Štěňátka roztržené zubem. Sos radu ať neumře

Anonymní
9.7.21 19:24

Štěňátka roztrzene zubem. Sos radu ať neumre

Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2690
9.7.21 19:25

Je to smutný ale radši bych dala na radu veterináře to štěňátko musí hrozně trpět… A musí ho to bolet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1977
9.7.21 19:26

HNED na veterinu a nakazat bojovat o zivot za kazdou cenu, co chces jako vyresit tady???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1378
9.7.21 19:27

V tonhle případě bych poslechla veterináře, rozumí tomu určitě líp. To štěně se musí neskutečně trápit :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
9.7.21 19:28

Já bych tedy jela na veterinu a trvala na ošetření. Snad by to šlo vyčistit a zašít? Pokud by to přesto nedopadlo dobře, budete vědět, že jste udělali maximum. Pije aspoň chudatko?
Plus tedy, pokud by mi to, co píšeš řekl vet, ke kterému bych měla opravdu důvěru, asi bych s těžkým srdcem poslechla. :,(

Příspěvek upraven 09.07.21 v 19:30

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77459
9.7.21 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.

nechat uspat, a hned, toto je týrání zvířat :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1129
9.7.21 19:35

A je to vůbec od zubu? Není to nějaký rozštěp spíš? Vite určitě, že to udělala fena? Moc se mi to nezdá, rána je velká, vypadá spíš jako vrozená, nebo řezná :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
9.7.21 19:38

Bože, víš jak to zvíře trpí? Přestaňte ho tyrat. V takovémhle případě je opravdu lepší štěně utratit. Ihned!

  • Citovat
  • Upravit
6027
9.7.21 19:40

Tak s ním někam zajeď, ať ho ošetří. Ale nevím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2932
9.7.21 19:42

Lepší je ho nechat uspat než nechat pomalu v bolestech umírat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
9.7.21 19:45

Veterinar po telefonu??
Vezmi ho, odvez ho tam, nech si poradne vysvetlit co mu je a podle toho jednej, hned!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
9.7.21 19:46

Ty kráso, stát se to mně tak valím hned na veterinu. I kdybych si měla zavolat taxík a jet x km. A neptala bych se twl na emiminu co dělat. :zed:

Příspěvek upraven 09.07.21 v 21:27

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
9.7.21 19:47

Anebo ať veterinář dojede. U nás takhle fungují :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
2966
9.7.21 19:48

Určitě bych nic neřešila s doktorem po telefonu. A v žádném případě bych nečekala na rady na této diskuzi. OKAMŽITĚ UHÁNĚJ NA VETERINU.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
9.7.21 19:49

Chudák zvíře :? Bud jsi to měla řešit ihned na veterině at to řeší nebo uspí. vypadá to strašně, bez pomoci bez šance jen umře v bolestech :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný