PCF nebo Cube

Anonymní
6.4.21 17:48

PCF nebo Cube

Ahoj,
pro IVF nam byla doporucena centra PFC nebo CUBE, nemate nekdo srovnani?
Pripadne nejake konkretni zkusenosti ci tipy, at uz v jednom nebo druhem?
Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
6.4.21 19:11

Mě se zadarilo v pfc. Predtim pět ivf cyklu jinde neúspěšných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
6.4.21 19:41

Neznám Cube a v PFC jsem se dostala jen přes práh a pak přirozeně otěhotněla :lol: ale doporučila bych ho všemi deseti. Hlavně ten přístup tam, člověk se tam cítí, že o něho mají opravdový zájem, hlavně díky těm koordinátorkám, které jsou tam k dispozici. Jde prostě poznat, že to nahoře nevedou byznysmeni, ale doktoři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
7.4.21 07:39

@beneskat to už není pravda, PFC koupil nedávno jeden takový byznysmen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
7.4.21 11:27

Ahoj, já moc doporučuji Vube! Minulý týden jsem si jela vyzvednout léky na stimulaci a plán léčby a hned jak přijde MS ( na konci dubna/začátek května) - začínáme :D Je tam skutečně skvělý personál, komunikace po mailu i telefonicky bezvadná a i prostředí moc pěkné, čisté a moderní. Je to tedy naše první CAR, takže nemám s čím porovnat, ale když jsem si já vybírala, kam s přítelem půjdeme, na CUBE jsem našla jen samá skvělá doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.4.21 11:54

Ja mohu porovnávat s jinými centry a vybrala bych PFC. Mají vybornou laborator, coz treba pro nas bylo velmi dulezity kriterium. Doktori taky super. Cca 2 roky v jinych centrech a nikdy nic a v PFC cca po pul roce prvni pozitivni test v zivote. Prvni centrum, kde jsem doktoce verila. :)… Jen pozor na ceny, PFC je drazsi centrum, troufam si rict, ze nejdrazsi v ČR, nevim jak je na tom Cube po tyhle strance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
7.4.21 12:03

@DandátkoP Cube je tedy taky dražší, třeba za fragmentaci DNA spermií jsme platili 8 000 Kč, ale dočetla jsem se, že jinde je to třeba za 3 000 Kč… :roll:
My nemáme problém s otěhotněním, pokaždé nám to přirozeně vyšlo na poprvé, ale 1. těhotenství bylo zamlklé ve 14 tt a druhé a třetí bylo oboje afetální vejce, takže u nás tam bude muset být i vyšetření PGD. To nám platí z části pojišťovna, ale tuším, že cca 15 000 Kč si ještě připlatíme. Cube tedy nejlevnější není také…ale pokud si má člověk zaplatit za kvalitní a dobře odvedenou práci někde, kde se cítí příjemně a ne vystresovaně, pak je to podle mě v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.4.21 12:23

@Gedžitka22 jasny, s cenama tam fakt nevim. Jen treba my platili za jeden KET 21500 a na tu cenu vsichni cumej vzdycky. :lol: I ja cumela no :lol: protoze jinde bejv- vyrazne levnejsi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
7.4.21 13:02

@DandátkoP Tak to je mazec 8o :D Ale zase, jestli mají dobrou úspěšnost, tak asi proč ne. Business to je a bude, ale ještě, že existuje :potlesk: zase jsem četla taky o levnějších, kde je úspěšnost nula nula nic a lidi si pak rádi připlatí jinde.Ty už tedy máš něco za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.4.21 13:17

@Gedžitka22 jasný, nám vysel az 7. transfer. Nebo zatim jsem ve 12. tt. Tak snad uz jsme si smulu vybrali driv. :)… Predtim jsme byli prave ve 2 jinych centrech (gynem a gennet) a pristup tady a pristup tam, to se srovnat neda. :) A hlavne jak rikas, kdyz maji vysokou uspesnost, tak clovek zaplati cokoliv, aby to vyslo. Jenze ne kazdej si proste talhle drahy centeum zas dovolit muze :nevim: preju hodne stesti, aby se vam do nejdrive zadarilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
7.4.21 13:25

@DandátkoP 8o no páni, ty sis tedy prošla cestou…jsi statečná. 7 transferů a až ten poslední se zadařilo…je úžasný, že jsi to nevzdala a moc ti gratuluju k těhotenství :kytka: Teď už bude určitě všechno v pořádku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.4.21 13:43

@Gedžitka22 nojo, zivot bez deti si nedokazu predstavit ani ja a ani manzel! Cloveku nic jinyho nezbyva nez bojovat. :dance: jediny stesti je, ze jsem zacala mladá, i tak me se stresovalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
7.4.21 13:57
@brabantik píše:
@beneskat to už není pravda, PFC koupil nedávno jeden takový byznysmen.

ok, co vím aktuálně, tak zatím se tam celkový přístup nezměnil, tak snad to nepůjde do kopru jako všude jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat