Pás do auta BesafeBelt

31
16.10.08 15:33

Pás do auta BesafeBelt

Ahojte maminky,
potřebovala bych poradit. Máte některá zkušenosti s pásem do auta pro těhotné BesafeBelt? Jsem těhotná a zvažuji zda si jej pořídit. Mám fabii a spodní pás mi neustále vyjíždí na bříško.
Myslíte, že je dobré si jej pořídit nebo jsou to vyhozené peníze?
Předem moc děkuji.
Hopinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5284
16.10.08 15:42

Ahoj Hopinko,

já jsem si ho pořídila, jezdím poměrně dost autem, a nechtěla jsem nic riskovat. Dá se říct, že už mi jednou pomohl, jela jsem celkem rychle na přehledném úseku a do cesty mi skočila srnka. Normálně bych ten spodní pás měla zařezaný v břichu, takže já mám pro BeSafeBelt jenom slova chvály.
Taky mám Fabiu, systém přichycení je naprosto jednoduchý a nejsou to vyhozené peníze.
Jo a kupovala jsem ho cca před měsícem, asi dva týdny poté, co jsem zjistila, že jsem těhotná.

Toť můj názor :wink: Snad ti nějak pomůže.

Ahoj, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
16.10.08 16:09

Ahojky, já mám těhotenský pás do auta do 4-5. měsíce a jsem za něj vysloveně vděčná a peněz ani trochu nelituju. Normální pás mě moc dřel do bříška, a pak už to bylo nesnesitelný. Navíc jsem prcek, takže jsem se fakt bála, že bych prckovi ublížila. Jezdíme hodně často, pás vlastně ani nevyndáváme z auta a já se cítím mnohem víc klidně při každé cestě. :D Takže vážně těhle peněz nelituju. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
16.10.08 16:09

Omlouvám se, má tam samozřejmě být od 4.-5. měsíce-upsala se mi trošilinku ruka. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
16.10.08 18:53

taky sem ho měla a vůbec sem nelitovala, bylo to pohodlné. A koupila sem ho na MMB z druhý ruky a vůbec to nebylo znát byl jak nový

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1955
16.10.08 20:27

Ahojky,taky jsem ho měla a jen chvála.Jezdím denně a jezdila jsem až do porodu a myslím,že mi kolikrát moooc pomohl.Také to řízení bylo pohodlnější,nemusela jsem si pás stále posunovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
17.10.08 15:36

Ahojky taky ho mám, půjčený, ale určitě bych si ho koupila. Nejde jen o pohodlí, jako spíš o to, že když náhodou dojde na použití pásů, tohle udělátko ti spodní část pásu stáhne mezi nohy a děloha není ohrožená. No po pravdě - ke konci těhotenství, když už nebudeš tak ohebná, se pod tím zadkem blbě hledá a ještě hůř zapíná, ale i tak jsem moc ráda, že ho mám. Jen upozorňuju na to, že je nutné jo opravdu vzadu za sedadlem dobře upnout podle návodu, jinak při nárazu povolí a nemá to tu správnou funkci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.12 16:46

Děkuji za rady, taky uvažuji že si ho pořídím, pracovně hodně cestuji tak aby bylo miminko v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.12 16:52

Mě ho pořídil přítel, aby si byl jistý, že kdyby něco, tak to pomůže… cena je dost vysoká, ale co už.) určitě se to vyplatí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama