Dcera přítele - matka brání styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 07:50
Dcera pritele

Ahoj, mám dotaz, přítel má 4letou dceru jeho bývala přítelkyně mu zakazuje ji navštěvovat už ji rok neviděl. Ale teď jsme se dozvěděli že ona si našla přítele a ten tu holčičku mlátí a je na ni zlej.. dcera má ve 4 letech plíny (myslíme si že je to stresového původu) nevíme nějak jak to řešit aby ji dostal do péče. Má s tím někdo zkušenost??
A pro rejpali že rok neviděl svoji dceru zakazuje mu to od doby co jsem já otěhotněla..ano na socialce jsme s tím byli ale bohužel můžou ji brát exekučně (přijedou polocajti socialka seberou dítě a odvezou otci) ale to by bylo docela na psychiku pro ni..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 12522 příspěvků 24.01.19 07:57

Když o dceru tak stál ,proč nebojoval ? Mohl to dát na OSPOD na soud … :roll: Teď je pro ni cizí člověk, ty taky a chcete ji do péče?

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 10679 příspěvků 24.01.19 07:58
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz, přítel má 4letou dceru jeho bývala přítelkyně mu zakazuje ji navštěvovat už ji rok neviděl. Ale teď jsme se dozvěděli že ona si našla přítele a ten tu holčičku mlátí a je na ni zlej.. dcera má ve 4 letech plíny (myslíme si že je to stresového původu)nevíme nějak jak to řešit aby ji dostal do péče.Má s tím někdo zkušenost??
A pro rejpali že rok neviděl svoji dceru zakazuje mu to od doby co jsem já otěhotněla..ano na socialce jsme s tím byli ale bohužel můžou ji brát exekučně(přijedou polocajti socialka seberou dítě a odvezou otci) ale to by bylo docela na psychiku pro ni..

bez toho, aby on ji vídal, mu ji do péče jen tak nedají. Navíc ve 4 letech někoho rok nevidět je fakt moc, už si ho nemusí pamatovat. Máme možnost zabojovat u soudu, ale jde o to, jestli do toho chcete jít se vším všudy, včetně toho násilného předávání, nebo ne......

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 7863 příspěvků 24.01.19 07:58

Pokud neni domluva s matkou, pak.musi nastoupit uredni siml. OSPOD a soud. Pritel ma pravo pozadat soud o upravu styku a trvat na styku s ditetem, byt „exekucne“. Bud matka pochopi, nebo se ji muze stat, ze casem si pritel zazada o svereni do pece a ona bude ta, ktera si sve dite jen „pujcuje“.
Pokud se fyzicke nasili prokaze, pak je ta pravdepodobnost vysoka :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 08:02
@Keyllah píše:
bez toho, aby on ji vídal, mu ji do péče jen tak nedají. Navíc ve 4 letech někoho rok nevidět je fakt moc, už si ho nemusí pamatovat. Máme možnost zabojovat u soudu, ale jde o to, jestli do toho chcete jít se vším všudy, včetně toho násilného předávání, nebo ne......

Bohužel si ho nepamatuje už.. kdykoliv jsme tam přijeli ona řekla že není doma pak ji vadilo že jezdil semnou tak jezdil sám a stejně to nepomohlo.. přítel řekl že by to nějak přešel to je ji nevidí že by ji kontaktoval pak později.. ale má strach o její zdraví.. ten její přítel ji mlátí, ale hodně.. ji taky a její starší dceru taky.. tak právě nevíme moc co s tím :/

Extra třída :D 12522 příspěvků 24.01.19 08:03

A jak víte že ji mlátí, když s ní není rok v kontaktu ?

