Pavouk v posteli

28
12.7.21 09:54

Pavouk v posteli

Ahoj ve spolek :kytka:
Od mala se štítím pavouků, naučila jsem se s tím žít, ze občas nějakého potkám…Teď pár let žiji s manželem v rodinném domě, kde je to teda očistec :D :zed: pavouky vidím téměř celý den a aby toho nebylo málo, lezou po zemi, když třeba cvičím na podlaze, spouští se ze stropu na kuchyňskou linku, když vařím. A dnes už po mě lezl i v posteli :zed: :zed: :zed: což byla moje smrt. :poblion: manžel mě moc nepodporuje a říká, že to přehánim…Mě je vždycky úplně blbě, celá ztuhnu a nemůžu ani dýchat. Srdce mám až v krku…Poradíte mi prosím, jak můžu doma snížit jejich počty? Někde jsem četla, že je dobrý postřik z octa nebo z máty :think: potom ještě kaštany na parapety. :nevim: Tak předem díky a pěkný den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
12.7.21 09:57

Mě to chytá kočka :mrgreen: jinak nevím, vysavam ty pavučiny :think: no stává se málo že by mi tu něco lezli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21480

Začni je bez milosti zabíjet a ono jich ubyde. Taky jsme tu měli pár stovek skorosklípkanů a už tu není skoro nic. Výbornej je biokill, ten působí ještě nějakou dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22454

Likvidovat ty co vidíš, aby se nemnozili. Nam je žral pes, když sem nějakého ukázala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 09:59

Mam to podobne. Prez zimu byli pavouci zalezli, ale ted jen vysavam a vysavam. Je mi z nich zle, vynest nebo zabit dokazu jen opravdu male, z vetsich panikarim. Manzel to moc nechape. Zkousela jsem levanduli, matu a nepomohlo to.

• Citovat
  • Nahlásit
1226
12.7.21 09:59

Hele mám to úplně samy. Já nejsem schopná pavouka ani zabít, všechno se ve mě sevře a zmůžu se akorát na to, že začnu hystericky ječet. Máme teda taky barák, ale naštěstí tolik jich tu nemáme a nebo jsou dobře schovaný, nejhorší to je po létě, když se začnou stahovat do baráku. Jinak bohužel typ, někde jsem slyšela o levanduli, ale zkušenost nemám. Takže si ráda taky počkám na rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:02

Tak to klobouček dolů, že na ně sahnes :potlesk: :potlesk: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:03

@Banane18 ach jo, ta nase cicina je úplně ignoruje 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:05

@Oliverka28 úplně rozumím…Mě třeba dělá problém i to, že bych ho měla vysát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:06

@Kriss Tina tak to je je úžasný výcvik 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:06

@Janli pár stovek :o taky mazec…Díky za tip, vyzkouším!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
12.7.21 10:07

Zavolej si odborníka…
Nám vystříkal celý dům a už jsem rok žádného pavouka u nás neviděla….
Efekt to má mít 1 rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.7.21 10:09

@Markéta188 tak to je taky mazec 8o tak jo, to zkusím :potlesk: :palec: díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
12.7.21 10:09

Mám ten samý problém, u nás se jich je všemu ještě bojí děti. A letos jich je doma fakt hromada, snad kvůli tomu vlhku :nevim: ja je bez milosti zabíjím hadrem, vysát je py o ničemu, protože jsou schopni vylézt ven. Nesnáším je, obludy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.21 10:11

Nám to žere pes, ale za mě sítě do oken a do dveří, utěsnit průlez na půdu. Vysát všechny pavučiny a pavouky co uvidíš a celý barák vyšplíchat. Ideálně na 2×-poprvé zabiješ o dospěláky a podruhé ty co se mezi aplikacema stihli vylíhnout. Já volala v bývalým kanclu deratizaci, protože se mi dělalo špatně i z té představy, že tam mezi něma lezu se sprejem a snažím se je trefit :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Příspěvek upraven 12.07.21 v 10:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat