Partnerova lež o vyvrcholení

20
20.1.18 11:19

Partnerova lež ,,ejakulace"

Zdravím všechny členky emimino.

Mám takový dotaz.
S partnerem jsem cca měsíc, a vždy když příjde na jeho,,udělání" Tak nic z něho nevyleze. Problém je v tom, že mi lže že se udělal, ale opak je pravdou. Dříve bral steroidy kvůli zranění ramene.. Myslíte, že by mohl mít stále tendence brát steroidy, či to na něm zanechalo známky?

Děkuji moc Frenny. :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25477
20.1.18 11:26

8o sorry holka ale ty se musíš chlapa ptát jestli se udělal? to jako fakt sama nepoznáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:30

Poté, co ho vždy vytáhl a já jsem na sobě nic neměla tak mi to přišlo fakt divné. Tak jsem se ho zeptala co je za problém.
To je vše :palec:
Bohužel se mi odpovědi moc nedostalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17307
20.1.18 11:32

Nemusí lhát. Ano je možné, že má orgasmus, aniž by byla viditelná ejakulace. Dokonce to se steroidy nemusí mít žádnou souvislost. Takže ho neházejte přes palubu, nejspíš bude pravda, co říká.
Nepíšete, v jaké situaci to bylo. Aby se to dalo takhle napsat (že ne) tak je ideální orgasmus při vzájemné masturbaci. A když tedy ne, pak k diagnostice (bude se ptát doktor) další okolnosti. Jestli aspoň pár kapek při depleci (ochabnutí) a pak jestli se sperma vyskytne v moči (tak hodinu před akcí hodně pít a těsně před vypráznit a pak po a sledovat).
Také to dělají některé léky, tak se taktně (!) optejte. :mavam:
edit: upps, už mě někdo trochu předběhl. :)

Příspěvek upraven 20.01.18 v 11:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9955
20.1.18 11:34

@Frenny Tak můžete to mít zpoustu důvodů..

Buď s tím prostě má problém tak bych zkusila nějáké léky.
A nebo má milenku a má sex s ní a pak už se bohužel nemůže udělat s tebou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:35
@M_Vladim píše:
Nemusí lhát. Ano je možné, že má orgasmus, aniž by byla viditelná ejakulace. Dokonce to se steroidy nemusí mít žádnou souvislost. Takže ho neházejte přes palubu, nejspíš bude pravda, co říká.
Nepíšete, v jaké situaci to bylo. Aby se to dalo takhle napsat (že ne) tak je ideální orgasmus při vzájemné masturbaci. A když tedy ne, pak k diagnostice (bude se ptát doktor) další okolnosti. Jestli aspoň pár kapek při depleci (ochabnutí) a pak jestli se sperma vyskytne v moči (tak hodinu před akcí hodně pít a těsně před vypráznit a pak po a sledovat).
Také to dělají některé léky, tak se taktně (!) optejte. :mavam:
edit: upps, už mě někdo trochu předběhl. :)Příspěvek upraven 20.01.18 v 11:35

Děkuji.
Jen se mi toto nikdy nestalo. Tak jsem z toho trošku zoufalá. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:37
@Petruna21 píše:
@Frenny Tak můžete to mít zpoustu důvodů..Buď s tím prostě má problém tak bych zkusila nějáké léky.
A nebo má milenku a má sex s ní a pak už se bohužel nemůže udělat s tebou :think:

Milenku určitě nemá. Na to nemá čas :roll:
Jsme spolu krátkou dobu, ale i tak je to zvláštní. Je jako kdyby uzavřený sám do sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17307
20.1.18 11:37
@Petruna21 píše:
@Frenny Tak můžete to mít zpoustu důvodů..Buď s tím prostě má problém tak bych zkusila nějáké léky.
A nebo má milenku a má sex s ní a pak už se bohužel nemůže udělat s tebou :think:

Já bych žádné extra experimenty (s léky) rozhodně nedoporučoval! Ani to podezření (milenka) není na místě - nemusel by stříkat jak lázeňský gejzír, ale něco by určitě bylo. :think:
edit:To stáhnutí do sebe může být dané právě timhle problémem :think:
Rozhodně bych zkusil ty masturbační hrátky, tím se nic nezkazí. Ale musíte ho zapojit do hry, aby to bylo oboustranné, jinak to možná může považovat za „zkoušení před tabulí“ a to teda rozhodně není z žádného pohledu nic moc. 8)

Příspěvek upraven 20.01.18 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10505
20.1.18 11:39

Treba se boji, abys neotehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9955
20.1.18 11:41

@Frenny No je to divné :think: a je divné že ti ani nic neřekne prostě když se ho na to zeptáš i kdyby řekl že má prostě problém tak by jsi to vzala lépe než aby tvrdil že se udělal :roll:.

@M_Vladim To ovšem myslela jsem že by šel k doktorovi a ten by mu třeba nějáké léky, vitamíny nebo prostě něco takové předepsal nebo by zjistil třeba příčinu. Ale to tady můžeme debatovat jak chceme ani jeden z nás neví co má na problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:42
@karkarka píše:
Treba se boji, abys neotehotnela.

Ano. To neříkám, že ne.
Co to takto udělal cca po 6 tak jsem se ho zeptala co je za problém. Jestli je něco semnou, a proč se neudělal. Tvrdil, že semnou nic není, a že se udělal. Kuknu na sebe a jsem čistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7666
20.1.18 11:44

@Frenny Tak se udělal dovnitř, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:46
@Levandulina píše:
@Frenny Tak se udělal dovnitř, ne?

Ne.
Těžko se to popisuje. Dělal tak, že byl u konce. Vytáhl ho jako kdyby se udělal ven, a také mi to tak tvrdil. Nedovolil by dovnitř :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17307
20.1.18 11:47
@Frenny píše:
Ano. To neříkám, že ne.
Co to takto udělal cca po 6 tak jsem se ho zeptala co je za problém. Jestli je něco semnou, a proč se neudělal. Tvrdil, že semnou nic není, a že se udělal. Kuknu na sebe a jsem čistá.

:palec:
Múže být. Ale ani tak není jednoduché zadržet ejakulaci beze stop.
Rozhodně musí mít pocit, že stojíte při něm, že mu kryjete záda, ne že proti němu a zpovídáte… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
20.1.18 11:50
@M_Vladim píše: :palec:
Múže být. Ale ani tak není jednoduché zadržet ejakulaci beze stop.
Rozhodně musí mít pocit, že stojíte při něm, že mu kryjete záda, ne že proti němu a zpovídáte… ;)

V žádném případě jsem ho nezpovídala.
Opatrně jsem se ho zeptala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat