Nalapala jsem přítele s jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:07
Nalapala jsem přítele s jinou

Nadpis víceméně mluví za vše - nalapala jsem přítele s jinou, dorazila jsem dnes domů dřív než obvykle a nalapala je spolu v posteli, když jsem je tam spolu uviděla byla jsem v šoku, chtěla jsem řvát, on vyskočil z postele, co dělám doma tak brzy, měla jsem takovou zlost, tak jsem v tom momentě popadla klíč od ložnice a zamkla je tam. Jsou tam už přes hodinu, já sedím na záchodě abych neslyšela to bouchání na dveře, nemají u sebe ani jeden mobil, ona má kabelku hozenou vedle, prohrábla jsem jí věci, jsem znechucená, zklamaná a nevím jak dál. Chci si sbalit věci a vypadnout odsud, ale oblečení mám ve skříni v ložnici. A docela se bojím otevřít ty dveře, protože zuří. Co byste na mém místě dělali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 12522 příspěvků 24.01.19 16:10

:mrgreen: Já bych neotvírala. Šla bych na panáka

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 24.01.19 16:10

Pokud máš kam jít, tak bych se sbalila a šla.. Pokud se bojíš sama otevřít, zavolej známé, kamarádce rodině at ti dělají společnost.. A je mi líto co se stalo .. ale otevři je co nejdříve, může být hůře až třeba dveře vyrazí :(

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 24.01.19 16:12

Nechala bych je tam a barák i nima vyhodila do povětří :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:12

Pěkná historka :mrgreen: i když chápu, dobře ti teď není. Já bych je tam taky nechala vydusit a šla bych třeba za kamarádkou.

nostress
Extra třída :D 14320 příspěvků 24.01.19 16:12
@Anonymní píše:
Nadpis víceméně mluví za vše - nalapala jsem přítele s jinou, dorazila jsem dnes domů dřív než obvykle a nalapala je spolu v posteli, když jsem je tam spolu uviděla byla jsem v šoku, chtěla jsem řvát, on vyskočil z postele, co dělám doma tak brzy, měla jsem takovou zlost, tak jsem v tom momentě popadla klíč od ložnice a zamkla je tam. Jsou tam už přes hodinu, já sedím na záchodě abych neslyšela to bouchání na dveře, nemají u sebe ani jeden mobil, ona má kabelku hozenou vedle, prohrábla jsem jí věci, jsem znechucená, zklamaná a nevím jak dál. Chci si sbalit věci a vypadnout odsud, ale oblečení mám ve skříni v ložnici. A docela se bojím otevřít ty dveře, protože zuří. Co byste na mém místě dělali vy?

Pokud nejsi troll, tak to je dost hardcore. A to je tam chceš nechat už napořád? :) :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 34127 příspěvků 24.01.19 16:14

Klíč od pokoje bych dala jeho rodině, ať si ho vysvobodí. Pro věci bych si zašla s nějakym doprovodem.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 24.01.19 16:15

Nechala bych je tam aspoň přes noc ať se vycukají, šla bych na panáka někam s kámoškou do baru a vrátila se ráno (nejlíp i s nějakým chlapem) :mrgreen: ne vážně, je to hrozná situace, ale oni nemaj co zuřit…

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 24.01.19 16:15
@lucenka píše:
Klíč od pokoje bych dala jeho rodině, ať si ho vysvobodí. Pro věci bych si zašla s nějakym doprovodem.

Ano, dej ho jeho mamce ;)

nostress
Extra třída :D 14320 příspěvků 24.01.19 16:15

Nebo jim řekni, že odcházíš, a klíč mají ve schránce. :D

Jeanny21
Kecalka 184 příspěvků 24.01.19 16:15

Otevřela bych, bez řečí se v klidu sbalila a odešla.

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 24.01.19 16:16

@lucenka :palec: :)
Jinak ja bych ho asi zabila… :lol:
Hodne stesti dal :kytka:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 24.01.19 16:17
@nostress píše:
Nebo jim řekni, že odcházíš, a klíč mají ve schránce. :D
:mrgreen: :mrgreen:
Enicka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 24.01.19 16:17

Já bych je tam taky nechala a šla pryč. :)

Payus
Kecalka 456 příspěvků 24.01.19 16:18

:D :D 8o ty blaho jsi husta :mrgreen: :cert: no budes je muset pustit tak jako tak :zed: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >