Partnerovi ode mne nechutná?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mama67
Kecalka 204 příspěvků 16.11.18 10:53
Partnerovi ode mne nechutná?

Ahojky, musím si postěžovat :D partner už mě sejri s tím, jak je věčně nespokojený s jídlem, které mu naserviruju. Nikdy nic neocení, hodně peču koláče, buchty, rolady, vaření mě baví a zatím mě vždy všichni chválili i ženský, dělám dorty, sladký i slaný ale nic mu není asi dost dobrý ke všemu má nějaký výhrady a mě už bouchly saze a řekla jsem mu, ať si teda námaze chleba, když to není podle jeho představ. Všichni chlapi před ním se olizovali a chválili mě a on má furt vyhrady. Jeho máma mě v kuchyni vychvaluje do nebes a on uz je raději ticho, protože už ví že kdyby zase rypal, tak vyletim :) Já nejsem 20leta holka, která by vařila první rok…myslim, že vařit celkem umím aspoň co se klasiky týče. Detem také chutná. Jen přítel to ohodnotí stylem hmmm dobrý, ale babička dělala stejně nejlepší.. nebo udělám dort s krémem který se dává do košíčků a jemu to nejede ale kupovaný to sni. Br kaše taky problém, pritom dělám stejnou jako jeho máma a ta je samozřejmě výborná :D jako celá rodina si o de mne nechává péct a on jedinej to kritizuje, že ten a ta to delali lepší. Udělám rajskou a ejhle problem, že vařím omáčku z masa z vývaru, že maso nepecu v troubě a omáčku nedělám jen z protlaku a vody.. no asi ho brzy vezmu pánvičkou po hlavě :mrgreen: uff, je mi lépe když jsem si postezovala :lol:,máte s tímto někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
leonkas
Povídálka 17 příspěvků 16.11.18 10:56

nasrat, at se jde napast

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 16.11.18 10:56

Tak až bude příště frfňat, tak mu seber plný talíř z podnosu a vyhod to do hajzlu. příště si to rozmyslí. Nevařila bych pro něj. :nevim: Samozřejmě taky dělám jídla pro dceru, který manžel nemá rád, ale ofrňovat se nad vším, když vařím to co mu chutná - to teda ne.

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 16.11.18 10:58

Nemám, neb když manžel neco co uvarim nechce (třeba dynovou polévku), tak si uvaří alternativu sám. Přestala bych mu nandavat a ať si buď vezme sám a podekuje nebo ať si sezene k jídlu co chce

Anna85
Kecalka 373 příspěvků 16.11.18 10:59

Jen at si namaze ten chleba, kdyz bude z toho vic ukojeny nez z dobreho jídla :)

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 16.11.18 11:00

Ne, můj chlap ode mě sní všechno, prej na svůj věk vařím neuvěřitelně :mrgreen: dokonce i jeho jinak nároční rodiče, říkali že málokde se najedli tak dobře jako u mě :) ale třeba ex nad vším ohrnoval nos, to si pak člověk připadal jako by servíroval hnůj :zed: řekla bych mu ať si vaří sám když si myslí že to zvládne líp :mavam:

Festa
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 11:00

Ty blaho, tak to by si na me chlap zkusil jednou max dvakrat a pak uz by ode me nedostal ani namazanej chleba :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 11:04

rikam nasrat, rozmazat, zahodit, nevarit

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 16.11.18 11:06

Nechápu, proč mu ještě podstrojuješ. On má ručičky, může si ten chleba klidně namazat, když mu nechutná s full servisem od tebe.

iziwolvie
Kecalka 395 příspěvků 16.11.18 11:08

Hehe, to mi připomíná mého taťku. On teda uvařené jídlo nekritizuje, ale když se ho někdo zeptá, jaké bylo, tak nejlepší pochvala je - ale, jo dobrý a nebo dalo se to jíst. :mrgreen:

toma0105
Kecalka 123 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 11:09
@Festa píše:
Ty blaho, tak to by si na me chlap zkusil jednou max dvakrat a pak uz by ode me nedostal ani namazanej chleba :think:

Přesně tak… :palec: :palec: :palec:

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 16.11.18 11:10

@mama67 Večeři máš v kuchařce na straně 115 :mrgreen: Snad ho to trkne že ty jeho řeči jsou děsný, pokud ne, tak bych pro něj prostě nevařila. Atˇsi tedy uvaří podle sebe :nevim:

smajlik345
Kecalka 488 příspěvků 16.11.18 11:14

@mama67 nechutná tak si uvař sám. Takovému bych nevařila, nemusí být pochvala, ale kritizovat taky ne. Když sám vařit neumí

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 16.11.18 11:16

Nemám. Manzelovi chutná.

debra.morgan
Závislačka 4149 příspěvků 16.11.18 11:16

neznám, vařit jsem začala až ve 20 letech, když jsem se odstehovala od rodičů, mamka nikdy pomoct v kuchyni nechtěla ( a ja taky nenavidim, když mi někdo chce pomahat vařit, asi to mam po ni :P ), takže jsem z domu uměla snad jen palačinky..... manžel nikdy neřekl půl slova, vše snědl, ale je fakt, že jsem nikdy neuvařila nic, co by byl totalni pruser, vařim tak normálně, zlatý střed… což ale není tvůj případ…takže bych prostě vařila pro sebe a děti a on at si udělá něco sám, když se mu to nelíbí :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >