PCR testovaní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
39823
11.6.21 05:43
@Tamtama píše:
Z karantény přece šířit nic nemůže, ne?

Muze byt bezpriznakovy prenasec. Takhle je v karantene jen on, kdyby byl pozitivni, musela by do karantény i ostatni clenove rodiny, taky muzou byt pozitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15713
11.6.21 11:20
@j.a.n.i1
@j.a.n.i1 píše:
Ale mohl pred jejim nařízení.

Tak to ale mohl i bez testu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83149
11.6.21 11:22
@Tamtama píše:
@j.a.n.i1Tak to ale mohl i bez testu :think:

A jak budou bez testu vědět, že mají řešit i jeho kontakty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15713
11.6.21 11:24
@j.a.n.i1 píše:
A jak budou bez testu vědět, že mají řešit i jeho kontakty?

To se ještě řeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83149
11.6.21 11:25
@Tamtama píše:
To se ještě řeší?

Pravidla ohledně šetření u nakažlivé nemoci jsou kupodivu stále stejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15713
11.6.21 18:00
@j.a.n.i1 píše:
Pravidla ohledně šetření u nakažlivé nemoci jsou kupodivu stále stejná.

Já že už jsem se několikrát setkala s někým, kdo byl během dne/dvou pozitivní a nikdo mě nekontaktoval.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14249
11.6.21 19:15
@Tamtama píše:
Já že už jsem se několikrát setkala s někým, kdo byl během dne/dvou pozitivní a nikdo mě nekontaktoval.. :think:

asi tě nenahlásil :nevim: nicméně nedávno jsem četla oficiální info na stránkách ministerstva a v takovém případě se máš odebrat do domácí karantény, a pokud ti do 48 hodin nezavolá trasovací centrum, máš ty sama kontaktovat svého lékaře s žádostí o žádankou na PCR a případně neschopenku po dobu karantény. s negativním výsledkem testu máš pakk opět kontaktovat svého lékaře, kteří s tebou probere datum ukončení karantény, která trvá 14 dní od kontaktu. s pozitivním výsledkem se přesouváš do izolace, která trvá minimálně 14 od pozitivního testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83149
11.6.21 19:17
@Tamtama píše:
Já že už jsem se několikrát setkala s někým, kdo byl během dne/dvou pozitivní a nikdo mě nekontaktoval.. :think:

Uz jsem nekolikrat jela pres obec vic jak 50 a nikdo mi pokutu nedal :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15713
12.6.21 01:12
@j.a.n.i1 píše:
Uz jsem nekolikrat jela pres obec vic jak 50 a nikdo mi pokutu nedal :think:

Vidíš, já ne.. :lol: jablka s hruškama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15713
12.6.21 01:15
@sagina píše:
asi tě nenahlásil :nevim: nicméně nedávno jsem četla oficiální info na stránkách ministerstva a v takovém případě se máš odebrat do domácí karantény, a pokud ti do 48 hodin nezavolá trasovací centrum, máš ty sama kontaktovat svého lékaře s žádostí o žádankou na PCR a případně neschopenku po dobu karantény. s negativním výsledkem testu máš pakk opět kontaktovat svého lékaře, kteří s tebou probere datum ukončení karantény, která trvá 14 dní od kontaktu. s pozitivním výsledkem se přesouváš do izolace, která trvá minimálně 14 od pozitivního testu.

A jak je to s neschopenkou, když se člověk sám uvrhne do karantény? To to asi doktor nepotvrdi, ne? Když se v pondělí rozhodnu, že jsem o víkendu byla v kontaktu s pozitivním, zůstanu dva dny doma, tak za prvé pravděpodobně letím z práce jak namydlenej blesk a za druhé si doktorka bude myslet, že mi přeskočilo.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58694
12.6.21 05:37

@Tamtama Můj manžel, když byl pozitivní v dubnu a lékař ho po antigenu nahlásil hygieně. Do 30 minut co od Dr. přišel, tak hygiena volala a dávala instrukce, jak má celá rodina postupovat. I děti i já musela na PCR test 5-7 den, přestože jsem byla tou dobou přesně týden po druhém očkování a zůstat pouze v karanténě nám nestačilo. Mi tam lítal týden, abych byla brána za komplet očkovanou a nemusela bych ani do karantény a ani na test.
Chci vidět důležitou a dle mého i strašně blbou hrdinku matku. Jak v téhle situaci odporuje hygieně, která nařídila postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58694
12.6.21 05:44
@Tamtama píše:

Protože tě zapřeli, nehlásil nikdo pravdivě kontakt. Ještě se chval, že takových nezodpovědných máš v okolí víc.
Když to chlap chytil a hygiena to od doktora zjistila. Říkám to byla otázka pár minut, než od něj přijel. Tak začal kolotoč telefonů - hygiena, práce. Jak začali trasovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83149
12.6.21 06:46
@Tamtama píše:
Vidíš, já ne.. :lol: jablka s hruškama..

Ne, princip je stejny, jen jedno resi hygiena, druhe policie. A prece jen proto, ze me zrovna vynechali, nebudu tvrdit, ze uz se to neresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83149
12.6.21 06:49
@Tamtama píše:
A jak je to s neschopenkou, když se člověk sám uvrhne do karantény? To to asi doktor nepotvrdi, ne? Když se v pondělí rozhodnu, že jsem o víkendu byla v kontaktu s pozitivním, zůstanu dva dny doma, tak za prvé pravděpodobně letím z práce jak namydlenej blesk a za druhé si doktorka bude myslet, že mi přeskočilo.. :lol:

Proc by to nepotvrdil, proste vypise neschopenku, tu posle do prace a tebe na test. A podle vyskedku testu se to same bude ci nebude opakovat s tvymi kontskty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14249
12.6.21 09:15
@Tamtama píše:
A jak je to s neschopenkou, když se člověk sám uvrhne do karantény? To to asi doktor nepotvrdi, ne? Když se v pondělí rozhodnu, že jsem o víkendu byla v kontaktu s pozitivním, zůstanu dva dny doma, tak za prvé pravděpodobně letím z práce jak namydlenej blesk a za druhé si doktorka bude myslet, že mi přeskočilo.. :lol:

podle instrukcí z oficiálních stránek ji normálně potvrdí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat