Pastelky jako dárek pro neteř - 6 let

1488
20.3.16 11:36

Pastelky jako dárek pro neteř - 6 let

Milé maminky, mám na vás, konkrétní dotaz. Moje 6 letá příbuzná bude mít brzy narozeniny, a velmi ráda a hezky kreslí. Chtěla bych jí k narozkám koupit nějaké pěkné pastelky, třeba s efektem (akvarel, stínování..), ale na trhu je toho spousta, malé děti nemám, takže nevím, od čeho se tak odpíchnout. Ideální by byl nákup přes e-shop, cenový limit tak +- 500, Kč (dostane ještě jiný dárek). Díky za všechna typy a nápady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5738
20.3.16 11:49

Já moc ráda kreslím s akvarelovými pastelkami od kooh-i-nor mají syté barvy a nemusí se na ně tlačit. Pokud jde o cenu, prodávají různě velké sady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6680
20.3.16 12:05

@ropucha 02 Ja jsem ted kupovala sadu Magic od Kohinoor za cca 450,–v plechove darkove krabicce. Pastelky jsou duhove, trojboke a siroke. Vsechny deti s nimi rady kresli. tyto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
20.3.16 12:08
@Heivka píše:
Já moc ráda kreslím s akvarelovými pastelkami od kooh-i-nor mají syté barvy a nemusí se na ně tlačit. Pokud jde o cenu, prodávají různě velké sady :palec:

ty jsou fakt perfektni :-) taky mame.

• Nahlásit
  • Citovat
3423
20.3.16 15:10
@ropucha 02 píše:
Milé maminky, mám na vás, konkrétní dotaz. Moje 6 letá příbuzná bude mít brzy narozeniny, a velmi ráda a hezky kreslí. Chtěla bych jí k narozkám koupit nějaké pěkné pastelky, třeba s efektem (akvarel, stínování..), ale na trhu je toho spousta, malé děti nemám, takže nevím, od čeho se tak odpíchnout. Ideální by byl nákup přes e-shop, cenový limit tak +- 500, Kč (dostane ještě jiný dárek). Díky za všechna typy a nápady.

Doporučuji určitě od Koh-i-noor, jinak není záruka kvality. My máme magické http://www.hrst.cz/…r-magic-23-1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.3.16 15:13

My ještě nemáme školačku, ale co vím, tak u nás jsou povinné ve škole progresky. Tyhle jsou navíc akvarelové http://www.papirnictvipavlik.cz/…gresso-8784/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
20.3.16 20:55

Za mně taky Magic od Kohinoor duhové…

1. jsou duhové
  2. troj hraný tvar pro dobrédržení
  3. mám už 3 sadu a nikdy se mi nezlomila tuha

dobré jsou i zmizíkové fixi… ty u nás právě vedou…mám dvě výtvarnice

• Nahlásit
  • Citovat