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 10679 příspěvků 24.01.19 08:04
@Anonymní píše:
Bohužel si ho nepamatuje už.. kdykoliv jsme tam přijeli ona řekla že není doma pak ji vadilo že jezdil semnou tak jezdil sám a stejně to nepomohlo.. přítel řekl že by to nějak přešel to je ji nevidí že by ji kontaktoval pak později.. ale má strach o její zdraví.. ten její přítel ji mlátí, ale hodně.. ji taky a její starší dceru taky.. tak právě nevíme moc co s tím :/

když ji nevídáte, jak toto víte? každopádně to jinak než přes soud nepůjde -) jak má styk stanovený v rozsudku? ale že jste to nechali vyhnít, malá už z toho bude v šoku, tak či tak, takže ze začátku by to chtělo postupné zvykání po chvilkách, klidně na půdě ospodu nebo tak něco…

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 24.01.19 08:04

Ano, OSPOD, soud a je-li dítě týrané i policie. Nechce se mi věřit, že by to zakladatelka a její přítel nevěděli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 08:06

@jahuhudka není to tak jednoduché u soudu to bylo ale ona se buď nedostavila kvůli zdravotnímu stavu dítěte doktor její ji napíše cokoliv.. a nebo se dostavila a se vším souhlasila a pak to bylo zase jinak.. když jsme to řešili na socialce v místě bydliště dcery nevyřešli jsme vůbec nic protože tam je Jojo mámky kamarádka ta ji všechno řekla a nic se vlastně nevyřešilo protože to ani nezačali řešit a na jiné socialce nám říkají že to musíme žešit v místě bydliště dcery

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 08:07

A máte nějaký důkaz, že ji mlátí? Může podat trestní oznámení na policii na jejího přítele. Pak by to šlo přes soud a OSPOD, jinak Vám do péče svěřena nebude, pokud se o ní matka stará a vy to nebudete mít to nařčení podložené. Samozřejmě oni vše popřou, bude to tvrzení proti tvrzení.

Extra třída :D 12522 příspěvků 24.01.19 08:08

A proč jste to neřešili v místě bydliště dcery? On ji natolik miluje ,že ji chce do péče, ale nevadilo mu se na ni rok vykašlat a to ,že mu někdo mlátí dítě řeší jen tak vlažně aby se neřeklo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 08:09

@jahuhudka od jeho bývalé přítelkyně starší dcery která nám to psala. A sousedi jejich který tam stále posílají policajty že se tam mlátí.

hodinarka
Kecalka 386 příspěvků 24.01.19 08:11
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz, přítel má 4letou dceru jeho bývala přítelkyně mu zakazuje ji navštěvovat už ji rok neviděl. Ale teď jsme se dozvěděli že ona si našla přítele a ten tu holčičku mlátí a je na ni zlej.. dcera má ve 4 letech plíny (myslíme si že je to stresového původu) nevíme nějak jak to řešit aby ji dostal do péče. Má s tím někdo zkušenost??
A pro rejpali že rok neviděl svoji dceru zakazuje mu to od doby co jsem já otěhotněla..ano na socialce jsme s tím byli ale bohužel můžou ji brát exekučně (přijedou polocajti socialka seberou dítě a odvezou otci) ale to by bylo docela na psychiku pro ni..

Pokud byste byli ochotni ji mít ve výlučné péči, navrhla bych soudu změnu výchovy dítěte s tím, že matka brání styku. Dnes k tomu soudy hodně přihlíží a je to i důvod k výlučné péči druhého rodiče.

Pokud jde o to násilí je třeba řešit přes ospod a policii.

Upřímně raději otec, kterého rok neviděla než pěstouni, které neviděla nikdy. Pokud by se prokázalo týrání dost pravděpodobně ji matce alespoň na čas odeberou, protože o tom musí vědět.

hodinarka
Kecalka 386 příspěvků 24.01.19 08:12
@jahuhudka píše:
A proč jste to neřešili v místě bydliště dcery? On ji natolik miluje ,že ji chce do péče, ale nevadilo mu se na ni rok vykašlat a to ,že mu někdo mlátí dítě řeší jen tak vlažně aby se neřeklo

Dobrá rada nad zlato, že?

Extra třída :D 12522 příspěvků 24.01.19 08:12

Ptala jsem se na něco jiného , proč to neřešil ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >