Štěňátka roztržené zubem. Sos radu ať neumře

Anonymní
9.7.21 19:24

Štěňátka roztrzene zubem. Sos radu ať neumre

Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2583
9.7.21 19:25

Je to smutný ale radši bych dala na radu veterináře to štěňátko musí hrozně trpět… A musí ho to bolet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.7.21 19:26

HNED na veterinu a nakazat bojovat o zivot za kazdou cenu, co chces jako vyresit tady???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
9.7.21 19:27

V tonhle případě bych poslechla veterináře, rozumí tomu určitě líp. To štěně se musí neskutečně trápit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1307
9.7.21 19:28

Já bych tedy jela na veterinu a trvala na ošetření. Snad by to šlo vyčistit a zašít? Pokud by to přesto nedopadlo dobře, budete vědět, že jste udělali maximum. Pije aspoň chudatko?
Plus tedy, pokud by mi to, co píšeš řekl vet, ke kterému bych měla opravdu důvěru, asi bych s těžkým srdcem poslechla. :,(

Příspěvek upraven 09.07.21 v 19:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24450
9.7.21 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.

nechat uspat, a hned, toto je týrání zvířat :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
9.7.21 19:35

A je to vůbec od zubu? Není to nějaký rozštěp spíš? Vite určitě, že to udělala fena? Moc se mi to nezdá, rána je velká, vypadá spíš jako vrozená, nebo řezná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
9.7.21 19:38

Bože, víš jak to zvíře trpí? Přestaňte ho tyrat. V takovémhle případě je opravdu lepší štěně utratit. Ihned!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5323
9.7.21 19:40

Tak s ním někam zajeď, ať ho ošetří. Ale nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
9.7.21 19:42

Lepší je ho nechat uspat než nechat pomalu v bolestech umírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
9.7.21 19:45

Veterinar po telefonu??
Vezmi ho, odvez ho tam, nech si poradne vysvetlit co mu je a podle toho jednej, hned!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31767
9.7.21 19:46

Ty kráso, stát se to mně tak valím hned na veterinu. I kdybych si měla zavolat taxík a jet x km. A neptala bych se twl na emiminu co dělat. :zed:

Příspěvek upraven 09.07.21 v 21:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31767
9.7.21 19:47

Anebo ať veterinář dojede. U nás takhle fungují :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
9.7.21 19:48

Určitě bych nic neřešila s doktorem po telefonu. A v žádném případě bych nečekala na rady na této diskuzi. OKAMŽITĚ UHÁNĚJ NA VETERINU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53558
9.7.21 19:49

Chudák zvíře :? Bud jsi to měla řešit ihned na veterině at to řeší nebo uspí. vypadá to strašně, bez pomoci bez šance jen umře v bolestech :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat