se rozesli. Myslis, ze by se to neopakovalo?

Myslel sem si ze ji uz nemam rad…no zjistil sem ze ano,velmi…ona me prestala mit rada,protze si byla jista ze ja ji uz nemam rad…

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 08:00

Tady Ti z nás asi nikdo nenapíše, co se honí hlavou Tvé expartnece …

Dej tomu čas. Oba uvidíte. Musíte to ale chtít oba.

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 08:04
@Roach píše:
Tady Ti z nás asi nikdo nenapíše, co se honí hlavou Tvé expartnece …Dej tomu čas. Oba uvidíte. Musíte to ale chtít oba.

To vim,jen.jsem myslel,znate to,topici se stebla chyta…jestli tim uz nekdo prosel…me kamaradi radi kasli na.ni je to d…a…ale nikdo z nich nechape,ze ji mam moc rad,prvni zenska,ktera mi stoji za to…puvodem jsem od jinud,rikam ji,ze se teda budu vracet odkud sem prisel,a ona ne,zustan v Praze…jsem jak malej Jarda

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 08:05

@Sufurski
Pokud jste se rozešli kvůli tomu, že si myslela že ji už nemiluješ, a teď se chováš takhle a cítíš to jinak, naprosto chápu její váhání a odstup.

Zraněná důvěra se léčí velmi těžce a pomalu.

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 08:07
@Roach píše:
@Sufurski
Pokud jste se rozešli kvůli tomu, že si myslela že ji už nemiluješ, a teď se chováš takhle a cítíš to jinak, naprosto chápu její váhání a odstup.Zraněná důvěra se léčí velmi těžce a pomalu.

Nebudu tlacit…pockam,treba ji budu chybet…

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 08:07

Kamarády co říkají o matce mého dítěte že to je děv** bych za kamarády nepovažovali.

Sufurski
Povídálka 21 příspěvků 24.01.19 08:10
@Roach píše:
Kamarády co říkají o matce mého dítěte že to je děv** bych za kamarády nepovažovali.

Taky jsme se rozkmotrili…ze sem jak zenska,proc si nejdu uzivat…no nejde mi to,prvni zenska ktera mi dala tolik,ze nedokazu na jinou ani pomyslet…ale tak jsme od sebe 20dni…

Roach
Stálice 99 příspěvků 24.01.19 08:16

20 dní. Bože. Dej tomu mnohem víc času. Nechápu tu otočku o 180.

Před ani ne měsícem jste se rozešli a teď ji chceš zpět.

:nevim: :nevim:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >