Železná svatba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NeonN
Generální žvanilka 24966 příspěvků 25.01.19 13:41
Železná svatba

Ahoj holky,
za chvíli nás s manželem čeká železná svatba. Vždy si dáváme dárky podle názvu svatby, ale letos jsem ztracená :mrgreen: než v zoufalství přepadnutí železářství, chci se zeptat zkušenějších či nápaditějšich, co by se dalo pořídit jako dárek??? :think: :nevim: budu ráda za užitečné tipy, díky, díky, díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 25.01.19 13:46

Ty jo o tom, že dáváš dárky z toho kovu, jsem ještě neslyšela :D co třeba železný džbán na pivo, takovy ten starožitný, vypadá to pěkně. Pokud se to teda vyrábí ze železa :oops: nebo ozdobný nůž na dopisy

Anik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 25.01.19 13:47

https://cs.medlicker.com/…yroci-svatby

koukni sem, máš tam tipy na každý rok

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 25.01.19 13:57

Nechala bych třeba vyrobit kovový stojánek/plaketku s vypálenými jmény nebo s příjmením. Určitě to někde na zakázku dělají. Dá se pověsit na dveře, fasádu nebo třeba postavit do chodbičky. :kytka:
EDIT: Dobře by tam vypadalo i to datum svatby. :D

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 25.01.19 14:04

Nebo mě napadla železná vázička s železnou růží, spojené dohromady s tím, že na okvětním plátku/listu by byly vaše/+jména dětí. Ale to už je asi hardcore :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10462 příspěvků 25.01.19 14:24

Jezka v kleci :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 25.01.19 14:24

Nůž. To mi přijde jako skvělý dárek pro chlapa. Třeba s nějakým pěkným koženým pouzdrem.

Ale zas záleží, jestli ocení spíš takhle praktickou věc, nebo jen něco dekoračního, jako třeba nějakou kovovou sošku atd. (a jestli je vůbec typ, který někdy používá někde v terénu nůž).

smutná máma
Kelišová 5151 příspěvků 48 inzerátů 25.01.19 14:28

po kolika letech je železná svatba, můžu se zeptat?

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 25.01.19 14:30
Popokatepetla
Závislačka 3244 příspěvků 25.01.19 14:35

šperk z chirurgické oceli, to je taky železo ne?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 25.01.19 14:39

Vinotéku - stojan na víno, kovaný.

Proximus
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 25.01.19 14:48
@NeonN píše:
Ahoj holky,
za chvíli nás s manželem čeká železná svatba. Vždy si dáváme dárky podle názvu svatby, ale letos jsem ztracená :mrgreen: než v zoufalství přepadnutí železářství, chci se zeptat zkušenějších či nápaditějšich, co by se dalo pořídit jako dárek??? :think: :nevim: budu ráda za užitečné tipy, díky, díky, díky :kytka:

Železné může být i auto. Třeba červené Ferari TestaRosa :thumbsup:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 25.01.19 15:28
@NeonN píše:
Ahoj holky,
za chvíli nás s manželem čeká železná svatba. Vždy si dáváme dárky podle názvu svatby, ale letos jsem ztracená :mrgreen: než v zoufalství přepadnutí železářství, chci se zeptat zkušenějších či nápaditějšich, co by se dalo pořídit jako dárek??? :think: :nevim: budu ráda za užitečné tipy, díky, díky, díky :kytka:

Rozhodně mu musíš dát podkovu, to se bez toho neobejde.. (myslím řetízek s podkovou)

Paoloska
Echt Kelišová 8190 příspěvků 25.01.19 15:30
@Anik píše:
https://cs.medlicker.com/…yroci-svatbykoukni sem, máš tam tipy na každý rok

Tak to mě pobavilo - 100 let výročí od svatby ;)

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 25.01.19 15:32
@Paoloska píše:
Tak to mě pobavilo - 100 let výročí od svatby ;)

třeba se jim to zdá tak dlouho.. Nebo je u nich ten Němec

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >