Pásový opar? Ekzém?streptokok?

14.6.15 18:27

Pásový opar? Ekzém?streptokok?

Zdravím? Nevíte někdo co to mám? Zítra letim k doktorovi ale pro info…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
14.6.15 18:34

Tak pásový opar jsem měla jednou a na zádech, ale toto? Spíš to vypadá na najkou alergii, nebo vyrážku. Kdy se ti to vytvořilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
14.6.15 18:36

Mladej povídá, že je to akné, on tím trpí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 18:41

@chipsa začalo to ve středu a rozléza se mi to na ruce, nohy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 18:42

@chipsa já na to nikdy netrpěla..že by to začalo až už mám 23? Je to možné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16369
14.6.15 18:44

@labilniveverka Ve středu? Tak to bych už v pátek byla u doktora. Akne by asi nezačalo takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 18:46

Napiš co nejvíc info… Třeba jestli to bolí, svědí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
14.6.15 18:50

Nejsou to puchýřky naplněné tekutinou, ze kterých po prasknutí ta tekutina teče a zůstává kolem krusta? Kdyby ano, tak by to mohlo být i impetigo. Tomu by odpovídalo i to, že se to šíří všude možně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
14.6.15 18:54

Bolí to? přítel měl pásový opar a nejdřív ho začal šíleně bolet celý bok od podpaží až ke kyčli, nemohl ležet, sedět, nic. jen celou noc čučel z okna protože nemohl spát. až další den mu vyrazil na zadku, takový shluk malých jakoby puchýřků. ono to napadá nervy, takže bolí i jinde než jen v místě kde je viditelná vyrážka. bohužel jsem na pc kde se mi neukáže fotka, ale pokud to máte nějak na větší části těla, opar to asi nebude. nemůže to být alergie? třeba převitamínování v kombinaci se sluníčkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
14.6.15 19:03
@labilniveverka píše:
@chipsa začalo to ve středu a rozléza se mi to na ruce, nohy..

Tak to raší rychle. Pásový opar se nejčastěji tvoří na zádech, jsou to puchýřky. Já to měla, svědí to jako čert a je to infekční. Trpíš exémy? Taky občas mívám vyrážky, ale menší :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
14.6.15 19:10

Měla jsi v dětství neštovice? Podle toho rozlézání a rychlosti by to mohl být njaký svrab. Však uvidíš, co řekne doktorka, snad to není nic infekčního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
14.6.15 19:25

@labilniveverka Podle výskytu vyrážky by to mohlo být i „HFMD“ (Coxsackievirus) - Hand Foot Mouth Disease, pokud je to ono, tak by to mělo do 10 dnů přejít, ale pozor, je to infekční!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
15.6.15 05:54

@labilniveverka covece to jsou oci, jak kolousek bambi :-) zdrava ses asi moc hezka holka.

souhlasim s @krakatice, mozna „ruka noha usta“, ale k doktorovi zajdi - pupinky a jeste po internetu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama