Jeden vztah celý život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:10
Jeden vztah celý život

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše názory. Myslíte si, že je možné, mít jeden vztah za celý život? Mám kamaráda, kterému je 24 let. Jeho přítelkyně je o dva roky mladší a jsou spolu 6 let…to znamená, že jemu bylo 18 a jí 16…jsou si sobě navzájem prvními partnery (i sexuálními). Kamarád o ní vždy mluvil moc krásně. Oba studují stejnou školu, poslední dva roky spolu bydlí. Prostě idilický vztah. Proto mi začalo být dost divné, když zhruba 10 měsíců dozadu začal kamarád říkat, že si píše s jinými, že ho napadlo, jaké by to bylo s jinou a o své přítelkyni už tak hezky nemluvil- najednou není tak chytrá, není sebevědomá…
Naprosto mě ale šokoval minulý týden, když mi řekl, že už 3 měsíce spí s jinou. Schází se pravidelně, občas jdou na kávu, na výlet, rozumí si, ona je chytrá, sebevědomá, krásná a mají prý skvělý sex. Zároveň ale pořád udržuje vztah se svojí přítelkyní. Když jsem se ptala, proč se s ní nerozejde, tak mi řekl, že jsou spolu přece dlouho a že ji má rád. Jako ženská tomu nerozumim, když cítím, že mi partner nevyhovuje natolik, že bych ho chtěla podvádět, tak to přece buď nějak vyřeším(na vztahu pracuji, komunikuji) nebo se rozejdu. Myslíte si, že pro muže je opravdu tak důležité, že měl jen jednu sexuální partnerku za život a potřebuje to „dohnat“? Nebo třeba s tou novou holčinou nejde jen o sex, ale on si to nedokáže nebo nechce připustit? Děkuju za vaše názory..:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 25.01.19 21:16

No je to klasickej srabík - ví, že by jí ublížil a není ochoten za to nést odpovědnost, nechce se vystavovat její bolestivé reakci, nedal by to … pohodlnej slaboch a taky pěknej sr…č.

Anna766
Hvězda diskuse 74185 příspěvků 25.01.19 21:18

Další prase v řadě.

Verun83
Echt Kelišová 9245 příspěvků 33 inzerátů 25.01.19 21:18

Je to srab. A neverim na lasku na cely zivot. Driv nebo pozdeji by to stejne prislo. I ona by si mela jeste neco uzit.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 25.01.19 21:19

Jo a k tvé otázce - podle mě je možné mít vztah na celý život, ale chce to před tím asi něco zažít, aby člověk věděl co mu vyhovuje, co hledat, co by naopak už nechtěl. Taky je velká výhoda, když si člověk vybere partnera ve zralejším věku, kdy zjistil kým je, srovnal si hodnoty, vyrovnal se sám se sebou a váží si sám sebe - z takové pozice podle mě jde najít partnera na celý život…

mrav
Generální žvanilka 22966 příspěvků 25.01.19 21:24

Já si naopak myslím, že láska na celý život existuje. Mají to tak naši sousedi, měla to tak moje žena. Já jsem před ní pár lásek měl. :mavam:

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 25.01.19 21:25

Hm nevim.. Je to prasak, ale trochu ho i chapu. Myslim, ze tamtu novou asi zacina mit i rad.

kačka121
Závislačka 3313 příspěvků 7 inzerátů 25.01.19 21:26

Ja jsem s manzelem od 16 jemu bylo 18 sex jsme meli oba poprve spolu jsme spolu uz pres 15 let mame dve male deti ze zacatku jsem byla pro nej naprosto dokonala a chytra ted uz jsem pry blba takze tak proste jednou tu ruzovt bryle upadnou a pak se teprve vidi podle me proste zkusil neco jineho co je ted uzasny ale zaroven si dela zadni vratka aby se mel kam vratit a nebo to je totalni ubozak a nedokaze se tomu postavit celem a poslat holku do haje ja jen doufam ze az mi jednou ten muj zahne tak bude snad chlap a rekne to rovnou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:26

@Aneta.Berg
Ano, tak jsem to myslela..:). Věřím na vztah na celý život, ale s tím, že si člověk něco užije před tím.
Zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:28

Zapomněla jsem říct, že on tvrdí, že mu to pomůže si uvědomit, jestli s ní má zůstat a nebo se rozejít…že třeba zjistí, že ji má strašně rád a nechce o ni přijít. Ale na to už by snad za 3 měsíce přišel, ne?

iiiv
Extra třída :D 11095 příspěvků 25.01.19 21:30
@Anonymní píše:
Zapomněla jsem říct, že on tvrdí, že mu to pomůže si uvědomit, jestli s ní má zůstat a nebo se rozejít…že třeba zjistí, že ji má strašně rád a nechce o ni přijít. Ale na to už by snad za 3 měsíce přišel, ne?

to zjistí, až o ní přijde

Eminka1
Kecalka 190 příspěvků 25.01.19 21:32

Myslim ze jeden vztah na cely zivot je sice vzacnost ale urcite jich par je. A kazdy takovy vztah ma hodne za sebou urcite si nemyslim ze by byl idylicky po celou delku trvani. Je to spousta let a zalezi na obou partnerech jak se s prekazky vyporadaji a jak to jejich vztahem otrese. Na vztahu musime neustale pracovat. Mit za sebou desitky let vztahu znamena hodne driny, kompromisu a zivotnich prekazek. A uprimne si myslim ze kazdy vztah si projde nakou formou nevery a pak zalezi na spouste faktoru jestli ten vztah vydrzi nebo zkonci.

Magdaleeena
Kelišová 5766 příspěvků 25.01.19 21:34

Za mě je to kombinace náhody - že se trefíš hledle napoprvé ve vztahu. A spousta tolerance plus oba musí chtít. Mí rodiče jsou spolu 50 let, vztah mají krásný i :lol: po té době, je to na nich vidět. A teď napíšu možná takový trochu dnes nemoderní spojení :lol: - oni říkají, že čím jsou spolu déle, tím více si váží/oceňují/po­važují, že se „mají“. A nejsou jediní. Takže jde to. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:36

@Eminka1
Takže věříš tomu, že on ji třeba ještě půl roku bude nevěrný, pak to skončí a vztah pojede vesele dál? Přítelkyně se to nikdy nedozví, jednou se vezmou, budou mít děti a na tohle se v podstatě „zapomene“? Já neříkám, kdyby jednou někde v opilosti ulítnul…ale čtvrt roku v podstatě udržovat paralelní vztah, to mi přijdé hrozné..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:38

@Magdaleeena
Já to spíš myslím tak, jestli si myslíš, že je možné, aby spolu dál zůstali, když on čtvrt roku udržuje v podstatě paralelní vztah. Já jsem asi staromódní, ale přijde mi to hrozné. Ta představa, že jsem na místě jeho partnerky a třeba nikdy nezjistím, že mi delší dobu byl něvěrný s jednou jinou ženou..:/. Je to můj kamarád, ale v tomhle mě tedy zklamal..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >