Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Je to smutný ale radši bych dala na radu veterináře to štěňátko musí hrozně trpět… A musí ho to bolet
HNED na veterinu a nakazat bojovat o zivot za kazdou cenu, co chces jako vyresit tady???
V tonhle případě bych poslechla veterináře, rozumí tomu určitě líp. To štěně se musí neskutečně trápit ![]()
Já bych tedy jela na veterinu a trvala na ošetření. Snad by to šlo vyčistit a zašít? Pokud by to přesto nedopadlo dobře, budete vědět, že jste udělali maximum. Pije aspoň chudatko?
Plus tedy, pokud by mi to, co píšeš řekl vet, ke kterému bych měla opravdu důvěru, asi bych s těžkým srdcem poslechla. ![]()
Příspěvek upraven 09.07.21 v 19:30
@Anonymní píše:
Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.
nechat uspat, a hned, toto je týrání zvířat ![]()
A je to vůbec od zubu? Není to nějaký rozštěp spíš? Vite určitě, že to udělala fena? Moc se mi to nezdá, rána je velká, vypadá spíš jako vrozená, nebo řezná ![]()
Bože, víš jak to zvíře trpí? Přestaňte ho tyrat. V takovémhle případě je opravdu lepší štěně utratit. Ihned!
Lepší je ho nechat uspat než nechat pomalu v bolestech umírat.
Veterinar po telefonu??
Vezmi ho, odvez ho tam, nech si poradne vysvetlit co mu je a podle toho jednej, hned!
Ty kráso, stát se to mně tak valím hned na veterinu. I kdybych si měla zavolat taxík a jet x km. A neptala bych se twl na emiminu co dělat. ![]()
Příspěvek upraven 09.07.21 v 21:27
Určitě bych nic neřešila s doktorem po telefonu. A v žádném případě bych nečekala na rady na této diskuzi. OKAMŽITĚ UHÁNĚJ NA VETERINU.
Chudák zvíře
Bud jsi to měla řešit ihned na veterině at to řeší nebo uspí. vypadá to strašně, bez pomoci bez šance jen umře v bolestech ![]()
Dobrý večer, moc prosím potřebuji rychlou radu. Dnes nám rodila fenka. Měla 3 štěňata. První a třetí jsou uplne ok a druhé bylo taky jenže fenečka jak ho vydávala z obalu ho prokousle. Je to strašne. Maličke začíná být studené, nehejbe se asi ztratilo moc krve. Dva veterináři rádi zabít… Já nechci chci ho zachránit!
Poraďte jak to ošetřit, domrmovat dát ho pryč kvůli infekci? Nebo nechat být s maminkou mu je nejlíp? Ach jo. Brecim. Takový nevinný tvorecek.