Štěňátka roztržené zubem. Sos radu ať neumře

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5395
9.7.21 21:18

U maminky je mu nejlíp, její sliny tiší bolest a třeba se stane zázrak nebo umře v klidu a přirozeně, zákrok na veterine by pravděpodobně nepřežilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
9.7.21 21:24
@Takco píše:
U maminky je mu nejlíp, její sliny tiší bolest a třeba se stane zázrak nebo umře v klidu a přirozeně, zákrok na veterine by pravděpodobně nepřežilo.

No jistě, on neumře v klidu, on umře ve strašných bolestech. Chce to hned řešit, podle toho co řekne doktor a ne hp jak píšete v klidu nechat trápit u feny, to je týrání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36202
9.7.21 22:05

Fakt nechápu jak může být někdo tak tupý a nevzit to štěně okamžitě na veterinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4596
9.7.21 22:33

Zakladatelko, protoze jsem desne zvedava, dej vedet, jak stene dopadlo. Muj osobni tip je ta spina bifida, kterou ti tu uz nekdo zminoval.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9042
10.7.21 05:55

Nechat uspat. Toto vypadá na vrozenou vadu. A i kdyby ne. Tak taková jizva bude při růstu problém. Bude ho deformovat. Chudinka, nenech ho trápit.
Mimo jiné, toto mu dle mě fena neudělala. Vypadá to příliš hladce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77524
10.7.21 12:30
@topazio píše:
Tento plátek vycházel v 90 letech. Bulvární noviny.
:mrgreen: v 90 letech, tak to opravdu nemůžu znát, ale myslím, že jsem o nic nepřišla :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
10.7.21 12:32
@stinga píše: :mrgreen: v 90 letech, tak to opravdu nemůžu znát, ale myslím, že jsem o nic nepřišla :lol:

Teď bych ty noviny nečetla. Ale v pubertě nás bavily. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25024
10.7.21 12:43

To nevypadá na čerstvé poranění zubem :,( je mi ho tak strašně líto!! dávno bych byla na veterině a neseděla na e-mimi!! jak musí trpět! Zakladatelko, jste normální??? :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vesmírná drůbež
10.7.21 12:44
@stinga píše: :mrgreen: v 90 letech, tak to opravdu nemůžu znát, ale myslím, že jsem o nic nepřišla :lol:

Dík, teď si připadám jako fosilní palivo. :D

  • Citovat
  • Upravit
77524
10.7.21 12:53

@JanaDaR ale určitě jsi mladá duchem i tělem, jen už si něco pamatuješ :kytka: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77524
10.7.21 12:54
@topazio píše:
Teď bych ty noviny nečetla. Ale v pubertě nás bavily. :mrgreen:

je fakt, že teď jsou takové věci zase na internetu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Vesmírná drůbež
10.7.21 13:16

@stinga nějak kolem mě stoupá procento těch mladších ročníků. Přičemž ta druhá, neméně významná část, mi dává najevo, že jsem příliš mladá. Tak sama nevím. :D

Příspěvek upraven 10.07.21 v 13:59

  • Citovat
  • Upravit
77524
10.7.21 13:54

@JanaDaR tak asi budeš tak akorát :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
10.7.21 15:29
@JanaDaR píše:
Dík, teď si připadám jako fosilní palivo. :D

Neboj, nejsi sama :hug: Strejda tohle hodnotné čtivo nosil z práce, s bratránkem jsme tajně pročítali :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2966
10.7.21 20:42

Zakladatelko, byli jste na té veterině?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný