Žárlíte na své děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 17:46
Žárlíte na své děti?

Žárlení na děti se často skloňuje u mužů, když dává partnerka přednost svým dětem před jejich otcem, asi už se nad tím člověk ani moc nepozastaví. Ale co když žárlí na své děti máma? Máte to tak někdo?

Mám menstruaci, asi jsem přecitlivělá, protivná a naštvaná na celý svět, ale někdy na své dcery žárlím. Manžel je skvělý otec, naše holky miluje nade vše, stará se o ně, rozmazluje je i vychovává. A já jsem přeci dospělá a zvládnu se o sebe postarat sama. Někdy mě to prostě mrzí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
carola
Kelišová 7258 příspěvků 24.01.19 17:49
@Anonymní píše: Žárlení na děti se často skloňuje u mužů, když dává partnerka přednost svým dětem před jejich otcem, asi už se nad tím člověk ani moc nepozastaví. Ale co když žárlí na své děti máma? Máte to tak někdo?Mám menstruaci, asi jsem přecitlivělá, protivná a naštvaná na celý svět, ale někdy na své dcery žárlím. Manžel je skvělý otec, naše holky miluje nade vše, stará se o ně, rozmazluje je i vychovává. A já jsem přeci dospělá a zvládnu se o sebe postarat sama. Někdy mě to prostě mrzí.

Tak to ja bych nezarlila. Byla bych rada,ze mam chvilku pro sebe. Muj muz nas ma rad,ale uplne otec roku to neni. Jak muze,tak se radeji nekam zdekuje,protoze doma je prace.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 24.01.19 17:51

Musíš mít chlapa co bude rozmazlovat i tebe, pak není na co žárlit :mrgreen:

andelka83
Generální žvanilka 20514 příspěvků 24.01.19 17:52

Nezarlis na dcery,ale na čas a energii kterou jim manžel věnuje,a které by si měl nechat částečně i pro tebe. Což je správné a mělo by to tak být. Nejsi jen matka,ale i manželka,milenka, partnerka..a na to by chlap neměl zapomínat. Vztah a dobrý pocit nežijí ze vzduchu a nefungují samospádem. Musí se o to pečovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 17:53
@carola píše:
Tak to ja bych nezarlila. Byla bych rada,ze mam chvilku pro sebe. Muj muz nas ma rad,ale uplne otec roku to neni. Jak muze,tak se radeji nekam zdekuje,protoze doma je prace.

Chvilku pro sebe? O tom píšu kde? Jsem dost vytížená pracovně, péčí o dům, zájmovými kroužky dětí. Jen mám prostě pocit, že je můj muž ochotný udělat víc pro naše holky než pro mě.

Šarlota4
Extra třída :D 10440 příspěvků 24.01.19 17:54
@Anonymní píše:
Chvilku pro sebe? O tom píšu kde? Jsem dost vytížená pracovně, péčí o dům, zájmovými kroužky dětí. Jen mám prostě pocit, že je můj muž ochotný udělat víc pro naše holky než pro mě.

A tak by to mělo být.

Edit. ono se to špatně vyjadřuje. Je super, že jim je ochotný dát maximum, ne každej chlap to dokáže. Na druhou stranu by ses neměla cítit upozaděna, ale ta láska k tobě by měla být malinko jiná. Spíš bych se zaměřila na chování k tobě, než srovnávat tebe vs. vaše dcery.

Příspěvek upraven 24.01.19 v 17:56

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 24.01.19 17:55
@Anonymní píše:
Chvilku pro sebe? O tom píšu kde? Jsem dost vytížená pracovně, péčí o dům, zájmovými kroužky dětí. Jen mám prostě pocit, že je můj muž ochotný udělat víc pro naše holky než pro mě.

A to je špatně? Bys chtěla aby obskakoval tebe a na děti kašlal? To je úplně v pořádku že pro rodiče jsou děti na prvním místě :think:

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 24.01.19 17:56
@andelka83 píše:
Nezarlis na dcery,ale na čas a energii kterou jim manžel věnuje,a které by si měl nechat částečně i pro tebe. Což je správné a mělo by to tak být. Nejsi jen matka,ale i manželka,milenka, partnerka..a na to by chlap neměl zapomínat. Vztah a dobrý pocit nežijí ze vzduchu a nefungují samospádem. Musí se o to pečovat.

Ano, to jsou moje slova. Cítím to takhle a nejednou jsem to řekla nahlas. Jak se dnes zdá, marně.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 24.01.19 17:56
@Anonymní píše:

Ty o ni nikde nepises,ale ja bych si ji udelala. Takhle to myslim. Vsechny zeny,ktere maji male deti, jsou vytizene.

Bubla_Bučková
Kelišová 5150 příspěvků 24.01.19 17:57

Co že to? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 17:58
@Kriss Tina píše:
A to je špatně? Bys chtěla aby obskakoval tebe a na děti kašlal? To je úplně v pořádku že pro rodiče jsou děti na prvním místě :think:

A až začnou děti žít své vlastní životy?

carola
Kelišová 7258 příspěvků 24.01.19 18:01
@Anonymní píše:
A až začnou děti žít své vlastní životy?

Tak pak budete mit zase vic casu pro sebe. Tak to proste je.

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 24.01.19 18:02

vůbec, naopak, jsme ráda, že se dceři věnuje, líbí se mi jak na vánoce přemýšlí, coji koupí, já dostanu blbost :lol: ale u ní nad tím dumá a vybírá..na druhou stranu se věnuje i mě, já nevím jaká by musela být situace, abych žárlila, neumím si to dost dobře představit kvůli čemu, naopak mi dělá radost, když myslí na dceru a věnuje se jí..

toho času muž moc nemá, ale i tak jsem ráda, že pro ni si čas najde, my dva se vždy nějak potkáme i kdyby až někdy večer, většinou je třeba unavený, takže žádná velká zábava, umim si představit, kdyby svůj málo volný čas věnoval koníčkům a kamarádům na ukor nás, jakože by oni pro něj byli na prvním místě, což jak tak tady čtu, občas bývá, ale jinak ne..

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 24.01.19 18:02
@carola píše:
Tak pak budete mit zase vic casu pro sebe. Tak to proste je.

Pak jsou z rodičů dva naprosto cizí lidé.

Příspěvek upraven 24.01.19 v 18:03

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 24.01.19 18:03

@carola no tak to zas taky není ideální, aby pak nezjistili, že si nemají co říct bez dětí, že už spolu nežijí ale jen vedle sebe, čas na děti určitě, já zastávám, že i většinu času, ale musí tam být prostor i pro ten pár, ten vztah se musí neustále budovat a udržovat, jako nemít na mě partner vůbec čas, tak kam by to vedlo..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >