Problém v milování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:09
Problém v milování

Ahoj, prosím k o anonynitu. Mám ám přítele, který byl nějaký čas sám (půl roku+). Dvakrát jsme spolu skončili v posteli. Pokaždé to bylo večer, předtím měl červené víno, dvě skleničky, sice chtěl, erekci měl, ale nakonec klesl. Až druhý den ráno vše proběhlo jako mělo.

Podruhé, o týden později, pro změnu pivo a vypili jsme spolu flašku. Opět večer. A zase nemohl. Střídavě erekce byla, potom zase ne. Až zase ráno vše proběhlo jak má…

Ale opět(!)tak minutu a konec, byl hotov.

A já se ptám, může být chyba ve mě??? Nebo v něm??? Nechápu to. Nikdy jsem toto nezažila s předchozími dvěma partnery. Mohli kdykoli…

Nedávám mu nic najevo, nejde mi o styk, ale jeho společnost mi dělá dobře :)) Ikdyz mi samozřejmě styk jako takový chybí. Snaží se to vynahradit orálně, ručně. Ale to není ono, umím to jen sama. Ač chce, abych se před ním sama uspokojila. Na to nemám… Nenutí mě do ničeho. Ale začíná mě hlodat cervik, zda není chyba ve mě.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
free333
Generální žvanilka 21892 příspěvků 24.01.19 12:10

Bez Viagry to lepší už nebude…

Kolik mu je roků?

milktea
Kecalka 210 příspěvků 5 inzerátů 24.01.19 12:17

chyba v tobě není. Může za to možná alkohol, nervozita, únava nebo věk? Ráno to je většinou vždycky lepší, takže na to bych se neohlížela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:18
Problém v milování s přítelem

Ahoj, prosím k o anonynitu. Mám přítele, který byl nějaký čas sám (půl roku+). Dvakrát jsme spolu skončili v posteli. Pokaždé to bylo večer, předtím měl červené víno, dvě skleničky, sice chtěl, erekci měl, ale nakonec klesl. Až druhý den ráno vše proběhlo jak mělo. :srdce:

Podruhé, o týden později, pro změnu pivo a vypili jsme spolu flašku lehkého alkoholu. Opět večer. A zase nemohl. Střídavě erekce byla, potom zase ne. Až zase ráno vše proběhlo jak má…

Ale opět(!)tak minutu a konec, byl hotov.

A já se ptám, může být chyba ve mě??? Nebo v něm??? Nechápu to. Nikdy jsem toto nezažila s předchozími dvěma partnery. Mohli kdykoli… Jeden o 9 let starší, druhý o19 let starší. Nyní je mi 33 let a nynější přítel je o 23 let.

Nedávám mu nic najevo, nejde mi jen o styk, ale jeho společnost mi dělá dobře :)) Ikdyz mi samozřejmě styk jako takový chybí. Snaží se to vynahradit orálně, ručně. Ale to není ono, umím to jen sama. Ač chce, abych se před ním sama uspokojila. Na to nemám… Nenutí mě do ničeho. Ale začíná mě hlodat cervik, zda není chyba ve mě.

Od té doby se o nic nepokusil, je to víc jak týden. Ale vídáme se dál.
Je to kuřák, ale spíš sváteční: někdy 3 dny nekouří, někdy během hodiny vykouří 5 cigaret. Všimla jsem si jedné věci, že začíná mít problém s dýcháním: v posteli, jakmile jsme vedle sebe strašně hluboce dýchá. Pokaždé (!) Když jsme v posteli jinak ne… Nervozita???

Když jsme byli nedávno na výletě a byla tam stovka schodů, měl ke konci už také problém s dýcháním, ale ne z daleka tak moc jako v posteli 8o Není obézní, ji pravidelně, chodí na procházky, celkově má chůzi svižnou a bez problémů, vypadá i na méně, než mu je… Srdce má prý v pořádku.

Jana525
Kelišová 5255 příspěvků 24.01.19 12:18

Unava plus alkohol ? U nekoho alkohol ma neblahy vliv na erekci

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 24.01.19 12:19

Nj večer alkohol beru, ale jestli i ráno vydrží jen minutu :nevim: to je dost bída. Kolik mu je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:19

podle mého je jen nervózní.. setkala jsem se s něčím podobným… :) dej tomu čas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:22

Omlouvám se adminovi za vložení diskuze dvakrát, nevím jak k tomu došlo. Prosím o smazání té pozdější.

Odpovědím:

Práci má náročnou skrz čas. Vstávat v 4-5 ráno a končí v 19-20 hodin, práce je sedací. Dělá řidiče. Tak že možná i stres, ač nevědomí

Táhne mu na 60 let.

Připadám si už blbě a začínám i neschopne. :?

Uživatel je onlinesalubriter
Kecalka 158 příspěvků 24.01.19 12:23

V tobě chyba není. Problémy má on, tři: nestojí mu, předčasná ejakulace a neumí Tě udělat rukou nebo pusou.
Pokud Ti vyhovuje, užij si ho.
Z dlouhodobého pohledu to ale není dobrý, pokud se to nezmění, ale on se může časem zdravotně zlepšit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:23

Zaráží mě holky ten samotný styk. Neznám to. Aby chlap mi zasunutí vydržet minutu (!)?

Já se, ani nerozkoukam a je konec. A on se prostě udělá..... :roll:

Elzaaa
Kecalka 128 příspěvků 24.01.19 12:24

To asi bude tim vekem :nevim:

karkarka
Závislačka 3198 příspěvků 24.01.19 12:25

Tak jestli mu tahne na 60 tak to bude vekem.lepsi to nejspis uz nebude.

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 24.01.19 12:25
@Anonymní píše:
Zaráží mě holky ten samotný styk. Neznám to. Aby chlap mi zasunutí vydržet minutu (!)?Já se, ani nerozkoukam a je konec. A on se prostě udělá..... :roll:

Jo, to mne přesne zarazilo. Jako chápu u nadrzeneho pubertaka, ale tady… podle mne to bude věkem a moc zlepšení bych tedy nečekala. Upřímně takto na zacatku vztahu by mne to asi odradilo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 12:26

@Elzaaa Vždycky jsem měla za to, že předčasnou ejakulaci trpí mladata :D A ne starší chlap, tam jsem očekávala opačný problém: bude mu trvat, než se udělá :think: :roll:

Ale asi toho neznám v životě ..........

zuracz1
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 24.01.19 12:27
@Anonymní píše:
Zaráží mě holky ten samotný styk. Neznám to. Aby chlap mi zasunutí vydržet minutu (!)?Já se, ani nerozkoukam a je konec. A on se prostě udělá..... :roll:

co 33 letou ženu, ženu v nejlepších letech, táhne k 60 letému chlapovi?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >