Nevím, jak ve vztahu dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luci1989
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 13:49
nevim jak ve vztahu dal

Mam 2 deti. Starsiho syna z predesleho vztahu a dceru s nynejsim partnerem. Patrner pracuje v zahranici a jezdi domu jen na vikendy. S bratrem jsme ted koupili byt na hypoteku ktery si platime my s pritelem. Casem se u nas objevily problemy… pritel mi hrabe snad vsude.. obcas byly i nejake fyzicke utoky ltere jsem samozrejmne omlouvala tim ze si za to muzu sama. Ze strach z jeho reakce mu obcas zalzu.. protoze se ho bojim.. a ja nevim jak dal :( on kdykoliv muze tak me shodi, ponizuje me.. jakoukoliv svou chybu obraci na me ze vlastne za to muzu ja… kdyz nekam odjede a ja nadavam ze je dlouho pryc a kde byl tvrdi mi ze mi rikal kam jede apod. Paradox je ze podle nej on mi rika vzdycky kam jede atd. Ale ja to nikdy neslysim. V zari jsem nastoupila na vs. A zarekla jsem se ze si to uz nenecham libit. Ted resime s bratrem spor s byvalym majitelem toho bytu a resi se to pres pravniky.. muz se v celem tomto sporu vubec neangazuje, ale cast toho sporu s byv. majitelem zajrnuje i moznost slevy z nemovitosti. Pravnik nam ale rekl ze by to neresil ze je to tenky led a na dlouhe tahanice. Muj muz chce tu slevu a nuti me at to vyresim pry kdyz ne tak mi pristi mesic neda zadne penize na hypoteku. Podotykam ze cekam nez mi vyplati zpetne rodicak z nemecka. Tady nemam zadny prijem krome pridavku na deti z nemecka a alimentu na starsiho syna. Uz me zivot vedle nej nebavi. Kdyz se mu nehodi aby hlidal dceru abych se mohls ucit sebere se odjede a rekne mi ze do skoly jsem mela chodit driv. Vsecko je podle nej jen ma vina. Ale ted jsem se douvedela jak mi lze on a ro naprosto i v nesmyslnych vecech. Vsecko dokaze tak prevratit ze uz si o sove myslim ze jsem blazen

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
milktea
Kecalka 247 příspěvků 5 inzerátů 24.01.19 13:55

@Luci1989 takže ho potřebuješ jen kvůli penězům? Nebo proč?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 24.01.19 13:58

Tak se osamostatni a vykopni ho. Byt je tvuj a bratra, jestli dobře chapu.

Luci1989
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 13:58

@milktea ja sama nevim .. mam strach co bude.. kdyz jsem jendou rekla ze pujdem od sebe on mi rekl ze mi tu zustanou hole zdi .. ze to vsecko platil on .. coz je fakt ale ja platila najemne a jidlo myslim ze se to tim snad vykomenzovalo … a dcera je na nem zavisla :(

Luci1989
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 13:59

@Martina84 ano presne tak ..

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 24.01.19 14:03
@Luci1989 píše:
@milktea ja sama nevim .. mam strach co bude.. kdyz jsem jendou rekla ze pujdem od sebe on mi rekl ze mi tu zustanou hole zdi .. ze to vsecko platil on .. coz je fakt ale ja platila najemne a jidlo myslim ze se to tim snad vykomenzovalo … a dcera je na nem zavisla :(

Tak co chceš slyšet. Udělala sis dítě s blbcem, jasně, změnil se určitě až po jeho narození :zed:. A dítě budeš raději vychovávat v tak otřesné domácnosti, aby to jednou brala za normální a našla si stejného… Věci pro dítě ti vzít nemůže a i kdybych měla spát na zemi, s takovým nezůstanu. :pocitac: ať si to všechno vezme, hlavně, že budeš mít klid.

Luci1989
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 14:06

Ad @Aduš8 no tim klidem si prave nejsem vubec jista. Mam za to ze on je typicky manipulator .. nejen ja .. tvrdi to cela moje rodina .. a bracha mi rekl ze se divi ze jsem to tak dlouho vydrzela

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19293 příspěvků 24.01.19 14:11
@Luci1989 píše:
Ad @Aduš8 no tim klidem si prave nejsem vubec jista. Mam za to ze on je typicky manipulator .. nejen ja .. tvrdi to cela moje rodina .. a bracha mi rekl ze se divi ze jsem to tak dlouho vydrzela

Pokud to umíš pojmenovat a uvědomuješ si, čím ti partner ubližuje, pak jsou řeči o manipulátorovi jen bohapusté výmluvy. Ono to je docela pohodlné - já nic, já nic nezmůžu, on je manipulátor. Rozchod je těžký a je těžký vždycky. Tak jestli tady je naprázdno netlučeš do klávesnice, aby tě někdo politoval, a skutečně chceš svůj život změnit, tak se přestaň vymlouvat a konej. Předpokládám spíš, že se za chvíli dozvíme, že tak špatný není a není tak zle, to je tady často.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 24.01.19 14:12

takže jedno dítě máš s někým jiným a druhé s takovým idiotem jo? Dobře ty…

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 24.01.19 14:22

@Luci1989 a proč sis od něj, probůh, nechala udělat dítě? Jinak, mně tady nevyprávěj o životě s manipulátorem, žila jsem s takovým pět let. Když pohár přetekl, prostě jsem se s ním rozešla a kupodivu, tak dlouho netrvalo a dal pokoj. Musíš chtít a ne jen brečet, to ti nepomůže

Premek_Orac
Závislačka 4687 příspěvků 24.01.19 14:31

@Luci1989 Takové chování si nesmí dovolit. Kdo se takto chová k druhému, tak ho nemiluje, Je to sebestředné hovado. Promiň.

carola
Kelišová 7310 příspěvků 24.01.19 14:34

Ženský,je to tu dnes a denně. Trošku přemýšlet by to chtělo. Jedno dítě s jedním,vzah nevyšel. Může se stát. Ale proč si pořizuješ hned další dítě s dalším blbcem? Vždyť si pak můžeš gratulovat jen sama sobě. S takovým člověkem bych určitě nebyla,natož abych s ním měla dítě.

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 24.01.19 14:36

@Luci1989 Na co čekáš? Chceš dopadnout jako Monyová?
A mimochodem, to, v čem žiješ ty, o tom si rozhoduješ sama, ale přemýšlíš o tom, v čem díky TOBĚ vyrůstají tvoje děti?

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 24.01.19 14:43

@Luci1989 Zase nějaký psychouš ale že jich je! Takový chlap ti je k ničemu :nevim: …podle toho co píšeš…Zde nevidím jiné řešení než rozchod a neotalela bych s ním dlouho..

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 24.01.19 14:46

@Kaileee Není první ani poslední…blbcu je více než dost…Jak zde na emimino čtu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >