Kolik času spolu trávíte? Když spolu nebydlíte.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:15
Kolik casu spolu travite? Kdyz spolu nebydlite.

Ahoj, zajimalo by mne, kolik casu travite s partnerem, kdyz s nim jeste nebydlite. Sice jsme ze stejneho mesta, ale treba tento tyden jsme se videli jen jednou a to pres noc. Cely tyden pritel litá z prace pozde, doma se jen naji a pak zase spěchá pryc, za dalsi „praci“ / „konickem“. Minuly tyden jsme se zase videli temer kazdy den. Bavily jsme se na tohle tema s kamaradkou, která si tukala na čelo s tim, ze by ji teda tohle vubec nevyhovovalo. Jenze ono je to tak, ze tento tyden to nemohl ani jeden z nas ovlivnit. :) A je fajn mit dost volného casu pro sebe. Ano, je to individuální. Jen by me zajimalo, jak to maji ostatní. Diky a hezky zbytek vikendu.

Reakce:
Teris195
Stálice 78 příspěvků 26.01.19 22:19

Já když jsem s přítelem nebydlela, tak jsme měli taky týden, kdy jsme se viděli třeba jen jednou a v podstatě taky jen na noc, jindy jsme se viděli třeba 3× týdně. Oba děláme na směny. Když se sešlo víc těch týdnů, kdy jsme se viděli minimálně, tak už mě to štvalo, ale zase jsem měla dost času na své věci, takže to podle mě tak hrozné není :palec:

dedrichov
Závislačka 3236 příspěvků 26.01.19 22:23

Před lety jsme se vídali o víkendech, dělilo nás 200km. Jeden týden já, další on. Trvalo to takto rok a půl, pak jsem se přestěhovala. Letos bude 10 let od svatby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:23

Taky si říkám, že se kvůli tomu nezbori svět. Jako ano, chybi mi, ale na to, abychom si „lezli na nervy“ mame jeste cely zivot. :D U nas to je teda tak, že si treba vylozene ani nejak extra nepiseme. Nebo jako ano, ale sem tam prohodime nejakou zprávu, jinak nic. Ono pak je alespon co si říct.

Aspera
Generální žvanilka 21647 příspěvků 26.01.19 22:25

My jsme se ze začátku vídali denně a pak jsme měli dva roky, kdy pouze o víkendech. Dalo se to vydržet, ale byla jsem ráda, že to skončilo a sestěhovali jsme se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:26
@Aspera píše:
My jsme se ze začátku vídali denně a pak jsme měli dva roky, kdy pouze o víkendech. Dalo se to vydržet, ale byla jsem ráda, že to skončilo a sestěhovali jsme se.

Smim vedet, proc pouze o vikendech? To dobrovolně nebo nedobrovolně?

Aspera
Generální žvanilka 21647 příspěvků 26.01.19 22:27
@Anonymní píše:
Smim vedet, proc pouze o vikendech? To dobrovolně nebo nedobrovolně?

Přítel už dokončil školu a já ještě studovala takže nás dělilo přes týden 100km o víkendu jsme se navštěvovali na střídačku to bylo 160km.

Ginella
Kecalka 180 příspěvků 26.01.19 22:29

My když jsme spolu ještě nebydleli, tak jsme se i tak viděli každý den. :) Kromě týdne, kdy měl přítel odpolední, to jsme se pak viděli jen o víkendu.

Azeretereza
Závislačka 2590 příspěvků 26.01.19 22:33

Jak kdy, prumerne tak 2× tydne. O vikendu mame kazdej svoje aktivity, v tydnu hodne pracuje. Jsme spolu kdyz to jde, kdyz se nevidime, tak si vetsinou aspon obden zavolame. Nemame s tim problem ani jeden, oba potrebujeme svuj prostor, abysme si nelezli brzo na nervy :mrgreen: Jsme spolu zatim kratce.

Edit - pritel teda neni ze stejnyho mesta. Pracuje ve meste, kde ja bydlim, ale on bydli jinde.

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 26.01.19 22:40

Vídali jsme se denně ,ale oba nás štvalo že jsme museli na noc jinam, vydrželi jsme to půl roku pak jsme se sestěhovali ,už to bude 8let a to mi bylo 17 :oops:

PupuP
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.01.19 22:45

O vikendu… celych prvnich 6 let. Me to nevadilo a ani jsme si moc nepsali. Ted spolu sice bydlime ale defacto jsme spolu jeste mene, ja chodim z prace pozde a na vikendy jezdime za rodici kazdy zvlast..

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 26.01.19 23:26

S bývalým jsme byli taky ze stejného města a viděli jsme se 1-2× týdně a hrůza, vyzvedl mě v 7 večer po práci a defakto jsme se jen najedli, koukli na film a šli spát :D Se současným jsme se vídali každý den/ob den alespoň na ty 2-3 hoďky

Serenna
Kecalka 212 příspěvků 27.01.19 00:07

S bývalými jsem se vídala o víkendech, někdy třeba prodloužený víkend když to šlo, a většinu svátků (na Vánoce jsme spolu byli třeba týden v kuse, atp.) Když měl jeden z nás víc učení nebo práce, tak jsme se viděli třeba i jeden víkend za 2 týdny.

Tahle frekvence mi naprosto vyhovovala.

EDIT: S tím druhým bývalým jsme se po roce vztahu sestěhovali, což bylo peklo. Ale aspoň jsem poznala, co je zač. Od té doby mám ale ke spolubydlení značnou nedůvěru.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 09:32

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 00:10

Od té chvíle, kdy jsme spolu začali chodit, tak jsme spolu byli celé dny - pracovali jsme spolu. V práci jsme spolu i přespávali, většinou. Byla jsem doma jen když jsme měli náhodou volno. Přistěhovala jsem se k němu asi po měsíci a půl. Já nejsem typ na randění, hrozně mi chyběl. Ale byli jsme tenkrát mladí ;)

iwinek
Kecalka 206 příspěvků 27.01.19 07:58

S manželem jsem několik prvních let měli víkendový vztah… Já škola, on práce. Po 4 letech a půl roku před svatbou jsem spolu teprve začali bydlet a byli spolu denně…jasně vzájemně jsem si chyběli, ale přežili jsem to a šlo to taky. naopak zvyknout si s ním být pak každý den a nemít úplně to volnost bylo těžší :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >